tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Môže sa hodiť

Ďalšie príslušenstvo
Kúpte si tento LG OLED TV v DATARTe a získate 180 € späť. Akcia platí od 6. 2. do 30. 4. 2017. Viac informácií, ako peniaze získať späť, sa dozviete TU.

K produktu ešte získavate tento darček

DARČEK V HODNOTE  7,90 €

Odporúčame prikúpiť

Všetko o produkte

65" 4K Ultra HD Smart TV • rozlíšenie 3840×2160 pixelov • tuner DVB-T/T2/C/S/S2 • kodek HEVC (H.265) - nový digitálny štandard • Wi-Fi • WiDi • LAN • DLNA • Miracast • 4× HDMI • 3× USB • CI slot • OLED HDR • priehľadná sklenená doska • funkcia MagicZoom • nekonečný kontrast • stojan so soundbarom • Cinema 3D (vrátane prevodu z 2D do 3D) • 4K upscaler • zvuk Harman Kardon (40 W) • energetická trieda A • magický ovládač • operačný systém webOS 3.0

LG OLED65E6

Ako vyzerá budúcnosť televízorov? Práve sa na ňu pozeráte. LG OLED65E6 je totiž absolútne špičkový model, ktorému môže kvalitu obrazu aj dych berúci dizajn závidieť celá konkurencia. LG využilo tie najlepšie technológie, aby demonštrovalo, ako má vyzerať televízor pre najnáročnejšiu klientelu. A verte nám, že nadšený z neho bude každý.

Ultra HD Premium obraz

Nie každý televízor s Ultra HD (4K) rozlíšením ponúka rovnakú kvalitu obrazu. LG sa preto pýši certifikáciou Ultra HD Premium, ktorá ručí za to, že rozlíšenie 3840×2160 pixelov ponúkne najkvalitnejší možný obraz vôbec. V kombinácii s technológiou OLED HDR, ktorá podporuje inovatívne formáty Dolby Vision a Ultra HD Premium, si totiž môžete byť istí, že aj ten najmenší detail v pozadí bude v dokonalej kvalite. A aby ste si ich mohli vychutnať na 100 %, je k dispozícii funkcia MagicZoom, ktoré vám umožní priblížiť obraz v reálnom čase – na magickom ovládači, ktorý je súčasťou balenia, stačí stlačiť tlačidlo „zoom“.

Že obraz spĺňa tie najprísnejšie parametre, potvrdzuje aj nekonečný kontrast – televízor totiž inteligentne zvláda vypínať svoje samosvietiace pixely, čím vám zaistí dokonale čiernu farbu. U samosvietiacich pixelov sa môžeme ešte na chvíľku zastaviť – vďaka nim totiž televízor nepotrebuje špeciálny panel pre podsvietenie a možno tak dosiahnuť tenkého profilu pri tej najvyššej obrazovej kvalite na čele so živými farbami a detailmi, ktoré sa blížia realite.

Špičková výbava

Okrem luxusného obrazu sa môžete tešiť na tú najlepšiu výbavu, najmä čo sa týka multimediálnych funkcií. Hlavnou hviezdou má byť v tejto otázke inovované prostredie webOS 3.0, ktoré posúva štandard zábavy a jednoduchosti ovládania na ďalšiu úroveň a dbá predovšetkým na informácie o vysielaných programoch v reálnom čase. Všetky funkcie pritom môžete používať po pripojení k internetu skrz bezdrôtovú Wi-Fi, či LAN konektor.

V podaní špičkového televízoru nesmie chýbať ani 3D technológia, vďaka ktorej si môžete vychutnať obraz v kino kvalite aj u vás doma. Stačí si len nasadiť špeciálne okuliare a pripraviť pukance. Nechýba ani funkcia Magic Mobile Connection, s ktorou môžete cez Wi-Fi zrkadliť obsah vášho inteligentného telefónu/tabletu na veľkú obrazovku televízie. Výbavu dopĺňa aj DVB-T/T2/C/S/S2 tuner, štyri HDMI a tri USB porty.

