tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Môže sa hodiť

Ďalšie príslušenstvo

Odporúčame prikúpiť

Hodnotenie zákazníkov

Luboš
16.09.2015 v 12:26
96 %

velký vnitřní prostor, tichá

Celková spokojnosť
Hlučnosť
Spokojnosť s...
Ergonómia delenia...
Pomer cena/výkon
Pomohla vám recenzia?
Ďalšie hodnotenie zákazníkov

Všetko o produkte

kombinovaná chladnička Samsung s mrazničkou dole • výška 201 cm • objem chladničky 269 litrov • objem mrazničky 98 litrov • energetická trieda A++ • typická celoročná spotreba 259 kWh • Multi Flow systém pre rovnomerné chladenie • digitálny invertorový kompresor • beznámrazová technológia True No Frost • max . hlučnosť 38 dB • rozmery (š × v × h): 59,5 × 201 × 71,9 cm

SAMSUNG RB37J5345SS/EF

Skvele vybavená kombinovaná chladnička značky Samsung, ktorá upúta extrémnou spoľahlivosťou a vysokou úsporou financií. Patrí totiž do vysoko efektívnej triedy A++, takže dlhodobo ušetrí vašu peňaženku. Na spotrebe sa navyše pozitívne prejavuje aj LED osvetlenie a hlavne True No Frost technológia, vďaka ktorej nemusíte spotrebič ručne odmrazovať. Vybavená je naviac aj špičkovým invertorovým kompresorom, ktorý sa vyníma svojou spoľahlivosťou a tichým chodom (max. hlučnosť len 38 dB).

Poteší tiež prehľadný LED displej umiestnený na čelnej strane. Celkový objem spotrebiča pritom činí 367 litrov (269 litrov chladnička, 98 litrov mraznička), čo značí, že sa skvele hodí aj do väčších domácností až s 5 členmi.

 


 

Moderná chladnička s luxusným dizajnom, s ktorou uchováte potraviny dlhšie čerstvé a chutné.

True No Frost

True No Frost je jedna z najobľúbenejších technológií používaných v chladničkách. Zabraňuje vzniku námrazy, čím výrazne napomáha úspore energií. Platí totiž, že každý milimeter námrazy zvyšuje spotrebu o 10 %. Vďaka True No Frost je spotreba energie konštantná. Benefitom je takisto skutočnosť, že chladí takmer dvakrát rýchlejšie, takže znižuje opotrebenie chladiaceho systému, čím predlžuje jeho životnosť. Ďalším pozitívnym efektom je, že vnútri spotrebiča nedochádza ku kondenzácii vlhkosti a nevznikajú tak nebezpečné plesne.

 

 
Multi Flow/All Around Cooling

Multi Flow/All Around Cooling je technológia dynamického chladenia vzduchom. Je zárukou rovnomernej cirkulácie vzduchu, ktorá je šírená do všetkých smerov za pomoci malých prieduchov nad každou policou. Vďaka tomu je v každej časti chladničky rovnaká teplota a to aj pri otváraní dvierok chladničky. Celý proces sa pozitívne podpisuje tiež na čerstvosti potravín.
 

 
Digitálny invertorový kompresor

Jednou z hlavných predností, ktorá je garanciou predovšetkým maximálnej spoľahlivosti, je špičkový kompresor s digitálnym invertorom. Funguje na princípe plynulosti, keď nepretržite reguluje teplotu v chladničke za asistencie zmeny rýchlosti otáčok. Podľa hodnôt, ktoré sú monitorované za pomoci senzorov vnútri aj mimo spotrebiča, následne reguluje iba svoju rýchlosť, vďaka čomu nedochádza k tvorbe výkyvov motora pri otváraní dverí chladničky. Podstatnou výhodou je tiež výrazne tichší chod oproti obyčajným kompresorom.

