tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Môže sa hodiť

Ďalšie príslušenstvo
Na tento televízor získate Šrotovné! Vymeňte svoj starý televízor za nový z DATARTu a my vám nákup okamžite zlacníme o 185 €. Nový televízor vám navyše privezieme až do obývačky so všetkými komfortnými službami ZDARMA. Viac informácií o akcií sa dozviete TU.

K produktu ešte získavate tento darček

DARČEK V HODNOTE  7,90 €

Odporúčame prikúpiť

Všetko o produkte

55" 4K Ultra HD Smart TV • rozlíšenie 3840×2160 pixelov • 1 000Hz technológia obrazu Motionflow XR • tuner DVB-T/T2/C/S/S2 • kodek HEVC (H.265) - nový digitálny štandard • Wi-Fi • LAN port • 4× HDMI • 3× USB • 4K procesor X1 • 4K HDR • technológia 4K X-Reality PRO • TRILUMINOS displej • technológia Slim Backlight Drive • X-tended Dynamic Range PRO • 3D technológia • možnosť vložiť káble do časti za stojanom • zvukový výkon 30 W • hlasové ovládanie • režim CLEARAUDIO+ • operačný systém Android

SONY KD-55XD9305

Sony KD-55XD9305 je špičkou v ponuke japonského výrobcu, takže sa môžete tešiť na tie najlepšie technológie súčasnosti. Veľký dôraz je u tohto modelu kladený samozrejme na obrazovú zložku, kde dominuje Ultra HD rozlíšenie v kombinácii s HDR technológiou a 3D. To je kombinácia, ktorú môže závidieť drvivá väčšina konkurencie.

Hlavné benefity

• 4K Ultra HD rozlíšenie
• 3D
• technológia HDR
• operačný systém Android TV
• špičkový zvuk
• dychberúci dizajn

Samozrejmosťou je potom u špičkového televízora chytré prostredie, ktoré tu reprezentuje obľúbená platforma Android TV. Sony si dalo záležať aj na zvuku, ktorý obstarávajú hneď štyri reproduktory. Inak než za nádherný potom nejde označiť dizajn, u ktorého sa môže inšpirovať snáď ktorákoľvek konkurencia.

 

Ultra HD televízor

4K UHD televízory prinášajú tú najvyššiu kvalitu obrazu (štyrikrát jemnejší obraz ako Full HD). Televízory spĺňajú všetky štandardy na UHD rozlíšení, ktoré stanovuje organizácia Digital Europe, takže sprostredkovávajú ten najlepší divácky zážitok.

 

4K HDR

Vďaka tomu, že televízor ponúka funkciu pre vysoký dynamický rozsah (HDR), môžete sa tešiť na maximálnu úroveň detailov. V kombinácii so 4K rozlíšením totiž ponúkne viac farieb aj kontrastu a oproti konkurencii oveľa širší rozsah jasu.

 

 

Technológia Slim Backlight Drive

Televízor využíva jedinečnú technológiu Slim Backlight Drive, ktorá reprezentuje kombináciu úžasnej kvality obrazu a neuveriteľne tenkého dizajnu. Aj to značí, že ide o vrcholný model v ponuke Sony.

 

 

X-tended Dynamic Range PRO

Kombinácia Ultra HD rozlíšenia a technológie X-tended Dynamic Range PRO s HDR zaisťuje oveľa jasnejšie scény. Táto technológia totiž slúži pre ešte väčšie zdôraznenie HDR.

 

 

Ponorte sa do 3D

Špičkové Blu-ray filmy, klasické televízne vysielanie aj webové videa – to všetko si môžete užiť v treťom rozmere vďaka 3D technológii. Práve vďaka nej sa pritom ponoríte do športov, filmov a hier ako nikdy predtým.

 

 

Zaveste ho ako obraz

S držiakom na stenu možno televízor zavesiť rovnako ako napríklad obraz. Špeciálny systém chladenia navyše vzduch smeruje zvisle za televízor, takže sa nemusíte obávať jeho prehrievania.

 

 

Špičkový procesor X1

4K procesor X1 dokáže softvérovo vylepšiť obraz z akéhokoľvek zdroja. To znamená, že aj papierovo horší obraz prevedie čo najbližšie štandardu 4K. Týka sa to ako televízneho vysielania, tak aj filmov z Blu-ray diskov, DVD či internetových streamov. Vždy si tak vychutnáte tú najvyššiu možnú kvalitu.

 

 

Technológia 4K X-Reality PRO

4K X-Reality PRO je najvýkonnejšou technológiou spracovania obrazu 4K, ktorú Sony ponúka. Vyzdvihne rozlíšenie každého samostatného pixelu, pričom jednotlivé časti obrazu sú analyzované a následne je riešená ich štruktúra, kontrast, farba a okraje. Výsledkom je kvalitný obraz plný živých detailov, nech sledujete čokoľvek.

 

Motionflow XR

Motionflow XR zaisťuje dokonale plynulé vykreslenie obrazu aj v tých najakčnejších scénach. Technológia vytvára viac snímok filmu, ktoré vkladá medzi tie pôvodné. Dopočítava kľúčové video prvky a dopĺňa chýbajúce sekvencie. Televízor je tak ideálny aj pre sledovanie športových prenosov, ako sú napríklad závody Formuly 1, hokej, futbal či tenis.

 

Displej TRILUMINOS

Špeciálny TRILUMINOS panel od Sony reprodukuje širšiu paletu farieb a prirodzenejšie odtiene aj tóny. Vyniká vo vykreslení červenej, zelenej a modrej, teda farieb, s ktorými má drvivá väčšina televízorov problém. Kvality panelu spoznáte napríklad na perfektnom vykreslení odtieňov pleti.

 

Usporiadanie káblov

Zabudnite na otravné káble. U tohto modelu je možné všetky káble úhľadne zrovnať do zadnej časti a viesť ich stojanom. Dokonalý dizajn televízora tak nebude nič narušovať.

 

 

Hlasové vyhľadávanie

Už žiadne dlhé vyhľadávania obsahu. S inteligentným hlasovým vyhľadávaním, ktoré prináša systém Android TV v kombinácii s vyhľadávačom Google môžete vyhľadávať obsah v rôznych službách bez nutnosti otravného vyťukávania textu. Dokonca si môžete nechať odporučiť obsah. Zadajte dotaz „romantickej komédie“ a televízor vám ponúkne zoznam ideálnych kandidátov na pozretie.

 

Android TV

Všetku zábavu, ktorú si môžete užívať na smartphone alebo tablete, si teraz vychutnáte aj na veľkej obrazovke televízora. Beží totiž na obľúbenej platforme Android TV a umožňuje napríklad prepojiť multimediálny obsah od aplikácií až po filmy na rôznych zariadeniach so systémom Android. Okrem toho sa samozrejme môžete tešiť aj na funkcie „klasických Smart TV“, ako je prezeranie webových stránok a podobne. Stačí sa pripojiť k internetu pomocou Wi-Fi.

 

Google Cast

Televízor podporuje aj službu Google Cast, vďaka čomu je možné jednoducho streamovať obľúbenú zábavu zo služby YouTube, napríklad z telefónu či tabletu, na veľkú obrazovku vašej Bravie. Podporované sú zariadenia so systémami Android a iOS aj klasické notebooky.

 

Technológia DSEE

U niektorých zdrojov, ako sú napríklad internetové videá alebo značne komprimované filmy často nie je ideálna zvuková kvalita. Pri komprimácii digitálneho signálu totiž dochádza k strate detailov. S technológiou Digital Sound Enhancement Engine (DSEE), ktorá obnovuje stratené časti audia a frekvencie (zvlášť tie vysoké), bude zvuk vždy na maximálnej kvalite a blížiaci sa realite.

 

 

Obsahová lišta

Rýchlo a ľahko môžete vyhľadávať filmy, televízne relácie i videa. K dispozícii je špeciálna obsahová lišta, s ktorou možno nerušene sledovať obsah a pritom prehľadávať živé vysielanie, obsah na vyžiadanie, stiahnuté televízne programy aj ďalšie ponuky. Navyše ju možno modifikovať tak, aby vám navždy zobrazovala obsah, ktorý si prezeráte najčastejšie.

 

Google Play

Obchod Google Play vám umožní objavovať, nakupovať aj požičiavať si kvalitný multimediálny obsah. Navyše je k dispozícii aj stále rastúca ponuka aplikácií, ktorá možnosti televízora ešte prehlbuje.

 

 

Clear Phase

Výkonný počítačový model, ktorý analyzuje a kompenzuje nepresnosti odozvy reproduktorov, je základom pre kvalitné zvukové podanie. Technológia vykonáva „vzorkovanie“ frekvencie reproduktora a následne výsledné údaje využíva pre redukciu rušivých stúpaní a poklesov v prirodzenej odozve reproduktorov. Môžete sa tak tešiť vždy na čistý zvuk bez šumu.

 

Režim CLEARAUDIO+

CLEARAUDIO+ umožňuje vylepšiť zvuk televízora, aby sprostredkoval najlepší zážitok ako po stránke videa, tak aj audia, ktoré vás zdanlivo obklopí. Je jedno čo sledujete, zvuk vždy bude čistý a zreteľný.

 

 

S-Force Front Surround

Technológia S-Force Front Surround vás vtiahne do stredu diania, vďaka tomu, že napodobňuje princíp, ktorým mozog harmonizuje zdroje zvuku pre tvorbu správnej hlasitosti, časového oneskorenia a spektra zvukových vĺn. Technológia vďaka prirodzenej emulácii trojrozmerných zvukových polí ponúka maximálne bohatý a vysoko uveriteľný zvuk s väčšou oblasťou rozsahu.

 

Aplikácia TV sideview

Aplikácia sideview vám umožní nielen vyhľadávať obľúbené relácie, ale tiež ich nahrávať a diskutovať o nich. Prostredníctvom tabletu/smartphonu (Android/iOS) máte k dispozícii aktuálny program a zistíte, ktoré relácie vás zaujímajú. Následne si k nim môžete nastaviť budík a napríklad o nich tweetovať a deliť sa o svoje názory.

 

Supertenká konštrukcia

Obrazovka je u tohto modelu, ktorý sa vyznačuje tiež extrémne tenkým profilom, úplne rovná, takže nemá nijako vystúpený rám. To znamená, že hrana je takmer neviditeľná a pocit exkluzivity ešte väčší.

Technické parametre Sony KD-55XD9305

Energetický štítok Stiahnuť (png / 213 kb)
Energetická trieda
Energetická trieda B
Obrazovka
Uhlopriečka (v palcoch) 55 ''
Rozlíšenie Ultra HD (4K) (3840×2160)
Frekvencia 1 000 Hz
Index spracovania obrazu Motionflow XR 1000HZ
Tunery
DVB-T Áno
DVB-T2 Áno
DVB-C Áno
DVB-S2 Áno
DVB-T2 (HEVC/H.265) Áno
Twin Tuner Áno
Obecné funkcie
Smart TV Áno
Operačný systém Android
Internetový prehliadač Áno
Netflix Áno
Typ podsvietenia Edge LED
Lokálne riadenie jasu (Micro Dimming) Nie
HDR Áno
Bluetooth Áno
Zrkadlenie obrazu (Miracast, WiD,...) Áno
DLNA Áno
HbbTV Áno
TimeShift Ano
PVR Áno
Prehrávanie multimédií z USB Áno
Podpora multimediálnych formátov Áno
Konektivita
Wi-Fi pripojenie Áno
Počet HDMI 2.0 4
HDMI ARC Áno
Počet USB 3
CI-Slot Áno
Ethernet (LAN) Áno
SCART Áno
Výstup pre slúchadlá Áno
Digitálny koaxiálny audio výstup Áno
Optický výstup Áno
3D funkcie
Aktivný 3D systém Áno
Podpora 3D Ano - aktívne
3D okuliare pre duálny herný režim v bal. Áno
Ostatné funkcie
Záručná doba 24 mesiacov
Farba čierna
Integrovaná webkamera Nie
Ovládanie hlasom Áno
Procesor Výrobce neuvádí
Rodičovský mód Áno
Hotelový mód Áno
Rozmery
Šírka vrátane podstavca 123,9 cm
Výška vrátane podstavca 76,9 cm
Hĺbka vrátane podstavca 26,1 cm
Hmotnosť vrátane podstavca 24,9 kg
Šírka bez podstavca 123,9 cm
Výška bez podstavca 71,7 cm
Hĺbka bez podstavca 3,6 cm
Hmotnosť bez podstavca 22 kg
Ostatné parametre
Uhlopriečka obrazovky (v cm) 139 cm
Integrovaný tuner DVB T2/C/S2
Teletext Áno
Slot na pamäťové karty Nie
Zvuk Dolby Digital Plus
Hudobný výkon 30 W
Video vstupy 4xHDMI, 1x hybridní kompozitní + 1x komponentní, 1x SCART, 2x Analog audio inputs
Počet reproduktorov 4
PC vstup (VGA) Nie
Komponentný Áno
Spotreba v bežnom režime 134 W
Spotreba v pohotovostnom režime 0,5 W
Farba čierna
Popis Android, 4K HDR (High dynamic range - široký dynam
Špecifické funkcie 4K HDR ANDROID
Štandardne dodávané príslušenstvo "Baterie Dálkový ovladač pro hlasové ovládání Napá
Rozmer pre uchytenie TV (VESA) 300×200 mm
Šírka 123,9 cm
Výška 76,9 cm
Hĺbka 26,1 cm
Hmotnosť 24,9 kg
Výrobce Sony
Kategorie Televízory Sony
Prezrieť si viac vlastností produktu

Príslušenstvo k Sony KD-55XD9305

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty
X