Kód: LOG910004791 ID: 1453723

Myš Logitech Wireless Mouse M720 Triathlon (910-004791) čierna

bezdrôtová myš • optická technológia • rpzůíšenie 1 000 DPI • 8 tlačidiel • funkcia HyperScroll • maximálny dosah 10 m • USB nanoprijímač • typ napájania 1× AA batéria (v balení) • pre pravákov

? 69,99 € Ušetríte: 10,09 € (14%)
59,90 €
u vás už 21.10.
rýchlart do 30 minút

Všetko o produkte

bezdrôtová myš • optická technológia • rpzůíšenie 1 000 DPI • 8 tlačidiel • funkcia HyperScroll • maximálny dosah 10 m • USB nanoprijímač • typ napájania 1× AA batéria (v balení) • pre pravákov


Logitech Marathon Mouse M720 Triathlon


Univerzálna myš Marathon Mouse M720 Triathlon od spoločnosti Logitech sa stane nepostrádateľným pomocníkom pri práci na počítači alebo notebooku. Vysoko produktívna a mnohostranná myš je prepojiteľná s tromi rôznymi zariadeniami súčasne.


Špeciálne tvarovanie pre väčší komfort


Či už používate úchop iba končekmi prstov alebo celou dlaňou, myš si získa vašu priazeň svojim prirodzeným a pohodlným tvarom. Pravoruké spracovanie ľahko padne do vašej dlane a vďaka pogumovanému povrchu je myš veľmi jemná na dotyk. Vaša práca bude vďaka plynulému prepínaniu a rýchlemu prechádzaniu dokumentov a webových stránok rýchlejšia a efektívnejšia. S predĺženou životnosťou vydrží táto tichá myš fungovať až 24 mesiacov s jedinou batériou veľkosti AA.


Presnosť a rýchlosť


Veľmi silné pripojenie s dosahom až 10 m a frekvenciou 2,4 GHz vám umožní vaše zariadenie ovládať nielen od pracovného stola, ale aj z pohodlia postele alebo gauča. Dosah signálu záleží na prispôsobení prostredia. Exkluzívne rýchle rolovacie koliesko vám umožní prepínať medzi rýchlosťou a presnosťou. V režime voľného otáčania možno prechádzať dlhými dokumentmi, webovými stránkami alebo informačnými kanálmi a kedykoľvek hneď zastaviť. V režime prehliadania po krokoch môžete prechádzať tabuľkami, fotoalbumami či zoznamy skladieb.Využite všestranné použitie vďaka možnosti plynulého prepínania medzi viacerými počítačmi.

  


Technológia prepínania Easy-Switch


Špičkovú bezdrôtovú myš môžete spárovať až s tromi počítačmi súčasne prostredníctvom Bluetooth technológie. Následne medzi zariadeniami budete plynule prepínať jednoduchým stlačením tlačidla, ktoré je umiestnené pod palcom. Podľa podsvietených čísel 1 – 3 vždy ľahko spoznáte, ku ktorému zariadeniu ste aktívne pripojení.


   


Výkonnosť na mieru


Prispôsobte si myš podľa toho, ako vám to najlepšie vyhovuje. Nájdete na nej osem programovateľných tlačidiel. Keď si do operačného systému Mac OS X a Windows stiahnete softvér Logitech Options, môžete jednoducho využiť celý potenciál bezdrôtovej myši. Možno nastaviť a priradiť rôzne úlohy určitým tlačidlám prostredníctvom precíznych pokynov.

Technické parametre

Ďalšie parametre
Farba čierna
Veľkosť kompaktné (cestovné)
Podsvietenie Nie
Typ napájania batérie AA
Vertikálny Nie
Tichá tlačidlá Nie
Počet tlačidiel 8
Tlačidlo pre zmenu dpi Nie
Maximálne rozlíšenie 1000 DPI
Typ použitia štandardné
Značky Logitech
Pripojenie
Rozhranie bluetooth, 2,4GHz
Typ bezdrôtové
Vlastnosti
Technológia Optická
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 7.4 cm
Výška výrobku 11.5 cm
Hĺbka výrobku 4.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 12.0 cm
Výška výrobku 9.5 cm
Hĺbka výrobku 20.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg

Uživateľské recenzie - Myš Logitech Wireless Mouse M720 Triathlon (910-004791) čierna

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

4

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(80%)

Hodnotilo 1 užívateľov

Hodnotenia zákazníkov

Peter Vida
14.11.2020 v 19:28
80 %

Niekoľko rokov som používal staršiu myš M705 (asi najlepšia vec, ktorú som si mohol k počítaču kúpiť, mal som už druhú po tom, ako sa na prvej vyklikali tlačítka). Keďže v poslednom čase som ju potreboval doma aj v práci (a stále bolo treba buď prenášať prijímač, alebo myš zakaždým nanovo párovať), rozhodol som sa kúpiť si ďalšiu M705. Ale všimol som si tento nový model s prepínaním zariadení, tak som ju skúsil a asi neľutujem.

Ako je známe, dá sa spárovať s 3 rôznymi zariadeniami. Niekde som čítal, že zvládne iba 1 Unifying prijímač a ďalšie zariadenia treba pripojiť cez bluetooth – toto sa mi našťastie nepotvrdilo, mám doma viac Unifying prijímačov, dal som ich do dvoch počítačov a myš sa medzi nimi pekne prepína, presne ako som potreboval. V porovnaní so staršou M705 je senzor konečne na rozumnom mieste uprostred myši, takže novým používateľom sa bude ľahšie zvykať na chod kurzora. Materiál myši je teplejší a príjemnejší na dotyk (som ale zvedavý, ako bude vyzerať po pár mesiacoch používania). Bočné tlačítka dopredu/dozadu sú tichšie, mäkšie a majú hlbšie stlačenie ako u M705, ale stále sú presné. Palcové tlačítko má takisto hlbšie a lepšie citeľné kliknutie a pritom zostalo úplne tiché. Tlačítko na prepínanie zariadení je ľahko dostupné, ale zároveň umiestnené tak nízko, že sa nedá omylom stlačiť, palec sa oň pri správnom držaní ani neopiera. Koliesko s naklápaním a zmenou režimu je presne to isté ako na M705, s tým som bol vždy spokojný, aj keď stredný klik by mohol byť mäkší. Nový ovládací program Logitech Options je krajší, jednoduchší a intuitívnejší ako Logitech Setpoint. Ku každému zo 6 programovateľných tlačítok (teda okrem ľavého, pravého a prepínača zariadení) idú priradiť všetky funkcie bez obmedzenia – ako globálne, tak aj pre jednotlivé aplikácie (napríklad v Setpointe nebolo možné priradiť stredný klik na iné tlačítko pre konkrétny program, tu už žiadne takéto obmedzenie nie je). Pre každé z programovateľných tlačítok je dostupná aj nová funkcia „gesto“ – ak sa k tlačítku priradí, je možné vybrať akciu pre jeho stlačenie a pre stlačenie+pohyb do všetkých 4 smerov – teda celkovo 5 funkcií, pričom pre každú sú k dispozícii nastavenia ako pre ľubovoľné tlačítko (napr. aj priradenie vlastnej klávesovej skratky pre každé jedno gesto). Pôvodne som čakal, že tlačítko „gesto“ bude môcť byť na myši iba jedno – ale v skutočnosti sa dá namapovať táto funkcia zároveň na všetkých 6 programovateľných tlačítok a pre každé jedno samostatne priradiť 5 rôznych funkcií. Takže si môžete na myš nastaviť napr. 30 rôznych klávesových skratiek, už len si zapamätať, ktorá je kde nastavená :)

Tvarom som čakal úplne rovnakú myš ako M705, no M720 má oveľa väčší "hrb" pod ľavou časťou dlane (nie je ani vyššia, skôr má prudšie klesanie smerom vpravo a dole), zatiaľ mám z toho nepríjemný pocit, M705 sa mi držala lepšie, ale myslím, že sa dá zvyknúť. Bočné tlačítka dopredu/dozadu mi občas nezareagujú na stlačenie – asi som zo starej myši zvyknutý, že zareagujú pri menšej hĺbke stlačenia. Najväčšia a neodpustiteľná nevýhoda – z ovládacieho programu zmizlo nastavenie zrýchlenia kurzora, myš ho už nepodporuje! Podobnú funkciu má zapnutie možnosti „zvýšiť presnosť ukazovateľa“ v nastaveniach myši priamo vo Windowse, no Logitech toto nastavenie po každom reštarte počítača zo záhadných dôvodov vypína. Veľa ľudí možno ani nevie, ako sú na podobnú funkciu zvyknutí (zdá sa mi, že napr. pôvodný Setpoint mal zrýchlenie kurzora predvolene zapnuté). Ide o to, že pri zapnutom zrýchlení sa rýchlym „švihnutím“ myši dostanete kurzorom cez celú obrazovku aj pri malom posunutí myši, ale pri pomalších pohyboch je presnejšia. Pri nových myšiach Logitech a programe Options máte na výber len 2 možnosti: buď budete myšou „cestovať“ cez celý stôl, aby ste prešli z jedného rohu obrazovky na druhý, alebo si nastavíte vysokú rýchlosť a prídete o akúkoľvek presnosť (myš sa vtedy neposúva po 1 pixeli, ale po väčších skokoch).

Celková spokojnosť

Príslušenstvo

Peter Vida
14.11.2020 v 19:28
80 %

Niekoľko rokov som používal staršiu myš M705 (asi najlepšia vec, ktorú som si mohol k počítaču kúpiť, mal som už druhú po tom, ako sa na prvej vyklikali tlačítka). Keďže v poslednom čase som ju potreboval doma aj v práci (a stále bolo treba buď prenášať prijímač, alebo myš zakaždým nanovo párovať), rozhodol som sa kúpiť si ďalšiu M705. Ale všimol som si tento nový model s prepínaním zariadení, tak som ju skúsil a asi neľutujem.

Ako je známe, dá sa spárovať s 3 rôznymi zariadeniami. Niekde som čítal, že zvládne iba 1 Unifying prijímač a ďalšie zariadenia treba pripojiť cez bluetooth – toto sa mi našťastie nepotvrdilo, mám doma viac Unifying prijímačov, dal som ich do dvoch počítačov a myš sa medzi nimi pekne prepína, presne ako som potreboval. V porovnaní so staršou M705 je senzor konečne na rozumnom mieste uprostred myši, takže novým používateľom sa bude ľahšie zvykať na chod kurzora. Materiál myši je teplejší a príjemnejší na dotyk (som ale zvedavý, ako bude vyzerať po pár mesiacoch používania). Bočné tlačítka dopredu/dozadu sú tichšie, mäkšie a majú hlbšie stlačenie ako u M705, ale stále sú presné. Palcové tlačítko má takisto hlbšie a lepšie citeľné kliknutie a pritom zostalo úplne tiché. Tlačítko na prepínanie zariadení je ľahko dostupné, ale zároveň umiestnené tak nízko, že sa nedá omylom stlačiť, palec sa oň pri správnom držaní ani neopiera. Koliesko s naklápaním a zmenou režimu je presne to isté ako na M705, s tým som bol vždy spokojný, aj keď stredný klik by mohol byť mäkší. Nový ovládací program Logitech Options je krajší, jednoduchší a intuitívnejší ako Logitech Setpoint. Ku každému zo 6 programovateľných tlačítok (teda okrem ľavého, pravého a prepínača zariadení) idú priradiť všetky funkcie bez obmedzenia – ako globálne, tak aj pre jednotlivé aplikácie (napríklad v Setpointe nebolo možné priradiť stredný klik na iné tlačítko pre konkrétny program, tu už žiadne takéto obmedzenie nie je). Pre každé z programovateľných tlačítok je dostupná aj nová funkcia „gesto“ – ak sa k tlačítku priradí, je možné vybrať akciu pre jeho stlačenie a pre stlačenie+pohyb do všetkých 4 smerov – teda celkovo 5 funkcií, pričom pre každú sú k dispozícii nastavenia ako pre ľubovoľné tlačítko (napr. aj priradenie vlastnej klávesovej skratky pre každé jedno gesto). Pôvodne som čakal, že tlačítko „gesto“ bude môcť byť na myši iba jedno – ale v skutočnosti sa dá namapovať táto funkcia zároveň na všetkých 6 programovateľných tlačítok a pre každé jedno samostatne priradiť 5 rôznych funkcií. Takže si môžete na myš nastaviť napr. 30 rôznych klávesových skratiek, už len si zapamätať, ktorá je kde nastavená :)

Tvarom som čakal úplne rovnakú myš ako M705, no M720 má oveľa väčší "hrb" pod ľavou časťou dlane (nie je ani vyššia, skôr má prudšie klesanie smerom vpravo a dole), zatiaľ mám z toho nepríjemný pocit, M705 sa mi držala lepšie, ale myslím, že sa dá zvyknúť. Bočné tlačítka dopredu/dozadu mi občas nezareagujú na stlačenie – asi som zo starej myši zvyknutý, že zareagujú pri menšej hĺbke stlačenia. Najväčšia a neodpustiteľná nevýhoda – z ovládacieho programu zmizlo nastavenie zrýchlenia kurzora, myš ho už nepodporuje! Podobnú funkciu má zapnutie možnosti „zvýšiť presnosť ukazovateľa“ v nastaveniach myši priamo vo Windowse, no Logitech toto nastavenie po každom reštarte počítača zo záhadných dôvodov vypína. Veľa ľudí možno ani nevie, ako sú na podobnú funkciu zvyknutí (zdá sa mi, že napr. pôvodný Setpoint mal zrýchlenie kurzora predvolene zapnuté). Ide o to, že pri zapnutom zrýchlení sa rýchlym „švihnutím“ myši dostanete kurzorom cez celú obrazovku aj pri malom posunutí myši, ale pri pomalších pohyboch je presnejšia. Pri nových myšiach Logitech a programe Options máte na výber len 2 možnosti: buď budete myšou „cestovať“ cez celý stôl, aby ste prešli z jedného rohu obrazovky na druhý, alebo si nastavíte vysokú rýchlosť a prídete o akúkoľvek presnosť (myš sa vtedy neposúva po 1 pixeli, ale po väčších skokoch).

Celková spokojnosť

Technické parametre

Farba
čierna
Veľkosť kompaktné (cestovné)
Podsvietenie Nie
Typ napájania batérie AA
Vertikálny Nie
Tichá tlačidlá Nie
Počet tlačidiel
8
Tlačidlo pre zmenu dpi Nie
Maximálne rozlíšenie
1000 DPI
Typ použitia
štandardné
Značky Logitech
Rozhranie
bluetooth, 2,4GHz
Typ
bezdrôtové
Technológia
Optická
Šírka výrobku 7.4 cm
Výška výrobku 11.5 cm
Hĺbka výrobku 4.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Šírka výrobku 12.0 cm
Výška výrobku 9.5 cm
Hĺbka výrobku 20.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg