basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Odporúčame prikúpiť

Všetko o produkte

Všetko o produkte

IPL epilátor • prispôsobí intenzitu záblesku tónu pokožky • SensoAdapt • životnosť až 300 000 zábleskov • vhodný na ošetrenie celého tela • vhodný na tvár • šetrný a štandardný režim • sieťové napájanie

BRAUN Silk expert BD5001 IPL epilátor, bielaBRAUN Silk expert BD5001 IPL

So šetrným epilátorom Braun Silk-expert budete mať hodvábne jemnú pokožku, kde si len zaumienite. A to nastálo. Je koniec bolestivému trápeniu s pinzetou a nehodám s horúcim voskom. Silk-expert je tu pre vás – pracuje rýchlo, presne a bezbolestne. A je vhodný na ošetrenie celého tela.

Zázračné svetlo

Tento epilátor s technológiou intenzívneho pulzného svetla na odstránenie nežiaducich chĺpkov. Svetelné záblesky prenikajú pod pokožku až ku korienkom chĺpkov a už po niekoľkých aplikáciách obmedzujú natrvalo ich rast. Unikátny senzor pokožky SensoAdapt sníma tón pokožky 80× za sekundu a vyberá adekvátnu intenzitu záblesku pre každú časť vášho tela. Prispôsobí sa tak citlivej pokožke napríklad v podpazuší či slnkom ošľahaným pažiam.

Úžasne jednoduché

Epilátor je navrhnutý pre jednoduché použitie aj v ťažko dostupných oblastiach. Vďaka sieťovému napájaniu je vždy pripravený a môže byť nepretržite v prevádzke. Pre ošetrenie väčších častí tela ako sú ruky a nohy držte spúšťacie tlačidlo stlačené a pohodlne prechádzajte po pokožke, pre šetrné a presné ošetrenie horšie dostupných miest stačí v danej pozícii tlačidlo stlačiť a uvoľniť. Epilátor je tiež ergonomický a ľahký. Odstraňovanie chĺpkov nebolo nikdy tak rýchle a jednoduché.

Šetrný režim

BRAUN BD5001 ponúka dva režimy: normálny na odstraňovanie chĺpkov z nôh, rúk, hrudníka alebo napríklad chrbta a jemný režim Sensitive vhodný pre epiláciu v citlivých oblastiach tváre a bikín. Môžete tak bez obáv pohodlne ošetriť celé telo. Žiarovka má životnosť až 300 000 zábleskov, čo zodpovedá minimálne 6 rokom intenzívneho používania, v prípade nižšej frekvencie sa životnosť predlžuje až na 14 rokov.

Zaistite si pokožku jemnú ako hodváb, a to úplne bezbolestne!

 

 


Spoločník na cesty

Či už sa chystáte na služobnú cestu, alebo na dobrodružný výlet na druhom konci sveta, epilátor pôjde s vami. Svojimi kompaktnými rozmermi sa vojde do tašky, kufra aj kabelky, takže ho môžete vždy vytiahnuť a použiť ho v prípade potreby.

 


Na celé telo

Od hlavy až po päty. Kdekoľvek sa chcete zbaviť chĺpkov, tak sa stane. Balenie obsahuje špeciálne nadstavce určené na epiláciu chĺpkov na tvári, v citlivej oblasti bikín a podpazušia a mnoho ďalšieho.

.

 


Jednoduchá práca

Ovládanie si zautomatizuje veľmi rýchlo skutočne každý. Prístroj musí byť plne spojený s pokožkou, inak nevyšle signál, aby vám neponičil zrak. Starajte sa o seba pravidelne, výsledky sa dostávajú už po pár týždňov.

 


Výborné výsledky

Po troch mesiacoch bežnej, bezbolestnej IPL epilácie získate viditeľné výsledky. Zbavte sa chĺpkov ľahko a efektívne bráňte sa ich opätovnému rastu.

 


Špeciálny snímač

Snímač SensoAdapt zvládne rozpoznať tón pleti. Analyzuje vašu pokožku až 80× za minútu, aby prispôsobil intenzitu žiarenia pre vašu maximálnu bezpečnosť.

 


300 000 zábleskov

Lampa je vybavená bohatou kapacitou 300 000 zábleskov bez potreby výmeny. Aj pri pravidelnom používaní vám preto vydrží bez nutnosti výmeny až po dobu 15 rokov.

 


Praktická aplikácia

Stiahnite si zadarmo do svojho smartfónu či tabletu aplikáciu Bruan Silk-expert 5 IPL a zaznamenajte si dobu a časy ošetrenia do špeciálneho kalendára, s ktorým ihneď budete mať prehľad o svojom postupe. Okrem toho aplikácia vás naučí, ako správne funguje senzor SensoAdapt.

Technické parametre

Technické parametre Epilátor Braun Silk expert BD 5001 IPL biely/zlatý

Produktový list 2 Stiahnuť (pdf / 146979 kb)
Návod k použití CZ Stiahnuť (pdf / 6981530 kb)
Pravidlá akcie - Garancia vrátenia peňazí Stiahnuť (pdf / 2708047 kb)
Nezaradené
Záruka 24 mesiacov
Typ holiaceho strojčeku IPL
Umývateľný neoumývateľný
Zdroj energie sieťový 230V
Výmenné nadstavce bez nadstavca
Typ epilátora IPL (intenzívne pulzné svetlo)
Šírka výrobku 7,1 cm
Výška výrobku 13,3 cm
Hĺbka výrobku 20,6 cm
Hmotnosť výrobku 1 kg
Šírka balenie 18,1 cm
Výška balenie 11,5 cm
Hĺbka balenie 35,3 cm
Hmotnosť balenie 1,41 kg
Výrobca Braun
Kategória Holiace strojčeky a epilátory Braun
Prezrieť si viac vlastností produktu
Obrázky výrobkov majú iba informatívny charakter.
V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov