Internetový obchod DATART.sk ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies Rozumiem

SAMSUNG WF8804HPA/XEH

SAMSUNG WF8804HPA/XEH

SAMSUNG WF8804HPA/XEH

Všetko o produkte

Automatická pračka s predným plnením s maximálnou náplňou až 8 kg bielizne, maximálny počet otáčok pri odstreďovaní 1400 ot./min., keramické ohrevné teleso, 7 základných programov a 4 Bigwash programy pre veľké kusy bielizne. Veľmi praktické sú programy Ľahké žehlenie ako aj SilverWash - antibakteriálny systém ochrany zdravia. Technológia Fuzzy Logic - automatický systém senzorov, ktorými je práčka vybavená, priebežne vyhodnocuje získané informácie a podľa nich upravuje program v záujme dosiahnutia dokonalého výsledku prania. Vďaka funkcii odložený štart je po zvolení programu možné začiatok prania odložiť na akúkoľvek dobu v priebehu najbližších 24 hodín. Táto funkcia môže byť veľmi užitočná, pokiaľ vo vašom bydlisku platia znížené nočné sadzby za odber elektriny alebo pokiaľ chcete načasovať ukončenie prania na neskoršiu dobu. Funkcia úsporného prania ECO+. Tento program je vhodný predovšetkým na pranie mierne znečistenej bielizne, pretože vďaka nižšej teplote vody sa znižuje spotreba elektriny. Systém s ochranou proti pokrčeniu (testovaný nemeckým WFK inštitútom), proti peneniu a proti prehriatiu, systém ochrany proti škodám spôsobeným vodou, detská poistka, samočistiaci filter, veľký plniaci otvor, uhol otvorenia dvierok 180°, možnosť prerušenia programu a pridania bielizne, displej, ovládač Jog Dial, funkcia Air Refresh. Dvierka plniaceho otvoru v kombinácii chróm/čierna farba.

Technické parametre SAMSUNG WF8804HPA/XEH

Základné technické parametre
Se sušičkou Ne
Kapacita prádla pračky 8 kg
Účinnosť prania A
Účinnosť odstreďovania A
Plnenie / umiestnenie
Typ plnenia predom
Systémy prania
Systém Fuzzi Logic
Energetické parametre
Energetická trieda A-10%
Funkčná výbava
Komunikačný displej Áno
Radenie času
Časové funkcie odložený štart
Programy
Počet programov 7
Rozmery / hmotnosť
Šírka 59,8 cm
Výška 84,4 cm
Hĺbka 60 cm
Hmotnosť 74 kg
Ostatné parametre
Špecifické funkcie SilverWash - antibakteriálny systém ochrany zdravia, Detská poistka, Samočistiaci filter, Systém s ochranou proti pomačkaniu.
Záručná doba 24 mesiacov
Farba biela
Výrobca SAMSUNG
Kategória Výnimočná ponuka SAMSUNG
X