Hodnotenie zákazníkov

JP-medvídek
100 %

Vše perfektní

Žádné připomínky

Celková spokojnosť
Pomohla vám recenzia?
Ďalšie hodnotenie zákazníkov
Rozbalit popis produktu
Všetko o produkte

Všetko o produkte

Všetko o produkte

1., 3D plazmový televízor, ktorý dokáže prepočítavať štandardný 2D program, film, video do 3D obrazu.

2., Skvelý obraz a ostrý detail vďaka plnému vysokému rozlíšeniu a reprodukcii 600 obrazových políčok za sekundu.

3., Televízor disponuje všetkými digitálnymi tunermi pre príjem digitálneho vysielania za ktorých dokáže i nahrávať na pripojený externý disk.

4., Prehráva všetky bežné audio / video formáty z USB flash, externého disku alebo SD/SDHC kariet. Prehráva tieto formáty i v domácej sieti z pripojeného PC / notebooku.

5., Disponuje pripojením na internet k rade služieb ako je napr. archív TV Nova.Nový model plazmového televízora Panasonic rady GT30 s uhlopriečkou 106cm prináša k vám domov práve to čo potrebujete aby ste nemuseli myslieť na celú radu ďalších drobných maličkostí.

Nemusíte myslieť na to odkiaľ prijímate signál – televízor disponuje všetkými digitálnymi tunermi pre príjem digitálneho vysielania: podzemným, káblovým i satelitným. Všetky tunery zároveň podporujú príjem vysielania vo vysokom rozlíšení. Vysielanie teraz však nemusíte len sledovať, plazmové televízory Panasonic novej generácie GT30 dokážu prijímaný signál i nahrávať na pripojený externý disk. Môžete si tak nahrať svoje obľúbené relácie a filmy nie len keď ich sledujete, ale vďaka možnosti nastavenia odloženého nahrávania v programovom sprievodcovi vlastne v ktorýkoľvek čas.

Nemusíte se rozhodovať, či 2D nebo 3D– tento plazmový televízor ponúka totiž oboje. Môžete v pokoji sledovať klasické vysielanie, alebo sledovať 3D Blu-ray filmy z pripojeného 3D Blu-ray domáceho kina alebo prehrávača. Navyše model GT30 zvláda previesť štandardné televízne vysielanie do trojrozmernej podoby, co poteší vás i vaše ratolesti.

Bezdrôtové, pohotové– s plazmovým televízorom Panasonic nemusíte zložito kopírovať svoje obľúbené filmy, videá, fotografie a hudbu. Televízor dokáže všetky bežné audio a video formáty prehrať z vášho prenosného USB flash alebo externého disku. Tento televízor vás však prekvapí ďalšími možnosťami prehrávania. Dokáže totiž všetky bežné audio / video formáty prehrávať z Vášho počítača / notebooku / netbooku vo vašej vlastnej domácej sieti. Jednoducho pripojíte televízor k vašej domácej bráne, teda routeru alebo modemu, a spojíte ho s ostatným zariadením. Pripojiť ho môžete pomocou LAN káblu ( Ethernet ), alebo taktiež bezdrôtovo po obstaraní Panasonic ( Netgear ) USB wi-fi adaptéru. Pripojiť sa však nemusíte iba k domácemu archívu, ale zároveň k internetu. Na internetu nájdete prístupný celý archív TV Nova a celú radu ďalších zaujímavých služieb, ich ponuka sa stále rozširuje.

Modelová rada plazmových televízorov Panasonic GT30 umožňujú na svojom paneli s plným vysokým rozlíšením prehrávať akýkoľvek mediálny obsah v pôvodnej kvalite, s jasnými farbami, vedenými ako ťahy umelcovho štetca k vernému zobrazeniu reálnej podoby. Každý zážitok zo sledovania bude umocňovať i ostrý detail vo všetkých scénach, ktoré zaisťujú frekvencie zobrazovania až 600 obrazových políčok za sekundu.

Plazmový televízor Panasonic rady GT30 je možné prepojiť s ďalšími zariadeniami pomocou najmodernejšieho prenosu zvuku i videa zároveň, pomocou rozhrania HDMI 1.4. Vďaka tomuto prepojeniu môžete spojiť váš rekordér, domáce kino či Blu-ray prehrávač Panasonic s televízorom a všetky prístroje tak ovládať pomocou jedného diaľkového ovládača televízora.Full-HD neoPlasma TV so špičkovou kvalitou obrazu pre 2D a 3D, veľmi tenkým dizajnom a rozšírenými sieťovými funkciami

3D produkty Panasonic sú jednoznačnou voľbou - nie len pre profesionálov, ktorí hľadajú špičkové a najmodernejšie 3D technológie, ale tiež pre bežných spotrebiteľov, ktorí chcú realizovať svoje filmárske schopnosti a vytvárať vlastné záznamy v 3D.


Na plynulom obraze záleží!

