basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Odporúčame prikúpiť

Všetko o produkte

Všetko o produkte

65" 4K Ultra HD Smart TV • rozlíšenie 3840×2160 px • OLED panel • spracovanie obrazu 4 100 PPI • technológia Philips P5 Perfect Picture Engine • Perfect Contrast • HDR Perfect • 3stranný Ambilight • DVB-T2/C/S2 tuner • kodek HEVC (H.265) – nový digitálny štandard • 4jadrový procesor • zvukový výkon 50 W • technológia Triple Ring • Wi-Fi • LAN • 4× HDMI • 2× USB port • operačný systém Android TV

Philips 65OLED873

Philips 65OLED873 televízor stvorený pre najnáročnejších divákov. Zodpovedá tomu ako dizajn, kedy stavia na neuveriteľne tenké telo, tak i technológie a hlavne obraz, od ktorého nebudete môcť odrhnúť oči – a to nepreháňame. Nekompromisnú kvalitu totiž sľubuje vyspelé 4K Ultra HD rozlíšenie v spojení s pokročilými technológiami, medzi ktorými dominuje hlavne OLED panel. Ten umožňuje televízoru udržať neuveriteľnú tenkosť a pritom sa stará o obraz, s ktorým nemožno obyčajné LED televízory vôbec porovnávať. Navyše ho vylepšujú i ďalšie technológie, ako je Micro Dimming Perfect, Perfect Contrast alebo Philips P5 Perfect Picture Engine. S HDR Perfect navyše uvidíte aj tie najmenšie detaily aj v tmavých a svetlých scénach, zatiaľ čo Ambilight v 3strannej verzii už tak obrovský obraz ešte opticky zväčšuje.

Rovnako špičkovej úrovne dosahuje aj zvuk, o ktorý sa stará technológia Triple Ring a reproduktory s veľkorysým výkonom 50 W, aby ste kvalitne ozvučili aj najväčšie miestnosti. Tony multimediálneho obsahu v tej najvyššej kvalite potom prináša prostredie Android TV umožňujúce sledovať online premiéry seriálov a filmov zo služby Netflix. Špičkovú odozvu pritom garantuje štvorjadrový procesor.

Papierovo tenký, ale s obrazom, ktorý ste ešte nevideli. 4K OLED televízor je budúcnosť, ktorú zažijete už teraz.Ultra HD Premium

Tento televízor je plne certifikovaný ako Ultra HD Premium model. Umožňuje sledovať špičkový HDR obsah a zabezpečuje najvyššiu úroveň obrazu vo všetkých scénach. Dosahuje toho aj 4× jemnejším rozlíšením, ako poskytujú bežné Full HD televízory.

 

 

OLED technológia

OLED televízory sú špičkové v ponuke televízorov. Oproti bežným LED modelom nepotrebujú podsvietenie, pretože si každý jednotlivý pixel sám vytvára farbu a svetlo, pričom vypnuté pixely sú dokonale čierne. Výsledkom sú vernejšie farby a oveľa väčší kontrast pre ten najlepší obraz, ktorý ste kedy videli!

 

 

Philips P5 Perfect Picture Engine

Špičkový algoritmus Philips P5 sa stará o kvalitu obrazu tým, že inteligentne upravuje každú scénu, aby dosiahol toho najlepšieho možného výsledku. Spoznáte to na jasnejšej bielej i temnejšej čiernej. Farby sú teraz oveľa živšie a prirodzené. Oceníte to nielen pri filmoch, ale aj pri športových prenosov, keď sa budete cítiť ako pár centimetrov od obľúbeného hráča.

 

 

3stranný Ambilight

Unikátna technológia Philips Ambilight premieta na stenu obraz do troch strán, čím opticky výrazne zväčšuje už tak veľký obraz. Vďaka tomu je zážitok zo sledovania športových prenosov aj sledovanie obľúbených filmov ešte výrazne intenzívnejšie. Televízor je v zadnej časti vybavený svetlami premietajúcim na stenu vždy ten farebný tón, ktorý je v danej chvíli zobrazený na obrazovke. Funkcia mimo farby upravuje aj jas svetla a frekvenciu blikania. V podstate tak získate ďalší rozmer zobrazenia na väčšej ploche obrazovky. Navyše je jedno, akou farbou máte vymaľovanú stenu, svetlo sa tomu prispôsobí.

 

HDR Perfect

High Dynamic Range Perfect umožňuje televízoru verne vyobraziť zámer režiséra. Technológia totiž dosahuje výrazne lepšieho jasu, kontrastu i farieb. V kombinácii s OLED panelom a ďalšími špičkovými technológiami ide o záruku dokonalého divadla.

 

Perfect Contrast

Zásadné vlastnosti OLED televízora sú organické samožiariace pixely dosahujúce dokonalú čiernu vďaka možnosti vypnúť sa, keď pixel nevyžaruje ani neprepúšťa svetlo. Výsledkom je obraz, ktorý konvenčné LED televízory jednoducho nemôžu dosiahnuť.

