Kód:
ID:

Hodnotenie zákazníkov

prema
80 %

Jednuduché ovládání

Zatím nic

Celková spokojnosť
Pomohla vám recenzia?
Ďalšie hodnotenie zákazníkov
Rozbalit popis produktu
Všetko o produkte

Všetko o produkte

Všetko o produkte

60" plazmový 3D full HD televízor s elegantným tenkým dizajnom. Výborný obraz zaisťujú technológie Real Black Panel a Clear Image Panel, ostrosť aj tých najrýchlejších scén zaručí 600Hz prekresľovanie. Nechýba pripojenie k internetu a funkcie Smart TV, ktorá vám otvorí dvere do online sveta aplikácií a komunikácii s priateľmi. V televízore nájdeme DVB-T / C tuner a USB konektor pre pripojenie externých diskov.

Špičkový full HD obraz

Vďaka konkurencii LED televízorov museli začať plazmové TV výrazne zlacňovať. Dnes vám tak môžeme predstaviť prémiovú rad plazmových televízorov E550 s tak dobrým obrazom, že v danej cenovej kategórii s prehľadom strčí do vrecka väčšinu LED TV. Full HD obraz s možnosťou 3D zobrazenia poskytuje perfektnú čiernu farbu, ultrarýchle 600Hz prekresľovanie obrazu a úžasne živé farby. Pridáva naviac možnosť prehliadania webu a inštaláciu aplikácií zo Samsung Apps.

E550 je vyspelý televízor, u ktorého vám môže chýbať snáď len vstavaná webová kamera. Aj tu možno ale dokúpiť samostatne a pripojiť do USB. Vzhľadom k nádhernému obrazu, ktorý vie vyrobiť len plazmové obrazovky, je ideálnym kandidátom do prvotriednej zostavy domáceho kina.

600Hz technológie

Extrémne rýchle prekresľovanie zaistí plynulý pohyb v akýchkoľvek scénach. Ak ste niekedy sledovali akčný film na pomalších televízoroch, pravdepodobne ste postrehli rozmazané okraje rýchlo sa pohybujúcich objektov, v extrémnom prípade úplne rozpadnutý obraz v niekoľkých obdĺžnikoch. S radom E550 sa netreba ničoho takého obávať, 600Hz technológia sa postará o plynulý pohyb pri divokých zmenách scény i športových prenosoch.

3D filmy

Nezostávajte stranou a vyskúšajte 3D filmy! V balení nájdete 2 kusy 3D okuliarov, ľahko sa tak môžete nechať vtiahnuť priamo do deja. Špičkový full HD obraz vám ukáže aj najmenšie detaily, takže vás priestorový dojem úplne ohromí. Televízor vie tiež konvertovať 2D filmy do 3D, aj keď kvalitnému 3D Blu-Rayi sa nič nevyrovná. Okuliare môžete samozrejme dokúpiť pre sledovanie s viacerými priateľmi alebo celou rodinou.

Spracovanie obrazu

O spracovanie obrazu sa starajú dve technológie Samsungu. Prvá z nich je Real Black Panel, ktorá redukuje odlesky na obrazovke pre maximálnu úroveň čiernej farby. Druhou je potom Clear Image Panel, kedy niekoľko filtrov na obrazovke redukuje rozmazanie a zdvojený obraz pri sledovaní z veľkých uhlov.

Nahrávajte na USB

E550 je vybavená hneď dvoma USB sloty. Možno tak pripojiť externý disk buď pre prehrávanie, alebo aj nahrávanie relácií a filmov z TV. Nahrávanie možno samozrejme naprogramovať na konkrétny čas.

Pripojte sa k internetu

LAN konektor vám umožní pripojiť sa k internetu a využívať všetky funkcie Smart TV / Smart Hub – surfovanie po webe, inštalovať aplikácie a hry, komunikovať s priateľmi cez Skype alebo Facebook, zdieľať súbory v domácej sieti vďaka DLNA. K internetu sa možno pripojiť aj cez voliteľný WiFi modul (nájdete v sekcii príslušenstvo), televízor je tzv WiFi Ready. Zo všetkých rozhraní menujme:

 • 2× USB 2.0
 • 3× HDMI
 • komponentný a kompozitný vstup
 • SCART
 • CI + slot
 • LAN (s podporou DLNA)
 • slúchadlá
 • optický audio výstup
 • DVI audio vstup

 • Rozbaliť popis produktu
  Obrázky výrobkov majú iba informatívny charakter.

  Hodnotenie zákazníkov PS60E550

  Hodnotenie zákazníkov
  Zákazník:

  prema

  Jednuduché ovládání

  Zatím nic

  80 %
  Celková spokojnosť
  Zákazník:

  Buryan

  Velikost obrazovky, plnohodnotný internet

  Nemá výstup pro sluchátka

  100 %
  Celková spokojnosť
  PS60E550 4.5 5 2
  V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov