Kód: SAMWW90M740NOAZE ID: 1486114

Práčka Samsung Quick Drive™ WW90M740NOA/ZE biela

spredu plnená práčka • energetická trieda A+++ • kapacita 9 kg • hlučnosť 49 dB pri praní, 73 dB pri odstreďovaní • 1 400 ot/min • technológia QuickDrive pre urýchlenie prania až o 50 % • špeciálne...

? 1 069,00 € Ušetríte: 170,00 € (15%)
899,00 €
K vyzdvihnutiu na výdajni
rýchlart do 30 minút

Všetko o produkte

spredu plnená práčka • energetická trieda A+++ • kapacita 9 kg • hlučnosť 49 dB pri praní, 73 dB pri odstreďovaní • 1 400 ot/min • technológia QuickDrive pre urýchlenie prania až o 50 % • špeciálne dvierka AddWash • keramické výhrevné teleso • motor s digitálnym invertorom • Smart Check • grafický LED displej

Samsung QuickDrive WW90M740NOA/ZE 


QuickDrive WW90M740NOA/ZE od Samsungu je neuveriteľne úsporná práčka s predným plnením a nadštandardnou kapacitou na 9 kg bielizne, vďaka čomu sa nestratí vo veľkých rodinách. Patrí do energetickej triedy A+++ - 40 % (odhadovaná ročná spotreba len 130 kWh a 9 400 litrov vody) a okrem úspory financií zaujme aj výrazným skrátením doby prania prostredníctvom inovatívnej technológie QuickDrive, rovnako tak ako špeciálnymi dvierkami AddWash, prostredníctvom ktorých môžete do bubna pridať bielizeň aj počas práve prebiehajúceho procesu prania. Radosť ale urobí aj atraktívnym Crystal Gloss dizajnom alebo spoľahlivosťou, ktorú preukazuje najmä digitálnym invertorovým motorom.


Rovnako tak exceluje aj tichým chodom viď maximálna hlučnosť pri praní dosahujúca iba 49 dB. U šetrného bubnu pritom možno otáčky regulovať až do maxima 1 400 za minútu pre kvalitné odstreďovanie sa ponúka  aj grafický LED displej uľahčujúci ovládanie, alebo technológia Smart Check pre spoluprácu s inteligentnými telefónmi.

  


Samsung záruka 


Spoločnosť Samsung poskytuje predĺženú 10-ročnú záruku na kompresor.


 


 
 


Kľúčové vlastnosti:


  • Spredu plnená práčka triedy A+++, 9 kg bielizne
  • Praktické osvetlenie bubna pre lepší prehľad
  • Technológia QuickDrive urýchli pranie pri zachovaní výkonu a starostlivosti o oblečenie
  • Dvierka AddWash umožnia pridať oblečenie počas spusteného programu
  • Technológia Eco Bubble pre šetrnejšie pranie
  • Špeciálne tlačidlá Bubble Soak pre dôkladné odstránenie väčších škvŕn
  • Predĺžená záruka 10 rokov na invertorový motor


Práčka Samsung QuickDrive WW90M740NOA/ZE sa stane vaším najspoľahlivejším pomocníkom.

 


Menej náročná na čas aj energiu


Nová práčka QuickDrive od spoločnosti Samsung urýchli pranie vášho oblečenia bez akýchkoľvek nepriaznivých vplyvov na výkon a šetrnú starostlivosť o tkaniny. Srdcom práčky je špeciálny bubon Q-Drum, ktorý sa môže otáčať úplne nezávisle na zadnej stene. Vaša bielizeň sa pri praní pohybuje rôznymi smermi, takže celý proces je oveľa rýchlejší a spoľahlivejší.

 


Neobyčajne rýchle pranie


Pri použití funkcie Super Speed ​​vyperiete s práčkou Samsung QuickDrive každodennú várku bielizne už za 39 minút, teda o 34 % rýchlejšie pri porovnaní s bežnými práčkami. Skrátený čas prania pritom nemá žiadny vplyv na kvalitu prania, jeho energetickú účinnosť alebo úroveň starostlivosti o textílie.

 


Jednoduché pridanie bielizne


Práčka QuickDrive je vybavená dômyselnými AddWash dvierkami. Vďaka nim môžete ďalšie kusy oblečenia pridať kedykoľvek počas spusteného programu. Do bubna tak ľahko vložíte zabudnutú ponožku či ručne pranú bielizeň, ktorú chcete len vyplákať. Pridať môžete aj prací prostriedok či aviváž.

 


 


Účinné pranie aj pri nízkych teplotách


Technológia Eco Bubble je zárukou dokonale čistej bielizne aj pri nižších teplotách prania. Vynikajúci účinok dosahuje miešaním vody a vzduchu s pracím prostriedkom. Týmto spôsobom vytvorí penu, ktorá veľmi ľahko prenikne do akéhokoľvek oblečenia. Maximalizuje tak efekt programu bez ohľadu na teplotu, čím pomáha znižovať náklady na energiu.

 


Odolné škvrny uvoľní aktívnou penou


Samsung QuickDrive dokáže za krátky čas vyprať aj veľmi znečistenú bielizeň. Využíva na to funkciu Bubble Soak, ktorá si poradí s najrôznejšími škvrnami. Aktivuje sa jednoduchým stlačením tlačidla, ktoré k zvolenému cyklu pridá ďalšiu fázu, v ktorej sa vytvorí aktívna pena. Tá následne pomôže s uvoľnením a odstránením odolných nečistôt.

 


Praktická aplikácia Samsung Q-rator


Ďalšia z výhod práčky QuickDrive je aj praktický pomocník menom Samsung Q-rator. Ide o aplikáciu pre váš smartfón ktorá prispieva k pohodlnejšiemu praniu. Môžete ju využiť na vyriešenie technických problémov a sledovanie stavu práčky, načasovanie pracieho programu aj na pomoc s výberom najvhodnejšieho cyklu pre vaše bielizeň.

 


Výhody invertorového motora


Motor práčky QuickDrive s digitálnym invertorom je navrhnutý tak, aby podával dlhodobý výkon, a zároveň znižoval hluk aj spotrebu. Na svoj chod nevyužíva uhlíkové kefy, ale silné magnety, takže sa môže pochváliť zárukou 10 rokov a certifikáciou životnosti na dvojnásobný čas.


 
 


Praktické osvetlenie


Nie ste si istí, či ste po praní vybrali všetko oblečenie? Zažeňte neistotu a uľahčite si život vďaka praktickému svetlu práčky QuickDrive. Vnútorné osvetlenie vám posvieti na obsah bubna. Vďaka tomu v ňom viac nezabudnete ani ponožku.


Dokumentácia k tomuto produktu
SAMWW90M740NOAZE_návod Stiahnuť / (17.42 MB)

Technické parametre

Ďalšie parametre
Profesionálny výrobok Nie
SMART Áno
Značka kvality dTest Áno
Prívodné a odpadové hadice v balení Áno
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Nie
Značky Samsung
Funkcia
Český panel Áno
Displej Áno
Systém automatického dávkovania Nie
Parná práčka Áno
Odložený štart Áno
Ukazovateľ zostatkového času Áno
Regulácia spotreby vody množstevná automatika
Ochrana proti úniku vody Áno
Konštrukcia
Otváranie dverí ľavej
Hĺbka práčky 69 cm
Konštrukcia práčky/sušičky plnená spredu
Typ voľne stojaci
Spotreba
Energetická trieda A+++
Odhadovaná ročná spotreba energie 130 kWh
Odhadovaná ročná spotreba vody 9400 l
Odhadované náklady prania za 1 rok 54 EUR
Odhadované náklady prania za 5 rokov 270 EUR
Odhadované náklady prania za 10 rokov 541 EUR
Pranie / sušenie
Kapacita bielizne pre pranie 9 kg
Hlučnosť pri praní 49 dB
Odstreďovanie
Hlučnosť pri odstreďovaní 73 dB
Max. počet otáčok za minútu 1400 ot/min
Trieda účinnosti odstreďovania A
Programy
Program pre alergikov Áno
Počet programov/1 14
Špeciálne programy BubbleSoak, Pára, 15’minut Rychlý praní
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 85.0 cm
Hĺbka výrobku 69.0 cm
Hmotnosť výrobku 80.0 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 66.6 cm
Výška výrobku 89.0 cm
Hĺbka výrobku 73.6 cm
Hmotnosť výrobku 82.0 kg

