tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Môže sa hodiť

Všetko o produkte

PowerCube rozbočovacia zásuvka • vstupné napätie 110 - 240V / 16A • počet výstupov: 4 • počet USB portov: 2x 5V • uzemnenie • detská poistka • farba biela/modrá

PowerCube 4x + USB 2x


Hľadáte efektívny spôsob ako vyriešiť problém s nedostatočným počtom zásuviek? Stalo sa Vám niekedy, že ste pri zapájaní zásuviek zablokovali niektorý z prístupov? Radi by ste sa zbavili nevzhľadných roztrojek či predlžovacích káblov?

Riešením je PowerCube – najmenší multi-zásuvkový systém na svete. Ideálny tvar a rozloženie PowerCube eliminuje možnosť blokovania jednotlivých zásuviek.


Tento typ PowerCube ponúka 4 výstupné zásuvky, jednu integrovanú zástrčku a dva USB porty s nabíjacím napätím 5 V.

PowerCube má moderný nadčasový dizajn, ktorý sa skvele hodí do akéhokoľvek interiéru. Každá z variantov ponúka jedinečnú funkciu a farebnosť. Na výrobu PowerCube sú použité kvalitné a pevné materiály. Všetky zásuvky PowerCube obsahujú detskú poistku a uzemnenie.


PowerCube je testovaná do 16A.

Jednotlivé typy rozbočovačov PowerCube možné kombinovať a dosiahnuť tak potrebného počtu zásuviek.

Technické parametre POWERCUBE Zásuvka rozbočovacia 4x + 2xUSB, biela kocka

Ostatné parametre
Kategória Sieťový komponent
Výrobce POWERCUBE
Kategorie Predlžovacie prívody POWERCUBE
V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty
X