 
Fresh Zone

Fresh Zone je špeciálne navrhnutá zásuvka s optimálnym prostredím pre uchovanie mäsa a rýb. Vnútri jej priestoru je totiž udržiavaná teplota okolo 0 °C, v nej vydrží mäso a ryby dlhšie chutné a čerstvé.

  
Space Max

Technológia SpaceMax ručí za to, že spotrebič ponúka viac vnútorného priestoru než priemerné modely s rovnakými rozmermi. Dosahuje toho vďaka tenkým vnútorným stenám, ktoré obstarávajú väčšiu vnútornú kapacitu. Nijako pritom nie je ohrozená energetická účinnosť či kvalita konštrukcie. Objem je pritom oproti štandardu danej triedy až o 30 litrov väčší.

 

 

Technické parametre SAMSUNG RB37J5345SS/EF

Energetický štítok Stiahnuť (png / 78 kb)
Základné parametre
Objem celkom 367 l
Počet kompresorov 1
No frost systém Áno
Smer otvárania dverí doprava
Zameniteľné otváranie Áno (autorizovaný servis)
Klimatická trieda SN, T
Druh osvetlenia LED
Hlučnosť 38 dB
Objem chladničky 269 l
Objem mrazničky 98 l
Doplnková výbava
Komunikačný displej Elektronický displej
Varovný signál chladničky Áno
Varovný signál mrazničky Áno
Počet polic lednice 3
Materiál polic lednice tvrdené sklo
Nulová zóna Áno
Nápojový automat Nie
Antibakteriálna ochrana Nie
Super chladenie Nie
Prázdninový režim Áno
Energetické parametre
Energetická trieda A + +
Spotreba el. energie 259 kWh
Orientační náklady na el. energii 1 230 Kč/rok
Trieda mrazničky * * * *
Mraznička
Mraziaci výkon 13 kg/24hod.
Umiestnenie mrazničky dole
Počet přihrádek v mrazáku 3
Chladiaci systém
regulácia teploty elektronická - chladnička / mraznička
Ostatné parametre
Počet políc 3
Akumulačná doba 18 hod.
Rozmery výrobku: š./v./h. 59,5/185/66,8 cm
Šírka 59,5 cm
Výška 185 cm
Hĺbka 66,8 cm
Hmotnosť 71 kg
Výrobce SAMSUNG
Kategorie Chladničky SAMSUNG
Prezrieť si viac vlastností produktu

Hodnotenie zákazníkov SAMSUNG RB37J5345SS/EF

Luboš

16.09.2015 v 12:26

velký vnitřní prostor, tichá

96 %
Celková spokojnosť
Hlučnosť
Spokojnosť s...
Ergonómia delenia...
Pomer cena/výkon
Pomohla vám recenzia?

Romaxik

16.09.2015 v 6:48
84 %
Celková spokojnosť
Hlučnosť
Spokojnosť s...
Ergonómia delenia...
Pomer cena/výkon
Pomohla vám recenzia?

Jiří Kořínek

25.08.2015 v 10:20

Skvělý design. Fresh zone - skvělý nápad a oproti staré( byť moderní) lednici jsou potraviny čerstvé, víčka misek bez náznaku vody.
Jednoduché ovládání na dotykovém displeji. Možnost volby teploty v lednici a mrazáku. Super zpracování plastů, dostačující osvětlení.

Hlučnost - byl jsem překvapen vyšší hlučností oproti původní lednici. Na stranách na povrchu při dotyku je cítit teplo z kompresorů.

84 %
Celková spokojnosť
Hlučnosť
Spokojnosť s...
Ergonómia delenia...
Pomer cena/výkon
Pomohla vám recenzia?

Jája

19.08.2015 v 12:40
72 %
Celková spokojnosť
Hlučnosť
Spokojnosť s...
Ergonómia delenia...
Pomer cena/výkon
Pomohla vám recenzia?
SAMSUNG RB37J5345SS/EF 4.75 5 4
V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty
X