basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Technické parametre

Technické parametre Odvlhčovač Stadler Form ALBERT (365752)

Všeobecné vlastnosti
Výrobca Stadler Form
Kategória Zvlhčovače, odvlhčovače vzduchu Stadler Form
Partnumber 365752
Záruka 24 mesiacov
Nezaradené
Displej áno
Odporúčaná veľkosť miestnosti 175 m3
Hlučnosť 44 dB
Objem nádrže (na vodu) 4,6 l
Počet stupňov výkonu 3
Rozmery výrobku
Hĺbka výrobku 15 cm
Rozmery balenia
Šírka balenia 40 cm
Výška balenia 32 cm
Hĺbka balenia 72 cm
Hmotnosť balenia 5 kg
Prezrieť si viac vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Všetko o produkte

Všetko o produkte

Všetko o produkte

kvalitný odvlhčovač vzduchu • až do 20 litrov/deň • nádoba s objemom 4,6 litra • určené pre miestnosti: až do 70 m² • digitálny hydrostat • 24hod. časovač • naklápanie výstupného otvoru - Swing mód • nočný režim • ukryté kolieska pre ľahkú manipuláciu • automatické vypnutie v prípade plnej nádoby na vodu • hadica pre trvalú prevádzku • automatická ochrana proti zamrznutiu • 3 rýchlosti • max. hlučnosť: 33 až 44 dB • rozmery : 350 × 655 × 252 mm • hmotnosť: 15,6 kg

Stadler Form ALBERT 

Odvlhčovač vzduchu Albert od značky Stadler Form zlepší klímu vo všetkých miestnostiach, kde je prebytok vlhkosti – môže ísť napríklad o suterén, zatopený dom či práčovňu. Albert si jednoducho vie rady so všetkým! Jeho elegantný vzhľad je navyše dielom svetoznámeho dizajnéra Mattiho Walkera a okrem toho vyniká aj vysokým výkonom, lebo za jeden deň (24 hodín) zvládne skondenzovať až 20 litrov vody. Vhodný je tak aj do extra veľkých miestností s veľkosťou až 70 m².

Voda sa pritom zhromažďuje v špeciálnej nádobe s objemom 4,6 litrov a je možné ju s asistenciou priloženej hadice pripojiť rovno k odpadu, čím zaistíte kontinuálnu prevádzku. Jej využitie však nie je nevyhnutné - stačí, keď sami vždy vyprázdnite nádobu. Prístroj vás na to automaticky upozorní tým, že sa vypne.

Benefitom je v podaní Alberta tiež ľahká manipulácia. Na spodnej strane môžete nájsť jednoducho schované kolieska pre ľahký presun. Odvlhčovač tak môžete ľahko presúvať z miestnosti do miestnosti, ako sa vám práve hodí. Navyše je veľmi skladný a tichý, takže o ňom budete sotva vedieť. Naklápací výstupný otvor potom obstaráva rovnomernú distribúciu suchého vzduchu do celej miestnosti.

Pomocou prehľadného panelu v hornej časti displeja je potom možné napríklad voliť jednu z troch rýchlostí, nastaviť nočný režim so ztlmeným svitom displeja či aktivovať 24hodinový časovač zapnutia či vypnutia prístroja.

 


 

 

Príjemné rozmery

Albert je výkonný prístroj, ale pritom aj tichý a príjemný spoločník. Vďaka kompaktným rozmerom pôsobí nerušivým dojmom a sotva si všimnete, že je v izbe. Kombinácia tichého chodu so špeciálnym nočným režimom potom znamená, že vás nebude rušiť ani počas spánku, takže ho môžete využiť aj v spálni či detskej izbe.

 

 

 

Kontinuálna prevádzka

Albert je vybavený nádobou na vodu s objemom 2 litre - záleží len na vašich preferenciách. Využijete priloženú hadicu a pripojíte prístroj k odpadu, aby bola zabezpečená nepretržitá prevádzka alebo radšej raz za čas vyprázdnite nádobu?

 

 

Jednoduchá údržba

Údržba prístroja a manipulácia s nádobou na vodu je jednoduchá ako len môže byť. Nádobu totiž ľahko vysuniete z boku odvlhčovača a s ňou sa automaticky vyklopí držadlo, za ktoré ju možno vybrať.

 

 

 

 

Jednoducho schované kolieska

Hodilo by sa vám odvlhčovač využívať vo viacerých miestnostiach? S Albertom máte vyhraté a nemusíte kupovať viac prístrojov. Ponúka totiž takmer neviditeľné kolieska na spodnej strane, takže ho môžete v priebehu pár sekúnd bez námahy premiestniť, kam sa vám hodí.

 

 

 

Rovnomerná distribúcia vzduchu

Naklápací výstupný otvor pre odvlhčený vzduch je zárukou toho, že Albert bude rovnomerne distribuovať suchý vzduch do všetkých častí miestnosti. Na vás je len zvoliť, ako rýchlo sa tak má diať.

 

 

 

Hydrostat

Prístroj ponúka aj integrovaný hydrostat. Koliesko na ovládacom paneli umožňuje nastaviť vlhkosť, ktorú chcete v miestnosti dosiahnuť a udržiavať. Rozsah nastaviteľných hodnôt je 30 až 80 %.

 

 

Inteligentný časovač

K dispozícii je aj šikovný časovač, vďaka ktorému môžete nastaviť zapnutie či vypnutie prístroja až na 24 hodín dopredu. Ideálne napríklad ak chcete ušetriť s nočným prúdom.

Technické parametre

Technické parametre Odvlhčovač Stadler Form ALBERT (365752)

Všeobecné vlastnosti
Výrobca Stadler Form
Kategória Zvlhčovače, odvlhčovače vzduchu Stadler Form
Partnumber 365752
Záruka 24 mesiacov
Nezaradené
Displej áno
Odporúčaná veľkosť miestnosti 175 m3
Hlučnosť 44 dB
Objem nádrže (na vodu) 4,6 l
Počet stupňov výkonu 3
Rozmery výrobku
Hĺbka výrobku 15 cm
Rozmery balenia
Šírka balenia 40 cm
Výška balenia 32 cm
Hĺbka balenia 72 cm
Hmotnosť balenia 5 kg
Prezrieť si viac vlastností produktu
Rozbaliť popis produktu
Obrázky výrobkov majú iba informatívny charakter.
V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov