tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Odporúčame prikúpiť

Všetko o produkte

konzola PlayStation 4 vo vylepšenej verzii Slim • 8jadrový procesor AMD Jaguar • grafický čip AMD Radeon • podpora HDR • Blu-ray mechanika • 500GB pevný disk • Wi-Fi • RJ-45 konektor • HDMI výstup • USB 3.0 • Bluetooth 4.0 • podpora 3D filmov a hier (len na 3D televízore) • vzdialené hranie na prenosnej konzole PS Vita

PlayStation 4 Slim 500 GB, čierna

PlayStation 4 Slim je špičková konzola novej generácie, s ktorou si môžete splniť všetky sny a zažiť dobrodružstvá v najnovších hrách i exkluzívnych tituloch. Nové hry môžete hrať na plné detaily, ktoré zdôraznia podpora HDR. Okrem toho je PlayStation 4 Slim oproti pôvodnej verzii ľahšia, tenšia a dokonca aj výrazne úspornejšia.

Zmeny v kocke

• HDR
• o 30% menšie rozmery ako pôvodná PS4
• o 16% ľahšia ako pôvodná PS4
• veľkosť 500 GB

PlayStation je multimediálne centrum zábavy, a preto je vybavené aj Wi-Fi a Bluetooth, takže napríklad na domácej sieti môžete hrať nielen na televízore, ale aj na PC, MACu či PlayStation Vita. Na prepracovanom tele potom objavíte aj USB 3.0 port a HDMI - napríklad pre pripojenie k TV či monitoru. Veľkých vylepšení sa dočkal aj bezdrôtový ovládač DualShock 4, ktorý ponúkne celkom nové možnosti pri hraní hier aj v komunikácii s priateľmi. Ak to s hraním myslíte vážne, je PlayStation 4 Slim skvelou voľbou.

 

Som menšia, ľahšia a úspornejšia. Napriek tomu ale prinesiem ešte väčší zážitok z hrania exkluzívnych hier. Aj vďaka HDR.


Nové lepšie a tenšie prevedenie

PlayStation vo vylepšenej verzii Slim vás uchváti dychberúcou grafikou a predovšetkým podporou HDR. Je pritom o 30% tenšie a 16% ľahšie ako pôvodný model PS4. Svoje dáta pritom môžete ukladať na disk o komfortnej veľkosti 500 GB. Pojme tak ľahko nielen obrovské množstvo hier, ale aj obľúbené filmy a seriály + ďalší obsah.


 Geniálne ovládanie

Nový bezdrôtový ovládač DualShock 4 sa pýši inovovaným dizajnom a prevedením. Ponúka lepšie viditeľné a farebnejšie svetelné lišty. Sony sa pýši tým, že ide o najpokročilejší a najintuitívnejší ovládač, ktorý kedy vyrobili.


 


Exkluzívny obsah

Jednou z veľkých predností konzoly PlayStation je exkluzívny obsah, ktorý si inde nezahráte. Ide o hry typu Uncharted, The Last of Us, Until Dawn, Ratchet & Clank či Bloodborne a desiatky ďalších, ktoré sú v prípravách.


 


Najpriateľskejšie konzoly

Zahrajte si s kamarátmi a zažite nové dobrodružstvá. Môžete sa s nimi stretnúť v multiplayerovom súboji, prípadne im zveriť do rúk osud vašej postavy a pritom nemusia vlastniť celú hru. Hrať už pritom nemusíte „iba“ pri televíznej obrazovke, ale môžete cez domácu bezdrôtovú sieť hry streamovať na PC, Mac či PlayStation Vita.


 


Obohatí váš život

Svoje dobrodružstvá z obľúbených hier môžete zdieľať so svetom ľahko cez služby, ako je Twitch, YouTube alebo Dailymotion. Tiež je možné ukladať snímky obrazovky a videá najlepších momentov na Twitter či Facebook. V herných komunitách potom môžete objaviť nových aj existujúcich priateľov, o ktorých ste ani nevedeli, že tiež radi hrajú.


 


PlayStation Plus

Veľkým benefitom je aj služba PlayStation Plus. V nej ide vytvárať spojenectvá, vyrovnávať účty a hrať s priateľmi aj súpermi v online režimoch. Vďaka predplatnému získate tiež každý mesiac nové hry zadarmo a exkluzívne zľavy.

Technické parametre PlayStation 4 500GB D Chassis Black Slim

Výbava
Wi-Fi Áno
Pevný disk Áno
Kapacita pevného disku 500 GB
Typ ovládača v balení bezdrôtový
Slot na pamäťové karty Nie
USB Áno
Blu-ray mechanika Áno
GPS modul Nie
Ostatné parametre
Farba čierna
Šírka 27,5 cm
Výška 5,3 cm
Hĺbka 20,5 cm
Hmotnosť 2,8 kg
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobce PlayStation
Kategorie Herné konzoly PlayStation
Prezrieť si viac vlastností produktu
V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty
X