basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Môže sa hodiť

Všetko o produkte

Všetko o produkte

prenosný reproduktor s praktickým klipom • bezdrôtový Bluetooth prenos • vhodný na cesty aj do sprchy • certifikácia odolnosti proti vode IPX7 • Audio-In konektor 3,5 mm jack • vstavaný mikrofón • potlačenie šumu • výdrž batérie až 8 hodín • karabína pre pripevnenie na tašku, batoh, alebo odev • hmotnosť len 184 g

JBL Clip2, čierna

Malý, ale šikovný prenosný reproduktor Clip2 sa určite stane skvelým spoločníkom na všetky vaše výlety cesty a zájazdy. Vďaka praktickej karabíne ho môžete pripevniť k batohu, na tašku, alebo na pútko na džínoch. Každopádne ho môžete mať stále pri sebe - na vašich cestách už vám vďaka nemu kvalitný zvuk nikdy chýbať nebude. A pri jeho hmotnosti 184 gramov o ňom ani nebudete vedieť.

Minireproduktor Clip2 má zvýšenú odolnosť proti vode, je nositeľom certifikátu IPX7. Hodí sa tak aj k bazénu, na kúpalisko, do hôr, alebo k moru. Dážď ani náhodné vyšplechnutie vody mu rozhodne neublíži.

Bezdrôtové pripojenie, dobrý zvuk a príjemná výdrž

Clip2 je vybavený technológiou Bluetooth, môžete ho tak ľahko spárovať so svojim mobilným zariadením. Kdekoľvek. Popri Bluetooth má tiež klasický 3,5 mm jack konektor, vďaka ktorému s týmto reproduktorom môžete prepojiť takmer každé audio zariadenie. A to ešte nie je všetko. Clip2 má tiež aj vstavaný mikrofón, vďaka čomu s ním môžete pohodlne telefonovať, alebo organizovať konferenčné hovory. Vstavané potlačenie šumu ešte umocní zážitok z počúvania. Vďaka kapacite vstavanej batérie vám vydrží reprodukovať hudbu neuveriteľných 8 hodín.

Technické parametre

Technické parametre JBL Clip 2, čierna

Rozmery
Šírka 8,8 cm
Výška 10,7 cm
Hĺbka 4,2 cm
Ostatné parametre
Hudobný výkon 3 W
Typ napájania micro USB
Vstavaná Batéria Áno
AUX vstup Áno
Diaľkové ovládanie Nie
Bezdrôtová konektivita Bluetooth
Špecifické funkcie vodotěsný,pevná karabina pro uchycení
Záručná doba 24 mesiacov
Hmotnosť 0,18 kg
Výrobce JBL
Kategorie Bezdrôtové reproduktory a dokovacie stanice JBL
Prezrieť si viac vlastností produktu
Obrázky výrobkov majú iba informatívny charakter.
V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov