tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Môže sa hodiť

Ďalšie príslušenstvo

K produktu ešte získavate tieto darčeky

DARČEK V HODNOTE  28 €

Odporúčame prikúpiť

Všetko o produkte

58" Ultra HD Smart TV • rozlíšenie 3840×2160 pixelov • 1 800 Hz BMR IFC • Quattro Tuner tuner DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C • kodek HEVC (H.265) - nový digitálny štandard • Wi-Fi • Bluetooth • LAN • DLNA • 4× HDMI • 3× USB • 2× CI slot • 4K PRE Studio Master panel • HDR • Local Dimming • my Home Screen 2.0 • procesor Studio Master HCX • Cinema Display • aktívna 3D technológia • hlasový asistent a sprievodca • zvuk VR-Audio True Surround (20 W)

Panasonic TX-58DX780E

Splňte si sen a ozdobte vašu obývaciu izbu obrovským televízorom s nekompromisnou obrazovou kvalitou a skvelou výbavou. Zaslúžite si to vy aj vaša rodina. Tento model navyše nadchne aj nádherným dizajnom.

Sen filmárov

Obraz, ktorý vám tento model sprostredkúva, sa dá opísať ako filmárov splnený sen. Ponúka totiž špičkovú kombináciu v súčasnosti najpokrokovejšieho Ultra HD rozlíšenia (3840×2160 pixelov), perfektného HDR pre zvýraznenie detailov a ako bonus pridáva Cinema Display. Ten je totiž profesionálmi navrhnutý presne tak, aby reprodukoval farby a jas, ako filmári zamýšľajú, v čom pomáha aj technológia Local Dimming.

Obraz navyše vylepšuje špeciálny procesor Studio Master HCX, na ktorého vývoji pracovala predovšetkým hollywoodska laboratórium Panasonicu. Využíva pritom všetky know-how spoločnosti a filmových expertov, aby vyladil obraz čo najbližšie 4K štandardu. Spoľahnúť sa navyše môžete aj na 1 800 Hz BMR IFC technológiu, ktorá je zárukou dokonale plynulého vykreslenia a udržania maximálnych detailov aj v rýchlych scénach, ktoré sú typické napríklad pre športové prenosy, ako je hokej, tenis či Formuly 1.

Špičková výbava

Televízor sa radí medzi špičku aj čo sa týka multimediálnej výbavy. Tešiť sa totiž môžete na vylepšené chytré prostredie my Home Screen 2.0 využívajúci systém Firefox a podporujúci hlasového asistenta aj sprievodcu. Po pripojení k internetu prostredníctvom bezdrôtovej Wi-Fi či LAN portu potom môžete napríklad prezerať webové stránky či sledovať videá z YouTube. Nechýba samozrejme možnosť streamovať obsah vášho inteligentného telefónu/tabletu na veľkú obrazovku televízora – všetko maximálne intuitívne.

Doma ako v kine

U špičkového televízora potom nesmie chýbať ani kvalitná 3D technológia, vďaka ktorej si môžete v pohodlí obývačky užívať filmy v tej najlepšej kino kvalite – stačí nasadiť okuliare a pripraviť popcorn. A aby bol audiovizuálny zážitok úplne dokonalý, pripravil Panasonic mimoriadne kvalitný zvuk vďaka technológii VR-Audio True Surround a celkovému výkonu až 20 W.

Modulárny dizajn

Tento model sa vyníma aj svojim dizajnom. Ponúka totiž nielen extra tenký profil a minimálne rámčeky okolo obrazovky, ale aj špeciálny stojan, ktorý môžete podľa vášho želania nastaviť do dvoch pozícií. Záleží len aká sa vám bude páčiť viac.

Technické parametre Panasonic TX-58DX780E

Energetický štítok Stiahnuť (png / 17 kb)
Energetická trieda
Energetická trieda A
Obrazovka
Uhlopriečka (v palcoch) 58 ´´
Uhlopriečka obrazovky (v cm) 146 cm
Rozlíšenie Ultra HD (4K) (3840×2160)
Frekvencia 1 800 Hz
Tunery
DVB-T Áno
DVB-T2 Áno
DVB-C Áno
DVB-S2 Áno
DVB-T2 (HEVC/H.265) Áno
Obecné funkcie
Operačný systém Firefox
Internetový prehliadač Áno
Netflix Áno
Lokálne riadenie jasu (Micro Dimming) Áno
DLNA Áno
HbbTV Áno
TimeShift Ano
PVR Áno
Prehrávanie multimédií z USB Áno
Podpora multimediálnych formátov Áno
Konektivita
Wi-Fi pripojenie Áno
HDMI ARC Áno
CI-Slot Áno
Ethernet (LAN) Áno
SCART Nie
Slot na pamäťové karty Nie
Výstup pre slúchadlá Áno
PC vstup (VGA) HDMI
Optický výstup Áno
3D funkcie
Aktivný 3D systém Áno
Pasivný 3D systém Nie
Podpora 3D Ano - aktívne
konverzia z 2D do 3D Áno
Zvuk
Zvuk VR-Audio True Surround
Počet reproduktorov 2
Hudobný výkon 20 W
Spotreba
Spotreba v bežnom režime 113 W
Spotreba v pohotovostnom režime 0,5 W
Ostatné funkcie
Záručná doba 24 mesiacov
Integrovaná webkamera Nie
Teletext Áno
Hotelový mód Áno
Držiak s možnosťou uchytenia na stenu Nie
Rozmer pre uchytenie TV (VESA) 400×200 mm
Rozmery
Šírka vrátane podstavca 129 cm
Výška vrátane podstavca 80,5 cm
Hĺbka vrátane podstavca 23,4 cm
Hmotnosť vrátane podstavca 24 kg
Šírka bez podstavca 129 cm
Výška bez podstavca 75,3 cm
Hĺbka bez podstavca 4,1 cm
Hmotnosť bez podstavca 23 kg
Šírka 129 cm
Výška 75,3 cm
Hĺbka 4,1 cm
Hmotnosť 23 kg
Výrobce Panasonic
Kategorie Televízory Panasonic
Prezrieť si viac vlastností produktu
V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty
X