Neuveriteľný luxus

LG OLED65E6 je vôbec prvým televízorom na svete, ktorý nadchne ultra tenkým OLED panelom (len 2,57 mm), ktorý je nalepený priamo na priehľadnú sklenenú dosku. Jeho profil je vďaka tomu bezkonkurenčne tenký, takže televízor zaujme úplne každého aj vo vypnutom stave. Dizajn navyše umocňuje i luxusný stojan, v ktorom je integrovaný subwoofer pre maximálnu kvalitu zvuku. Za ním stojí svetoznáma značka Harman Kardon, ktoré je zárukou tej najvyššej audio kvality.

 

Technické parametre LG OLED65E6V

Energetický štítok Stiahnuť (jpg / 53 kb)
Energetická trieda
Energetická trieda A
Obrazovka
Uhlopriečka (v palcoch) 65 ''
Uhlopriečka obrazovky (v cm) 165 cm
Rozlíšenie Ultra HD (4K) (3840×2160)
Index spracovania obrazu neudává se - pouze u LED TV
Tunery
Integrovaný tuner DVB-T/T2/C/S/S2
DVB-T Áno
DVB-T2 Áno
DVB-C Áno
DVB-S2 Áno
H.264/AVC Áno
DVB-T2 (HEVC/H.265) Áno
Obecné funkcie
Smart TV Áno
Operačný systém webOS 3.0
Internetový prehliadač Áno
Webové aplikácie Áno
Netflix Áno
Typ podsvietenia Nemá
Lokálne riadenie jasu (Micro Dimming) Nie
Bluetooth Áno
Zrkadlenie obrazu (Miracast, WiD,...) Áno
DLNA Áno
HbbTV Áno
TimeShift Ano
PVR Áno
Fast scan - automatické ladenie Skylink Áno
Konektivita
Komponentný Áno
Wi-Fi pripojenie Áno
Počet HDMI 2.0 4
HDMI ARC Áno
Počet USB 2.0 2
Počet USB 3.0 1
CI-Slot Áno
Ethernet (LAN) Áno
Výstup pre slúchadlá Áno
Digitálny koaxiálny audio výstup Áno
PC vstup (VGA) Nie
Optický výstup Áno
3D funkcie
Pasivný 3D systém Áno
Podpora 3D Ano - pasívne
konverzia z 2D do 3D Áno
Zvuk
Zvuk 2.2
Počet reproduktorov 4
Hudobný výkon 40 W
Ostatné funkcie
Popis 4K OLED Smart LED TV, rozlišení 3840x2160, OLED HD
Záručná doba 24 mesiacov
Farba čierna
Duálny herný režim Áno
Integrovaná webkamera Nie
počet jadier procesoru 4jadrový
Rodičovský mód Áno
Hotelový mód Áno
Štandardne dodávané príslušenstvo Magický ovladač + baterie, 2x 3D brýle, TV stojan,
Špecifické funkcie Perfect Black, Perfect Color, Infinite Contrast, O
Rozmery
Šírka vrátane podstavca 146,1 cm
Výška vrátane podstavca 89,3 cm
Hĺbka vrátane podstavca 20 cm
Hmotnosť vrátane podstavca 24,8 kg
Šírka bez podstavca 146,1 cm
Výška bez podstavca 89,3 cm
Hĺbka bez podstavca 5,67 cm
Hmotnosť bez podstavca 22,8 kg
Šírka 146,1 cm
Výška 89,3 cm
Hĺbka 5,67 cm
Hmotnosť 22,8 kg
Ostatné parametre
Výrobce LG
Kategorie Televízory, Audio, Video LG
Prezrieť si viac vlastností produktu

Príslušenstvo k LG OLED65E6V

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty
X