Vstavané rúry
Filtrovat můžete podle:

Podľa vlastností

Cena
Dostupnosť
Dojednať schôdzku
Značka
ďalšie technické parametre

Pečúce rúry sú dnes súčasťou každej modernej kuchyne, ktorá je vybavená vstavanými spotrebičmi. Práve vstavaná pečúca rúra je jedna z najdôležitejších prvkov v takejto kuchyni.

Pečúce rúry sú na trh dodávané v dvoch typoch. Prvým typom sú rúry polyvalentné. Teda také, ktoré sú vybavené tiež ovládaním pre varnú dosku. K tejto rúre je potrebné varnú dosku vyberať veľmi starostlivo. Nie je pravidlom, že každá taká rúra bude komunikovať s akoukoľvek varnou doskou. Pečúcu rúru môžete doplniť indukčnú, sklokeramickú, plynovú, alebo kombinovanú varnú doskou.

Samostatné rúry sú vybavené len ovládaním pre rúru samotnú. Je možné tak v korpuse kuchynskej linky umiestniť celkom nezávisle na varnej doske. Varná doska oddelená od pečúcej rúry – to je stále väčší hit v usporiadaní vstavaných spotrebičov.

V drvivej väčšine prípadov sa dnes stretnete len s rúrami elektrickými. Tie sú vybavené veľkým množstvom programov, ktoré Vám uľahčia a zpríjemnia varenie takým spôsobom, že tomu sami nebudete chcieť uveriť. Len námatkovo menujme gril, horúci vzduch, alebo varenie v pare.

Plánujete svoju domácnosť vybaviť aj ďalšími spotrebičmi? Určite si vyberiete v nasledujúcich kategóriách: • PráčkySušičkyChladničkyAmerické chladničkyMrazničkyVinotékySporákyMikrovlnné rúryUmývačky riaduDigestoryVarné doskyRúry na pečenie

X