tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Odporúčame prikúpiť

Všetko o produkte

automatický kávovar • pripravíte espresso, cappuccino, latte, macchiato, ristretto, horúce mlieko • príkon 1 500 W • tlak 15 bar • 1,8l nádržka na vodu • integrovaný kónický ocelový mlynček • 300g zásobník na kávu • parná tryska s funkciou nasávanie mlieka z nádoby • displej • odvápňovací systém • automatické prepláchnutie • režim úspory energie • časovač vypnutia/zapnutia • nerezová izolačná nádobka na mlieko súčasťou balenia

Kávovar Miele CM 6350, biela 

MIELE je značka zaoberajúca sa výrobou ako domácich, tak aj profesionálnych prístrojov. Dbá na kvalitu a dlhú životnosť svojich výrobkov. Ak teda premýšľate nad kúpou kvalitného kávovaru v modernom dizajne, pretože už nechcete navštevovať predražené kaviarne, voľne stojaci kávovar CM 6350 je perfektnou voľbou.

Pripravte si akýkoľvek nápoj

Do kužeľového mlynčeka nasypete zrnká kávy, ktorá sa pomelú. Vďaka tomu, že je mlynček vyrobený z kvalitnej a odolnej ocele sa rozomelú rovnomerne a zachovajú si svoju vôňu. Môžete si navoliť najrôznejšie možnosti množstva namletej kávy, vody alebo mlieka. Nastaviteľná je aj teplota vody. Potom zvolíte jeden z 20 rôznych nápojov. Od talianskych kávových špecialít až po rôzne druhy čajov. Kávovar vám pripraví espresso s intenzívnou chuťou, cappuccino s perfektnou krémovou penou alebo horúce mlieko s mliečnou penou, ktoré ocenia predovšetkým vaše deti.

Praktické funkcie

Svoje obľúbené nápoje si môžete v kávovare uložiť. Zvolíte stupeň pomletia, množstvo kávy, objem vody a teplotu sparenia. Veľkou výhodou je časová funkcia. Môžete nastaviť zapnutie a vypnutie kávovaru tak, ako vám to bude vyhovovať. Prístroj sa napríklad sám automaticky zapne hneď ráno. V neposlednom rade je tu funkcia konvičky. Stlačíte tlačidlo a kávovar pripraví osem šálok požadovaného nápoja do pripravenej kanvice.

Vychutnajte si perfektný pôžitok z kávy alebo čaju vďaka kvalitnému kávovaru.

 

 

Cappuccinatore

Kávovar CM 6150 vám vytvorí perfektnú mliečnu penu. Vďaka systému cappuccinatore je spenenie v priebehu chvíľky a vy si môžete vychutnať veľmi kvalitné kávové špeciality.

 


AromaticSystem

Tento systém je tu pre intenzívnu kávovú arómu. Sparovacia komora sa pri napúšťaní vody sa rozpína a s namletou kávou sa tak lepšie zmieša. Vôňa bude ešte intenzívnejšia. 


 

OneTouch for Two

Kávovar disponuje nielen funkciou OneTouch, ale aj OneTouch for Two. Príprava kávy pre dve osoby tak trvá polovicu času. Táto funkcia spustí príslušný program a pripraví vám dva nápoje stlačením len jedného tlačidla.

 

 

Systém ComfortClean


Pre pohodlné čistenie je v kávovare systém ComfortClean. Zásobník vody a zásobník na kávu môžete ľahko nechať umyť v umývačke riadu. Vyberateľná je aj špárovacia jednotka, takže ju môžete jednoducho vybrať a očistiť. Pravidelným čistením zvýšite hygienu, kvalitu kávy a životnosť prístroja. 


 

Vyhrievaná plocha na šálky

Odkladacia plocha na šálky je vyhrievaná. Prostredníctvom správne nahriatej šálky sa kávová aróma rovnomerne rozvinie a každá vaša káva bude skvelým pôžitkom.

 

 

Zablokovanie prevádzky

Stlačením tlačidla pre zablokovanie sprevádzkovanie zabránite nechcenému zapnutiu kávovaru. Alebo pomocou toho zaistíte, že vaše deti nebudú prístroj sami používať a neublížia si. 

 

 

ECO mód

Kávovar sa v režime ECO zahrieva tesne pred pripravením nápoja. Tým výrazne znížite spotrebu energie. Táto funkcia je samozrejme voliteľná a môžete ju kedykoľvek zapnúť alebo vypnúť.

 
 

 

Nízky hluk

Kávovar Miele pracuje veľmi potichu. A aj napriek tomu, že pri práci nevydáva takmer žiadny zvuk, výsledok bude vždy dokonalý.

 

 

 

BrilliantLight

Vizuálne dizajnový prvok v podobe LED osvetlenie vám vždy poskytne skvelé svetlo na každú šálku kávy alebo čaju. Vychutnajte si vďaka tomu ešte lepší pohľad na váš nápoj.

 

 

Technické parametre Miele CM 6350, biela

Základné parametre
Informačný displej Áno
Maximálny príkon 1 500 W
Tlak čerpadla 15 bar
Práca s kávou
Výdaj horúcej vody Áno
Tryska na cappuccino Áno
Predohrievanie šálok Nie
Systémy údržby
Odvápňovanie Áno
Ostatné parametre
Farba biela
Hĺbka 42,7 cm
Výška 35,9 cm
Hmotnosť 9,9 kg
Šírka 25,1 cm
Výrobce Miele
Kategorie Kávovary, espressá, mlynčeky na kávu Miele
Prezrieť si viac vlastností produktu

Príslušenstvo k Miele CM 6350, biela

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty
X