 


Android TV

Moderný operačný systém Android TV, ktorý tento model ponúka, umožňuje maximálne využiť rýchly procesor pre čo najkomfortnejší užívateľský zážitok. Môžete vďaka nemu inštalovať aplikácie z Google Play, využívať služby Netflix napríklad pre sledovanie obľúbených seriálov ihneď po premiére či prezerať webové stránky a mnoho ďalšieho. Navyše už v menu nájdete praktické odkazy na najčastejšie využívané aplikácie.

 


Quad Core

Štvorjadrový procesor v kombinácii s výborne optimalizovaným systémom Android zaisťuje, že televízor bude vždy reagovať bleskovo. Je pritom jedno, či budete využívať aplikácie či prehrávať streamované videá. Vždy sprostredkuje maximálny komfort.

 

Triple Ring

Philips Triple Ring je technológia umožňujúca reproduktoru lepšie pohyby v subwooferi. Vďaka tomu si môžete vychutnať oveľa silnejšie a bohatšie basy ako u bežných televízorov.

 

DTS Premium Sound

Silné reproduktory pre kvalitné ozvučenie vyžadujú tiež výkonný procesor, ktorý udrží čistotu pôvodného zvuku. A práve preto je tu funkcia DTS Premium Sound, ktorá je navrhnutá pre pohlcujúci priestorový zvuk, bohaté basy a čisté dialógy. To všetko aj u najvyššej hlasitosti bez akéhokoľvek skreslenia.

Technické parametre

Technické parametre Televízor Philips 65OLED873 strieborná

Návod k použití CZ 2 Stiahnuť (pdf / 2036914 kb)
Návod k použití SK Stiahnuť (pdf / 2191250 kb)
Informační list Stiahnuť (pdf / 114751 kb)
Produktový list Stiahnuť (pdf / 665133 kb)
Technológia TV
Ambilight 3-stranný
Smart TV Áno
HbbTV Áno
TV tuner DVB-T, DVB-S2, DVB-T2 (H.265)
Twin Tuner Nie
3D Nie
Konverzia z 2D na 3D Nie
Operačný systém TV Android
Wi-Fi Integrovaná
Internetový prehliadač Áno
Webové aplikácie Áno
YouTube Áno
Stream Áno
Topfun Nie
Voyo Áno
HBO GO Nie
Netflix Áno
IP TV Áno
Bluetooth Áno
NFC Nie
MHL Áno
DLNA Áno
Timeshift Áno
PVR (záznam na USB/HDD) Áno
Prehrávanie multimédií z USB/ HDD Áno
Fast scan - automatické ladenie Skylink Áno
Integrovaný DVD prehrávač Nie
Ovládanie hlasom Nie
Chytrý ovládač Nie
Obrazovka
Technológia displeja OLED
Uhlopriečka obrazovky 164 cm (65")
Rozlíšenie displeja Ultra HD (4K)
Technológia zobrazenia OLED
Zobrazovacia frekvencia panelu 100 Hz
Index spracovania obrazu 4100 PPI
HDR Áno
Prehnutá obrazovka Nie
Lokálne riadenie jasu (Micro Dimming) Áno
Zrkadlenie obrazu (Miracast, WiDi...) Áno
Obraz v obraze (PIP) Nie
Zvuk
Zvuk DTS HD
Hudobný výkon 50 W
Prémiové ozvučenie Nie
Vstupy
Komponentný Áno
Počet HDMI 4
HDMI 2.0 4
HDMI ARC Áno
Počet USB 2
USB 2.0 1
USB 3.0 1
CI slot Áno
LAN (Ethernet) Áno
Scart Nie
PC vstup (VGA) Nie
Výstupy
Slúchadlový výstup Áno
Optický výstup Áno
Prevádzkové informácie
Energetická trieda B
Spotreba v bežnom režime 176 W
Spotreba v pohotovostnom režime 0,3 W
Napájanie autozapalovača 12V Nie
Odhadované náklady na provádzku TV za 1 rok 54 Eur
Odhadované náklady na provádzku TV za 5 rokov 270 Eur
Odhadované náklady na provádzku TV za 10 rokov 540 Eur
Nezaradené
Hotelový mód Nie
Rodičovský mód Áno
Teletext Áno
Televízor pre náročných Áno
Počet jadier procesora 4jadrový
Modelový rok 2018
Farba TV strieborná
Stojan Áno - statický
VESA štandard (uchytenie TV) 300x300 mm
Hmotnosť bez podstavca 23,5 kg
Výška bez podstavca 83,95 cm
Šírka bez podstavca 145,27 cm
Hĺbka bez podstavca 4,75 cm
3D okuliare v základnom balení Nie
Šírka výrobku 145,3 cm
Výška výrobku 83,95 cm
Hĺbka výrobku 4,75 cm
Hmotnosť výrobku 23,5 kg
Šírka balenie 164 cm
Výška balenie 99,5 cm
Hĺbka balenie 20 cm
Hmotnosť balenie 32,3 kg
Výrobca Philips
Kategória Televízory Philips
Prezrieť si viac vlastností produktu
Obrázky výrobkov majú iba informatívny charakter.

Príslušenstvo k Televízor Philips 65OLED873 strieborná

Príslušenstvo k produktu
V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov