tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Môže sa hodiť

Ďalšie príslušenstvo

K produktu ešte získavate tento darček

Odporúčame prikúpiť

Všetko o produkte

40" Full HD Smart TV • rozlíšenie 1920×1080 pixelov • PQI 400 • DVB-T2/C/S2 tuner • kodek HEVC (H.265) - nový digitálny štandard • Wi-Fi • LAN • 3× HDMI • 2× USB port 2.0 • Micro Dimming Pro • celkový zvukový výkon 20 W • prehrávanie multimédií z USB diskov • OS Tizen

SAMSUNG UE40K5572S

 SAMSUNG UE55K5572Odmeňte sa kvalitným obrazom, ktorý si pri odpočinku pri obľúbených filmoch, seriáloch či športových prenosov zaslúžite. Tento model ponúka jemné Full HD rozlíšenie v kombinácií s pokročilými technológiami ako je Micro Dimming Pro pre najlepšie podanie čiernej farby. Technológie 400 PQI potom zaručuje, že plné detailov a bez akýchkoľvek známok rozmazania budú aj rýchle akčné scény pri sledovaní športu ako je Formula 1, tenis či hokej.

Hlavné benefity:

• kvalitný Full HD obraz
• operačný systém TizenOS
• nádherný design
• integrovaná Wi-Fi

Okrem kvalitného obrazu sa môžete tešiť aj na prepracované chytré prostredie TizenOS špeciálne optimalizované pre televízory Samsung. Aby ste mohli využívať všetkých jeho chytrých funkcií a napríklad prehliadať webové stránky či sledovať streamy, stačí sa pripojiť na internet pomocou bezdrátovej Wi-Fi. Z praktickej výbavy potom nechýba DVB-T2/C/S2, takže nemusíte riešiť budúce zmeny vo vysielaní.

 

Kvalitný Full HD obraz a prepracované prostredie TizenOS. To sú hlavné lákadlá, ktoré doplňuje rozumná cena a štvorjadrový procesor pre rýchle reakcie.

 

Nová realita vo Full HD rozlíšení

Dvojnásobné rozlíšenie v porovnaní s bežnými HD televízormi, ktoré ponúkajú tento model, sprostredkováva úžasný zážitok zo sledovania filmov a športových prenosov. Vďaka vysoko kvalitnému obrazu budete viac vtiahnutý do deja až vás to pohltí. Kvalitné farby, mimoriadna ostrosť a živosť obrazu vám otvoria úplne nový svet.


Technológie Ultra Clean View

Ultra Clean View je technológia analyzujúca obsah pomocou špeciálneho algoritmu. Jej cieľom je vyfiltrovať a radikálne znížiť obrazový šum. Stojí tak za tým, že v prípade, že sledujete zdrojové video nižšej kvality než Full HD, blíži sa jeho kvalita čo najbližšie štandardu 1920×1080 pixelov.


Contrast Enhancer

Vďaka technológií Contrast Enhancer od spoločnosti Samsung televízor sám nastavuje rôzne stupne vylepšenia kontrastu pre rôzne oblasti a objekty na obrazovke. V praxi tým vytvára efekt podobný 3D, takže budete ešte viac vtiahnutí do deja. Nádherné zábery na hlboké údolia a dychberúce vrcholky hôr budú ešte pôsobivejšie.


Smart TV 21. storočia

Smart TV značky Samsung sa používajú veľmi jednoducho aby ste nemuseli nad ničím dlho rozmýšľať. Inovované užívateľské prostredie je totiž intuitívne tak moc, ako je to len možné. Ponúka celú radu užitočných funkcií, ako je napríklad prispôsobený denný súhrn či možnosť jediným kliknutím zdielať obsah medzi televízorom a chytrými telefónmi/tabletmi. Vďaka tomu, že tento model už využíva systém Tizen – prvý OS s otvoreným kódom určeným pre použitie v TV – môžete si užívať vlastne neobmedzenú dávku aplikácií a programov.


Micro Dimming Pro

Micro Dimming Pro je technológia segmentového stmavovania obrazu, ktorá vám dovolí vychutnať si obraz s dynamicky hlbšou čiernou farbou a čistejšími odtieňmi bielej. Technológia Micro Dimming Pro navyše delí obraz na dvakrát toľko segmentov, než je bežné u štandardnej technológie Micro Dimming. Tým sprostredkováva ešte kvalitnejší kontrast.

 

 

Štvorjadrový procesor 

Štvorjadrový procesor prináša pre vašu TV vyšší výkon ako má konkurencia. Poznáte to všade – pri multitaskingu, prepínaní obsahu ale aj pri prechádzaní internetových stránok. To všetko totiž bude rýchlejšie a plynulejšie. Nikdy už tak nebudete zbytočne čakať.

 

 

 

Samsung Smart View

S aplikáciou Samsung Smart View môžete ľahko prenášať fotografie, videá a hudbu z chytrého telefónu/tabletu na veľkú obrazovku televízora. Spárovanie je ľahké a kompatibilné s drvivou väčšinou modelov.

 

 

 

Prehrávanie z USB 

Technológia ConnectShare Movie znamená, že stačí do televízora pripojiť USB flash disk či pevný disk a ihneď si môžete užiť obľúbené filmy, seriály, fotografie či hudbu. Všetko bez zložitého nastavovania či inštalovania doplnkov. Obsah stačí pripojiť a prehrať.

 

 

 

 

 

Motion Rate 60

S funkciou Motion Rate 60 sa môžete tešiť na sledovanie obľúbených programov a videí bez nepríjemného blikania obrazu.

 

 

 

 

 

Integrovaná Wi-Fi  

Už sa nemusíte otravovať s káblovým pripojením. K dispozícií je totiž modul Wi-Fi, ktorý výrazne zľahčuje pripojenie k domácej sieti. Nemusíte pripájať žiadne externé zariadenie, ktoré by rušilo čistý design.

 

 

 

 

 

Wide Colour Enhancer

Technológia Wide Colour Enhancer od spoločnosti Samsung je pokročilý algoritmus, ktorý vie dramaticky vylepšiť kvalitu obrazu a odhaliť skryté detaily. Práve vďaka Wide Colour Enhancer budú farby maximálne realistické.

 

 

 


 

HDMI  

Vstupné porty HDMI (High Definition Multimedia Interface) dokážu váš televízor a obývaciu izbu premeniť v multimediálne centrum bytu. HDMI totiž sprostredkováva vysokorýchlostný prenos digitálnych dát vo vysokom rozlíšení s viacerými zariadeniami priamo do vášho televízora. Hodí sa napríklad na pripojenie konzol ako je Xbox One či PlayStation 4.

Technické parametre SAMSUNG UE40K5572

Energetický štítok Stiahnuť (jpg / 41 kb)
Energetická trieda
Energetická trieda A
Obrazovka
Uhlopriečka (v palcoch) 40 ´´
Uhlopriečka obrazovky (v cm) 101 cm
Rozlíšenie Full HD (1920×1080)
Frekvencia 400 Hz
Tunery
Integrovaný tuner DVB T2/C/S2
DVB-T2 Áno
DVB-T2 (HEVC/H.265) Áno
Obecné funkcie
Operačný systém Tizen
HbbTV Áno
Prehrávanie multimédií z USB Áno
Konektivita
Ethernet (LAN) Áno
PC vstup (VGA) HDMI
Zvuk
Počet reproduktorov 2
Ostatné funkcie
Záručná doba 24 mesiacov
Ovládanie hlasom Nie
Ovládanie gestami Nie
Teletext Áno
Hotelový mód Áno
Držiak s možnosťou uchytenia na stenu Nie
Rozmery
Šírka vrátane podstavca 91,76 cm
Výška vrátane podstavca 60,4 cm
Hĺbka vrátane podstavca 25,06 cm
Hmotnosť vrátane podstavca 9,2 kg
Šírka bez podstavca 91,76 cm
Výška bez podstavca 53,97 cm
Hĺbka bez podstavca 5,49 cm
Hmotnosť bez podstavca 8 kg
Šírka 91,76 cm
Výška 53,97 cm
Hĺbka 5,49 cm
Hmotnosť 8 kg
Výrobce SAMSUNG
Kategorie Televízory SAMSUNG
Prezrieť si viac vlastností produktu
V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty
X