Špičkové plazmové televízory používajú pre dokonale plynulé zobrazenie pohybu riadenie podpolí 600Hz technológiou Intelligent Frame Creation Pro. Ide o nový procesor s analýzou obrazu, ktorý prevádza pohyb v každej scéne do tzv. podpolí. Vďaka medzipoliam sa rýchle scény zobrazia v najvyššom rozlíšení FullHD (1920 x 1080) celkom plynule. Každé okienko je totiž na obrazovke viditeľné kratšiu dobu než u konvenčných procesorov a to takmer dokonale eliminuje nevítané pohybové artefakty.
Prehrávanie filmov s frekvenciou 24p

Ak si chcete doma užiť zážitok porovnateľný s návštevou kina, nestačia sýte farby a pomer kontrastu. Je nutné prehrávať filmy spôsobom, akým ich ich tvorcovia natáčali, teda frekvenciou 24 okienok za sekundu. Problém však môže vzniknúť v prípade, že si taký film chceme pustiť na obrazovke s mierne vyššou obnovovacou frekvenciou. V takom prípade pomôže technológia 24p Smooth Film, ktorá umožňuje zobrazenie väčšieho počtu okienok. K pôvodným 24 okienkam sa potom pridávajú ďalšie a frekvancia rastie až na 96 obr./s. Výsledkom je kvalitný obraz s plynulým prekleslením pohybu.
VIERA Connect

VIERA Connect stlačením jedného tlačidla ponúka najpopulárnejší internetový obsah a veľa hier z pohodlia vašej obývačky (napr. Nova.cz, TN.cz, Eurosport, YouTube, Facebook a mnoho ďalšieho). VIERA Connect tiež podporuje interaktívne služby prostredníctvom príslušného vybavenia (klávesnica, herný ovládač, ai), tak aj funkciu internetového nakupovanie umožňujúcu nákup takého vybavenia priamo z TV (eBay).Flexibilné možnosti nahrávania na USB a SD kartu

Svoje obľúbené TV programy, filmy a iný obsah môžete jednoducho zaznamenať na externý USB pevný disk alebo SD pamäťovú kartu. Záznamy môžete ľahko ovládať pomocou diaľkového ovládača televízora VIERA. A funkcia Rew Live TV pre záznam na USB pevný disk,HDD vám umožňuje posunúť dozadu naživo vysielaný TV program, a pozrieť si scény, ktoré ste nezachytili. Takže už nepremeškáte žiadny dôležitý okamih. Nahrajte na SD kartu HD videoklipy z kompaktnej videokamery Panasonic a fotoaparátu Lumix - potom kartu zasuňte do slotu televízora Viera a sledujte svoje záznamy na širokouhlom televízore.

Najlepšie pre filmy

S THX uvidíte filmy presne tak, ako si to režisér predstavoval. Štandard THX ustanovil Lucasfilm v ranných 80. rokoch, aby zlepšil zážitky filmových divákov a verne reprodukoval akustické i vizuálne prostredie tak, ako to tvorcovia filmov chceli dosiahnuť. Pre splnenie týchto štandardov sú všetky televízory NeoPDP vybavené displejom s THX certifikáciou. Disponujú tiež mimoriadne prirodzeným kontrastom viac ako 5 miliónov : 1 (Infinite Black Pro a Infinite Black). Tento supervysoký kontrast umožňuje dosiahnuť hĺbky čiernej ako nikdy predtým, čo je zvlášť dôležité pre presné podanie tých najjemnejších rozdielov úrovní čiernej, ktoré filmom prepožičiavajú väčší realismus.Čistý 3D obraz

Zážitok zo sledovania ešte nikdy nebol taký realistický a presvedčivý ako s 3D technológiou Panasonic. Novo používaná kombinácia fosforu v špičkových paneloch neoPlasma spolu s ich okamžitou reakciou minimalizujú Cross-talk (nežiaduce dvojité obrázky), čím vytvárajú čisté 3D obrazy a umož??ujú príjemné sledovanie. Táto technológia pomáha zlepšovať aj kvalitu 2D obrazu.Rozbaliť popis produktu
Obrázky výrobkov majú iba informatívny charakter.

Hodnotenie zákazníkov TX-P42GT30E

Hodnotenie zákazníkov
Zákazník:

JP-medvídek

Vše perfektní

Žádné připomínky

100 %
Celková spokojnosť
Zákazník:

Miloš Bárta

Po prvních třech týdnech užívání (si) nemám ještě prozkoumány úplně všechny funkce téhle elegantní telky, ale běžný provoz (Bluray, DVD) mohu těžko hodnotit jinak než SUPER. Prostě Panasonic ;-)

-

100 %
Celková spokojnosť
Zákazník:

ljarda

-

-

80 %
Celková spokojnosť
Zákazník:

Tecto

Výrobek disponuje naprostou kvalitou obrazového podání a také velmi oceňuji možnosti konektivity a přítomnost všech dostupných tunerů vč. satelitního, což byl primární požadavek na nový televizor.
Spokojenost je také s designem, kde se výrobce drží klasických vysoce funkčních tvarů obrazovky i stojanu a nepouští se zbytečně do pochybných kreací tak jako konkurence.

Nelze žíct, že mi něco vyloženě nevyhovuje, ale tak trochu mě trápí rozvážný až pomalý satelitní tuner,
ne zrovna přesvědčivý zvuk (ale to jsem u takto dimenzovaných reproduktorů stejně nečekal u žádného výrobce), špatně umístěné zdířky HDMI, kdy kabel musíte při zapojení velmi znásilnit tak, aby při čelním pohledu nebyl vidět.

80 %
Celková spokojnosť
TX-P42GT30E 4.5 5 4
V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov