Kód: MSTPN700014 ID: 1430771

Myš Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (PN7-00014) čierna/červená

bezdrôtová myš • optický senzor • rozlíšenie 1 000 DPI• Bluetooth 4.0 • nevyžaduje žiadne prijímače • výdrž na batérie až 12 mesiacov • technológia BlueTrack pre snímanie na takmer všetkých typoch...

28,00 €
u vás už 21.10.

Všetko o produkte

bezdrôtová myš • optický senzor • rozlíšenie 1 000 DPI• Bluetooth 4.0 • nevyžaduje žiadne prijímače • výdrž na batérie až 12 mesiacov • technológia BlueTrack pre snímanie na takmer všetkých typoch povrchu • kompaktný dizajn • vhodná pre ľavákov i pravákov • rozmery: 95,4×57,1 mm

Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600, modráMicrosoft Bluetooth Mobile Mouse 3600, čierna/červená


Vedeli ste, že existujú aj bezdrôtové myši, ktoré fungujú bez otravných vysielačov či prijímačov, obťažujú žiadosťou o nové batérie pokojne len raz ročne a fungujú na takmer akomkoľvek povrchu? Microsoft takú ponúka – Bluetooth Mobile Mouse 3600.


Spoľahlivá a úsporná


Myš sa k počítaču, notebooku alebo iným zariadeniam pripája priamo cez Bluetooth, a to v modernej úspornej verzii 4.0. Nepotrebujete žiadne vysielače ani prijímače zastrčené do USB – signál vychádza priamo z tela myši.


Bluetooth je dnes všadeprítomné, myš môžete pripojiť k počítačom s vybranými verziami systému Windows, Mac OS X aj k inteligentným telefónom s Androidom. Navyše platí, že úsporné Bluetooth = väčšia životnosť batérií. Výdrž na jednu sadu batérií môže byť až 12 mesiacov.


Myš je postavená na skvelej technológii snímania BlueTrack, ktorá kombinuje výkon optickej myši s presnosťou myši laserovej. Perfektne sníma na takmer akomkoľvek povrchu. Neporadí si so zrkadlom a čírym sklom, ale inak myš nezastaví ani napríklad koberec alebo lavička v parku.


Pohodlná a univerzálna


Myš sa pohodlne drží, ale napriek tomu je príjemne kompaktná, takže sa hodí na cesty – v taške nezaberie veľa priestoru, a už vôbec vás nebude ťažiť. Naviac dizajn myši je univerzálny, môžete ju rovnako pohodlne používať ľavú i pravou rukou.


Vďaka štvorsmerovému koliesku dokáže okrem klasického rolovania hore a dole tiež posúvať väčšie dokumenty či obrázky doprava a doľava.


Skvelá myš ako na prácu, tak aj na zábavu!


 


 


Kompaktná veľkosť


Jednou z hlavných predností tohto modelu je jeho kompaktná veľkosť. Vďaka nej nebude problém si myš vziať kamkoľvek so sebou a mať ju tak neustále pri sebe, kedykoľvek ju budete potrebovať. 


 


Unikátne koliesko


Okrem klasickej ponuky tlačidiel máte k dispozícii aj unikátne rolovacie koliesko, ktoré oproti tým klasickým vyniká v tom, že je 4smerové. Navigácia na webe a celkovo v prostredí počítača bude tak jednoduchšia než kedykoľvek predtým. 


 


Technológia BlueTrack


Táto bezdrôtová myš sa môže ďalej pochváliť technológiou BlueTrack, ktorá zaistí dokonalý prenos informácií o pohybe myši, nech budete na akomkoľvek povrchu. 


 


Ste ľavák? Nie je problém!


Ľaváci majú často problém pri vyberaní kvalitnej myši, pretože značná časť z ponuky je určená len pre pravákov. Táto myš je však ideálne symetrická, a tak je vhodná pre všetkých bez výnimky. 


 


Bluetooth Smart


Zabudnite na nepraktické káble raz navždy! Táto myš je úplne bezdrôtová vďaka rozhraniu Bluetooth 4.0, ktoré zabezpečuje rýchly a neoneskorený prenos. 


 


Dlhá životnosť batérií


Myš je napájaná batériami, na ktoré nebudete prakticky vôbec musieť myslieť. Tento model počítačovej myši je totiž neuveriteľne úsporný a vaša batéria tak vydrží takmer celý rok. 

Technické parametre

Ďalšie parametre
Farba červená
Veľkosť kompaktné (cestovné)
Podsvietenie Nie
Typ napájania batérie AA
Vertikálny Nie
Tichá tlačidlá Nie
Počet tlačidiel 3
Tlačidlo pre zmenu dpi Nie
Maximálne rozlíšenie 1000 DPI
Typ použitia štandardné
Značky Microsoft
Pripojenie
Rozhranie bluetooth
Typ bezdrôtové
Vlastnosti
Technológia Optická
Rozmery balenia
Šírka výrobku 19.4 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hĺbka výrobku 14.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg

Uživateľské recenzie - Myš Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (PN7-00014) čierna/červená

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

0

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 užívateľov

Technické parametre

Farba
červená
Veľkosť kompaktné (cestovné)
Podsvietenie Nie
Typ napájania batérie AA
Vertikálny Nie
Tichá tlačidlá Nie
Počet tlačidiel
3
Tlačidlo pre zmenu dpi Nie
Maximálne rozlíšenie
1000 DPI
Typ použitia
štandardné
Značky Microsoft
Rozhranie
bluetooth
Typ
bezdrôtové
Technológia
Optická
Šírka výrobku 19.4 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hĺbka výrobku 14.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg