basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Všetko o produkte

Všetko o produkte

kvadrokoptéra • maximálna rýchlosť 50 km/h • stúpavosť 3 m/s • doba letu až 15 minút • GPS • senzor pre zisťovanie prekážok v lete • 12Mpx kamera s trojosovým stabilizačným gimbalom • natáča Full HD video @30fps • diaľkové ovládanie • rozmery: 143 × 143 × 55 mm • hmotnosť: 300 g

DJI Spark, modrá

Lietanie s dronom je neuveriteľne zábavné. Zrazu máte prístup do výšin, kam by ste sa sami nikdy nedostali. Akonáhle ale chcete natáčať, nemôžete sa starať o každú maličkosť počas letu. DJI Spark sa preto snaží maximum svojich funkcií a schopností automatizovať.

Umožňuje mu to kombinácia rôznych senzorov. Na určenie polohy na mape používa dron GPS a Glonass, nízko nad povrchom zase aktivuje VPS (vizuálny pozičný systém) zložený z kamery a sonaru. Vďaka nemu sa DJI Spark dokáže zastaviť vo vzduchu na mieste aj za mierneho vetra. Kameru však nepoužíva len na natáčanie Full HD videa, ale aj detekciu prekážok v ceste. Dron inteligentne skenuje priestor pred sebou a prípadnej kolízii zabráni, čo znamená o ďalšiu starosť s lietaním menej.

Najneuveriteľnejšie je, ako je kvadrokoptéra Spark malá! Môžete si ju vziať na výlet bez toho, aby vám zabrala celý batoh. Z natáčania sa tak stáva civilná záležitosť bez zbytočných príprav a plánovania, takže v aplikácii dokážete vytvoriť film zachytávajúci atmosféru okamihu.

 Natáčanie dronom nikdy nebolo tak jednoduché!

Vzlietne z ruky

DJI Spark sa naučil funkciu FaceAware. Stačí si ho položiť do dlane, natočiť kamerou na seba a dron si povie: „Teba poznám, pre teba lietam rád!“ A vyštartuje do vzduchu.

DJI Spark


Ovládanie gestami

Keď tvoríte video a natáčate sami seba, pravdepodobne pri tom chcete robiť niečo iné, než držať ovládač alebo mobil. Spark vám to dovolí – základné povely mu odovzdáte gestami a mávnutím rukou.

DJI Spark


Vie dobré zábery

S bežným dronom chvíľu trvá, než sa naučíte plynulé manévre. Táto kvadrokoptéra má ale základný pohyb automatický. Stačí preto zvoliť, ako má Spark letieť a o zvyšok sa postará autopilot.

DJI Spark


Sleduje vás

V aplikácii DJI Go 4 si môžete nastaviť, koho má UAV natáčať. Alebo kam má letieť. Alebo kedy vyfotiť selfie. A dron vás pochopí a poslúchne.

DJI Spark

Technické parametre

Technické parametre DJI Spark, Sky Blue

Vlastnosti
Typ Kvadrokoptéra
Prevádzka
Doba prevádzky 16 min.
Batéria
Typ baterie Li-Pol
Ostatné parametre
Kapacita baterie 1 480 mAh
Kategória Kvadrokoptéra
Popis Spark je miniatúrny dron s hmotnosťami iba 300g so všetkými dobre známymi funkciami DJI, ktore vám dovolia zachytiť okamih kedykolvek chcete. Možnosť inteligentného riadenia letu, mechanický záves a kamera s rozlíšením FHD a 12Mpx. Ovládaním pomocou mobi
P/N DJIS0201
Hĺbka 14,3 cm
Výška 5,5 cm
Hmotnosť 0,3 kg
Šírka 14,3 cm
Výrobce DJI
Kategorie Kvadrokoptéry, drony a RC modely DJI
Prezrieť si viac vlastností produktu
Obrázky výrobkov majú iba informatívny charakter.
V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov