Kód: CONSB3382 ID: 1455506

Náhradné nádoba Concept Active Smoothie SB3382 červené

pitná fľaša • multifunkčné využitie (ako fľašu aj mixovacia nádoba) • objem 570 ml • tritanový materiál • vyberateľná nožová časť • viečko so skrutkovateľným uzáverom • snímateľný gumový krúžok pre...

10,99 €
u vás už 27.10.

Všetko o produkte

pitná fľaša • multifunkčné využitie (ako fľašu aj mixovacia nádoba) • objem 570 ml • tritanový materiál • vyberateľná nožová časť • viečko so skrutkovateľným uzáverom • snímateľný gumový krúžok pre ľahké uchopenie • sklopné pútko na zavesenie • hmotnosť 200 g

Concept SB3382, červenáConcept SB3382, červenáVoda. Nenápadná číra tekutina, bez ktorej by sme na svete nemohli existovať. Voda tvorí až 70 % ľudského organizmu a jej pravidelný príjem je pre telo nepostrádateľný. Nikto však nehovorí, že mať vodu pri sebe na každom kroku musí byť príťaž. Doprajte si moderný štýlový doplnok vo forme fľaše s vekom, ktorá vám hanbu rozhodne neurobí.Vitamínový nábojTritanová fľaša je základom pre mixovanie, takže ak nie ste fanúšikmi čistej vody, možno ju vymeniť za lahodný čerstvý ovocný džús alebo nakombinovaný smoothie nápoj, ktorý vás nabije energiou a vitamínmi. Stačí namixovať vybrané suroviny, nože vymeniť za viečko a môžete vyraziť.Praktické detailySú to ale predovšetkým detaily, ktoré z fľaše robia výbornú voľbu pre vás aj vaše deti. Praktické pútko vám umožní fľašu bezpečne prenášať alebo zavesiť aj vtedy, ak nemáte miesto v kabelke či batohu. S protišmykovým gripom sa nestane, že by vám fľaša vykĺzla z ruky, pokiaľ ju nedopatrením chytíte zle.Elegantný vzhľad, bezpečné a pohodlné používanie a praktická kombinácia pitnej fľaše a mixovacej nádobky. Concept vám ponúka výrobok, ktorý nemáte dôvod odmietnuť.

Dodržujte pitný režim s fľašou, ktorá je rovnako elegantná ako praktická a bezpečná.
Concept SB3382, červená

Jediné pootočenieFunkciu fľaše zmeníte jediným pootočením. Po vložení ostria a pripevnenia k mixéru ide o nádobu, ktorú môžete behom sekundy zmeniť na pitnú fľašu s bezpečným uzatvárateľným vekom.

Concept SB3382, červenáSkvelá voľba pre detiIntegrované pútko na zavesenie dovolí vašim deťom, aby mali fľašu vždy po ruke, napríklad zavesenú na kraji lavice. Po zavesení máte istotu, že tekutina nevytečie na zem.

Concept SB3382, červenáPevný stiskTritanová fľaša je potiahnutá protišmykovým snímateľným gumovým krúžkom. S ním budete mať dostatočný komfort pri manipulácii s fľašou. Už sa nestane, že vám nedopatrením vykĺzne z ruky a objem sa vyleje.

Concept SB3380, bílá

Elegancia v každom detaileNalaďte sa na správnu nôtu. Krásne číre prevedenie doplní nestarnúca elegancia v podobe zladeného bieleho viečka a bieleho protišmykového krúžku. Fľaša vám bude ladiť s každým outfitom.

Dokumentácia k tomuto produktu
SB3382_rozsireny_popisek Stiahnuť / (173.82 KB)

Technické parametre

Ďalšie parametre
Príslušenstvo mixéra nádoba na mixovanie
Značky Concept
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 9.7 cm
Výška výrobku 24.5 cm
Hĺbka výrobku 9.3 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg

Uživateľské recenzie - Náhradné nádoba Concept Active Smoothie SB3382 červené

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

0

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 užívateľov

Technické parametre

Príslušenstvo mixéra nádoba na mixovanie
Značky Concept
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Šírka výrobku 9.7 cm
Výška výrobku 24.5 cm
Hĺbka výrobku 9.3 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
SB3382_rozsireny_popisek Stiahnuť / (173.82 KB)