Uživateľské recenzie - Práčka Samsung Quick Drive™ WW90M740NOA/ZE biela

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

5

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(100%)

Hodnotilo 13 užívateľov

Hodnotenia zákazníkov

Bára Lupinková
15.01.2020 v 22:44
100 %

Ovládání naprosto jednoduché, úžasné, navíc popisky jsou v češtině a žádné zbytečné prací programy. Nejlepší vychytávka je ovládání z telefonu. Přijít domů a mít čerstvě vyprané prádlo je opravdu velmi úsporné. Aplikace dokáže rozpoznat i levný chod elektřiny a vypere když je to úspornější. Rychlost praní 39minut i při plné pračce je super. Design se mi velmi líbí, svícení v pračce je pěkné. AddWash je fajn, ale rozhodně to nebyl rozhodující faktor při koupi.

Celková spokojnosť
Jakub Kašík
15.01.2020 v 22:44
100 %

Rychlé praní Dokonale jednoduché ovládání (dotykové, opravdu citlivé, nesmí se na něj tlačit) Minimalistický, futuristický design. Skvělá je i velikost dvířek, líbí se mi, že jsou obří a lépe se prádlo vyndavá/nandavá. AddWash funkce mne nadchla. Většinou skoro pokaždé co pračku zapnu, najdu někde zapomenuté prádlo, čili mi AddWash vytrhla trn z paty  Rozsvícení bubnu

Větší skvrny od trávy, krve z odřeného kolene dokonale nevypere

Celková spokojnosť
Ing. Petr Grof
15.01.2020 v 22:44
100 %

Z pračky jsem nadšen. Líbí se mi nádherný, stylový design. Škoda ji nechávat v koupelně  Oceňuji především velká dvířka a systém otvírání spolu s osvícením bubnu a funkcí AddWash. Už hodněkrát jsem objevila zapomenutý kus prádla a o této funkci jsem si mohla nechat zdát. Pračka je tichá a samotné tělísko je pokryté keramikou, nemělo by se tedy toli kzanášet vodním kamenem. Co se týče ovládání, je intuitivní a naučila jsem se to rychle. Samotný panel je přehledný. Mám ráda technické vymoženosti a prací asistent mne zaujal a jelikož je telefon mým velkým pomocníkem, pracího asistenta často využívám. Líbí se mi krátký prací program, ten využívám k při praní méně znečištěného prádla, nebo prádla, které musím rychle vyprat či je z citlivějších materiálů. Skvěle to šetří čas a za 39 minut i prádlo znečištěné odolnými skvrnami vypare pěkně.

Celková spokojnosť
Tereza Poláková
15.01.2020 v 22:44
100 %

Elegantní vzhled, inovace, ovládání pračky mobilem (jsem technologcký nadšenec). Přehledný a skvělý čelní panel. Podsvícení pračky. Rychlost vyprání velkého množství prádla Funkce EcoBubble, Bubble Soak k vyprání hodně znečištěného prádla

Celková spokojnosť
Lucie Pokorná
15.01.2020 v 22:44
100 %

Rychlost praní 39 minut Přídavné funkce Bubble Soak a EcoBubble. Super funkce AddWash. Velmi povedený až luxusní design Čelní panel vypadá skvěle, displej s podsvícením Veliká dvířka Snadné ovládání Apliakce na ovládání pračky telefonem je vcelku užitečná Množství funkcí a kapacita 9kg

Celková spokojnosť
Jaroslava Volovecká
15.01.2020 v 22:44
100 %

Rychlost praní, což ocení každá zaměstnaná žena, či maminka od dětí. Jednoduché ovládání, i já jako technický antitalent jsem to bez problémů zvládla + prací asisten Q-rator pro zvláště „přezaměstnané“ ženy. Úchvatný design, osvícený buben, velikost dvířek. Funkce AddWash. Pračka QuickDrive je inteligentní, šikovná a velice hezká pomocnic

Celková spokojnosť
Eva Malíková
15.01.2020 v 22:44
100 %

Tichá (v porovnání s předchozí pračkou LG).. 10 let záruka na motor a nejnižší energetická náročnost. Design a jednoduché ovládání, přehledný display, vyhovující. Dvířka AddWash a přidání zapomenutého prádla.. Ovládání telefonem by spíše využil můj bratr, já jsem do tajů propojení s pračkou zatím nepronikla. Na krátký program se odolnější skvrny nevyperou, přesto pračku hodnotím pračku jako jednu z nejkvalitnějších, co jsem kdy měla

Účinnost ani kvalita vyprání není příliš přesvědčivá, poku je prádlo hodně znečištěné. Pračka je hluboká na to, že má přední plnění. Mohla by být o něco skladnější Zatmavená dvířka zhoršují výhled dovnitř a možnost kontrolovat prádlo.. Za požadovanou cenu bych ocenila ještě lepší kvalitu praní a vyšší tichost .

Celková spokojnosť
Zdenka Karolová
15.01.2020 v 22:44
100 %

Pračka se mi celkově velmi líbí a jsem s ní spokojená. Nejvíce se mi líbí modré osvětlení pračky. Rychlost praní je úžasná. Výhodou je pokud něco zapomenu vyprat, mohu použít přídavná dvířka a přihodit prádlo do pračky. Bublinkové praní Snadné ovládání, apliakce Q rator Velikost bubnu Levnější praní díky levnější elektřině v noci

Celková spokojnosť
Magdaléna Kolářová
15.01.2020 v 22:44
100 %

Pračka Samsung QuickDrive je opravdu krásná, má skvělý design, lehce se ovládá dotykem a má výborné smart ovládání na dálku. Využívám dvířka ve dvířcích- AddWash (vždy najdu nějaký zapomenutý kousek prádla) a líbí se mi i speciální buben, prádlo se nezničí a vypere se lépe. Oceňuji program s rychlým praním a jjeí praktickou velikost.

Celková spokojnosť
Katka Mňuková
15.01.2020 v 22:44
100 %

Celkově se mi pračka moc líbí, je moderní a má pár unikátních vychytávek - líbí se mi dvířka k přidání zapomenutého prádla, velmi praktické je i samooplachování zásobníku na prací prášek po ukončení praní, speciální točení bubnu a tak vyšší možnost odstranění skvrn a nebo krátké programy praní. Praktická je také energetická třída A+++ a keramické topné těleso, které nerezne a nechytá usazeniny, tudíž vydrží déle. V neposlední řadě je výhodná i inovace řešení usazení motoru a dlouhá záruka na něj 10 let. Celkově se mi líbí moderní vzhled a přehledné ovládání pračky.

Dvířka addwash jsou jen na malé kusy oblečení, není to pro nic velkého

Celková spokojnosť
Hana Úředníčková
15.01.2020 v 22:44
100 %

Jsem nadšená. Dosud jsem prala v pračce, kterou jsem zakoupila před 17 lety jako špičkový výrobek (dodnes funkční), ten jsem pak před rokem vyměnila nakrátko za levnější model (vrátila jsem, nevyhovoval). Nyní mám QuickDrive s velkou kapacitou, která však umožní i rychlé vyprání jen pár kousků prádla. Z hlediska hygieny a účinnosti praní nedám dopustit na programy s párou.

stačí minimální množství pracího prášku nižší spotřeba energie intuitivní ovládání v češtině 10 let záruka modré světlo má téměř relaxační účink

Celková spokojnosť
Dana Martínková
15.01.2020 v 22:44
100 %

Pračka mne velmi příjemně překvapila, nejen designem, ale celkovým provedením – myslím, že od A do Z je to vážně skvělý produkt. Je tu řada funkcí, které vám pomohou s takovou tou každodenní čistotou i tou větší nárazovou. Ovládání mobilem potěší - aplikace vás jasně vede, včetně informací o tom, kdy je třeba na pračce použít čištění. Co se týče hlučnosti, skoro ji neslyším. Kapacita je skvělá, hlavně na fakt velké prádlo. Ale i každodenní „přemáchnutí“ prádla na program co trvá 39 minut, je super.

Oceňuji zejména rychlost praní. chytré funkce. Ovládání mobilem. Ovládání na digitálním displeji

Celková spokojnosť
Tereza Lobovská
15.01.2020 v 22:44
100 %

Pro mne je pračka naprostým darem z nebes, protože díky všem funkcím, které nabízí, pere doma manžel. Ne že by tak prahl po hygieně, ale zamiloval se do designu, do digitálního displeje, také do ovládání přes mobil a do všech těch funkcí, které slibují úsporu energie. Manžel je trochu tabulkový typ a tohle ho fascinuje. Mne ne. Mne stačí, že pračka velmi dobře pere, vypere i fakt docela znečištěné prádlo typu bláto, tráva a už jsem si vyzkoušela, že prádlo nemusím dopředu extra namáčet do přípravků, které prádlo předeperou. Funguje to i bez toho. Asi každý tam ocení funkce EcoBubble a BubbleSoak, to je něco, kolem čeho se stočí řeč hned, když někdo přijde na návštěvu.

Díky této pračce pere doma manžel – jednoduché, digitální, praktické- zejména pro mne Skvělý design, který nám sedí, moderní a nadčasový Rychlé praní, za 39 minut nejkratší program a je vypráno AddWash ocení každý zapomětlivec

Celková spokojnosť

Príslušenstvo

Bára Lupinková
15.01.2020 v 22:44
100 %

Ovládání naprosto jednoduché, úžasné, navíc popisky jsou v češtině a žádné zbytečné prací programy. Nejlepší vychytávka je ovládání z telefonu. Přijít domů a mít čerstvě vyprané prádlo je opravdu velmi úsporné. Aplikace dokáže rozpoznat i levný chod elektřiny a vypere když je to úspornější. Rychlost praní 39minut i při plné pračce je super. Design se mi velmi líbí, svícení v pračce je pěkné. AddWash je fajn, ale rozhodně to nebyl rozhodující faktor při koupi.

Celková spokojnosť

Technické parametre

Profesionálny výrobok Nie
SMART
Áno
Značka kvality dTest Áno
Prívodné a odpadové hadice v balení Áno
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Nie
Značky Samsung
Český panel Áno
Displej
Áno
Systém automatického dávkovania
Nie
Parná práčka Áno
Odložený štart
Áno
Ukazovateľ zostatkového času Áno
Regulácia spotreby vody
množstevná automatika
Ochrana proti úniku vody
Áno
Otváranie dverí ľavej
Hĺbka práčky
69 cm
Konštrukcia práčky/sušičky
plnená spredu
Typ voľne stojaci
Energetická trieda
A+++
Odhadovaná ročná spotreba energie
130 kWh
Odhadovaná ročná spotreba vody
9400 l
Odhadované náklady prania za 1 rok
54 EUR
Odhadované náklady prania za 5 rokov 270 EUR
Odhadované náklady prania za 10 rokov 541 EUR
Kapacita bielizne pre pranie
9 kg
Hlučnosť pri praní
49 dB
Hlučnosť pri odstreďovaní
73 dB
Max. počet otáčok za minútu
1400 ot/min
Trieda účinnosti odstreďovania
A
Program pre alergikov
Áno
Počet programov/1 14
Špeciálne programy
BubbleSoak, Pára, 15’minut Rychlý praní
Šírka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 85.0 cm
Hĺbka výrobku 69.0 cm
Hmotnosť výrobku 80.0 kg
Šírka výrobku 66.6 cm
Výška výrobku 89.0 cm
Hĺbka výrobku 73.6 cm
Hmotnosť výrobku 82.0 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
SAMWW90M740NOAZE_návod Stiahnuť / (17.42 MB)