Kód: UBTUSX3072810 ID: 1434375

Hra Ubisoft Xbox One Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (USX3072810)

taktická akcia zameraná na kooperáciu • špeciálne jednotky versus teroristi • postavy s unikátnymi schopnosťami • kompletne zničiteľné prostredie • obsahuje singleplayer, multiplayer aj kooperačný...

ŠKrrTÁME CENY
? 84,76 € Ušetríte: 58,54 € (69%)
26,22 €
u vás už 27.10.

Všetko o produkte

taktická akcia zameraná na kooperáciu • špeciálne jednotky versus teroristi • postavy s unikátnymi schopnosťami • kompletne zničiteľné prostredie • obsahuje singleplayer, multiplayer aj kooperačný mód • intenzívne napätie

Xbox One Tom Clancy's Rainbow Six: Siege


Nie ste Rambo, ale špecialista


Aj najmodernejšie akčnej strieľačky si berú za svoj vzor 80. roky a také retro vážne nie je cool. Vtrhnúť do miestnosti a vykropiť teroristov jednou dávkou je síce efektné na striebornom plátne, ale nudné vo videohrách. Rainbow Six: Siege sa hrá inak - stačí jedna dobre mierená rana a je koniec. Znie to kruto, ale prináša to v poslednej dobe nevídaný herný aspekt: napätie.


Pripravte sa, že v úlohe teroristov sa stanete Paranoik, ktorý bude každé šuchnutie pripisovať zásahovej jednotke a v úlohe člena policajného komanda si rozhodne nebudete pripadať ako neohrozený a nesmrteľný hrdina, ktorému kráska držaná ako rukojemník padne obdivne k nohám.


Xbox One Tom Clancy's Rainbow Six: Siege


Tím je najúčinnejšia zbraň


Séria Rainbow Six vždy oplývala až neskutočne bohatou ponukou zbrojnice. Časom ale zistíte, že najúčinnejšou zbraňou sú vaši kolegovia z tímu. Kooperácia, to je, o čo v Siege beží: jeden vojak chráni ostatných nepriestrelným štítom, druhý mu pozerá cez plece, či niekto nepotrebuje zastreliť, tretí už si v ruke pripravuje oslepovací granát a štvrtý stráži, či sa vám niekto neskúša prikradnúť zozadu.


Na kalibru nezáleží, ani sebelepšie vybavený tím nemá šancu proti zohranej partii. Kým veľa hier sa týmto princípom sebavedome oháňa, pri Rainbow Six je synchronizovaný postup alfou a omegou, zožeňte si preto dobrý tím a budete sa v uniforme SAS, GIGN, Specnaz a ďalších elitných jednotiek kráľovsky baviť.


Jeden útočí, druhý sa bráni


Hoci môžete Rainbow Six: Siege vnímať ako nástupca nesmrteľného Counter Strike, herný štýl je oveľa otvorenejší. Namiesto behania s pištoľou v ruke sa pripravte na obliehanie teroristami obsadených lokalít. V ich koži budete stavať zátarasy, klásť nástrahy a čakať, až vám do mieridiel vbehne nepriateľ. Lenže špeciálne jednotky tiež nebudú bezbranne: nazrú do okna dronom, prebúrajú sa múrom a až dostanete guľku do čela od snipera, ktorého ani neuvidíte, spomeniete si na základné pravidlo Rainbow Six: Siege, že smrť je rýchla.


Technické parametre

Ďalšie parametre
Lokalizácia České titulky
Vydavateľ UBISOFT
Odporúčaný vek 18 let
Typ hry akčná
Pre hernú konzolu Xbox One
Dátum vydania 1.12.2015
Značky Ubisoft
Rozmery balenia
Šírka výrobku 17.5 cm
Výška výrobku 1.5 cm
Hĺbka výrobku 13.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg

Uživateľské recenzie - Hra Ubisoft Xbox One Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (USX3072810)

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

0

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 užívateľov

Technické parametre

Lokalizácia České titulky
Vydavateľ UBISOFT
Odporúčaný vek
18 let
Typ hry akčná
Pre hernú konzolu Xbox One
Dátum vydania 1.12.2015
Značky Ubisoft
Šírka výrobku 17.5 cm
Výška výrobku 1.5 cm
Hĺbka výrobku 13.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg