basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Všetko o produkte

Všetko o produkte

Všetko o produkte

65" 4K Ultra HD OLED Smart TV • rozlíšenie 3840×2160 px • 4K HDR Processor X1 Extreme • 4K HDR • Super Bit Mapping 4K HDR • technológia 4K X-Reality PRO • TRILUMINOS displej • 2× tuner DVB-T2/C/S2 • kodek HEVC (H.265) – nový digitálny štandard • Wi-Fi • LAN • 4× HDMI • 3× USB • možnosť zrovnať káble do časti za stojanom • zvuk Acoustic Surface (50 W) • hlasové ovládanie • režim CLEARAUDIO + • operačný systém Android TV

Sony Bravia KD-65AF8

Sony Bravia KD-65AF8 je televízor bez kompromisov. Dizajn, obraz aj funkcia totiž dosahujú súčasných maxím a často ich aj prekonávajú. Bezchybný obraz prináša kombinácia 4K Ultra HD rozlíšenia a OLED technológie, vedľa ktorej konkurencia len bledne závisťou. Obraz navyše výrazne vylepšuje niekoľko pokročilých technológií pre široký dynamický rozsah, z ktorých maximum vyťaží 4K HDR Processor X1 Extreme. Okrem toho sa ale ponúkajú aj ďalšie špičkové funkcie, ako sú úpravy objektov pomocou HDR či Super Bit Mapping 4K HDR. V podaní špičky na trhu sú potom samozrejmosťou maximálne detaily bez nežiaducich efektov aj pri sledovaní najrýchlejších športových prenosov, o čo sa stará pokročilá technológia Motionflow XR.

Audiovizuálny zážitok na úplne novú úroveň potom posúva prepracovaný zvukový systém Acoustic Surface s výkonom 50 W, ktorý sa kvalitou dokáže rovnať aj domácim kinám. A to sa vojde do tenkého tela tohto Smart TV. Jeho prostredie má pritom pod palcom celosvetovo populárny systém Android TV. Stačí sa pripojiť k Wi-Fi a môžete zadarmo sledovať obsah z YouTube alebo si púšťať seriály ihneď po premiére zo služby Netflix a mnoho ďalšieho. Návštevy potom môžete očariť i hi-tech trendmi, ako je hlasové ovládanie. Pokiaľ už nechcete robiť kompromisy, ste na správnej adrese.

Ostatní vedľa mňa blednú závisťou. OLED technológia vám otvorí oči a ukáže nový svet.


OLED technológia

O bezkonkurenčne prirodzené farby sa stará OLED technológia. V kombinácii s viac ako 8 miliónmi pixelov a vlastným osvetlením, ktoré je individuálne ovládané procesorom X1 Extreme sa môžete tešiť na to vôbec najlepšie predstavenie. OLED technológia zabezpečuje nevídaný kontrast, vďaka ktorému objavíte maximum detailov aj v tieňoch a každá scéna dostane oveľa väčšiu hĺbku.


 

Dolby Vision

Dolby Vision je technológia obsahujúca funkciu HDR pre zážitok zo sledovania filmov a obľúbených seriálov rovnajúcu sa kino zážitku, ktorého dosahuje prostredníctvom výrazného osvetlenia, temnejšej čiernej a žiarivých farieb.

 

 

Jednoduchá inštalácia na stenu

Vzhľadom na celkovo veľmi tenkú konštrukciu je televízor ideálny pre pripevnenie na stenu.

 

Čistý dizajn zadnej strany

Káble dokážu znehodnotiť celkový dojem z televízora. U tohto modelu však nie, pretože môžete využiť skrytú konštrukciu káblového panelu. Stačí ju pretiahnuť nôžkami stojančeka.Technológia Acoustic Surface

Zvuk u tohto modelu vychádza z celej obrazovky, čo znamená mnohonásobne vernejšiu reprodukciu. K dispozícii sú dva aktivačné mechanizmy za televízorom, ktoré vytvárajú dokonalý zvuk vibrácií samotnej obrazovky.


 

Supertenké rámčeky

Televízor má neuveriteľne tenký rámček. Výsledkom je, že sa môžete sústrediť len na dianie vo filmoch či športoch.

 

Displej TRILUMINOS

Špeciálne TRILUMINOS panel od Sony reprodukuje širšiu paletu farieb a prirodzenejšie odtiene i tóny. Vyniká vo vykreslení červenej, zelenej a modrej, teda farieb, s ktorými má drvivá väčšina televízorov problém. Kvality panelu spoznáte napríklad na perfektnom vykreslení odtieňov pleti.

 

Motionflow XR

Technológia Motionflow XR zaisťuje dokonale plynulé vykreslenie obrazu aj v tých najakčnejších scénach. Technológia vytvára viac snímok filmu, ktoré vkladá medzi tie pôvodné. Dopočítava kľúčové video prvky a doplňuje chýbajúce sekvencie. Televízor je tak ideálny aj pre sledovanie športových prenosov, ako sú napríklad preteky Formuly 1, hokej, futbal či tenis.4K HDR Processor X1 Extreme

Extreme je priamo vytvorený tak, aby poskytol najlepší obraz televízorom novej generácie sa 4K rozlíšením a HDR. Má o 40 % vyšší výkon spracovania obrazu v reálnom čase ako preslávený 4K Processor X1. Vďaka tomu dokáže poskytnúť maximálnu kvalitu prepočtom rozlíšenia akéhokoľvek zdroja na kvalitu dramaticky sa blížiacu 4K so širokým dynamickým rozsahom.


 

Spracovanie obrazu dvoma databázami

4K HDR Processor X1 Extreme má dve obrazové databázy, ktoré v reálnom čase posúvajú kvalitu zobrazenia na čo najvyššiu úroveň. Využíva k tomu tisíce vzorcov, ktoré sú uložené v unikátnych databázach Sony. V spojení s prepočtom rozlíšenia odstráni nežiaduci šum a aj papierovo horší zdroj priblíži kvalite 4K. Nezáleží tak na kvalite zdroja – vždy dostanete maximum.

 

Super Bit Mapping 4K HDR

Technológia Super Bit Mapping 4K HDR televízora umožňuje vykresliť ešte prirodzenejšie farby. Minimalizuje totiž efekt farebného pruhovania (tzv. Colour banding). Používa k tomu 14bitové spracovanie signálu, ktoré jednotlivé pruhy farieb 8bitového/10bitového zdroja konvertuje na 14-bitovú gradáciu, ktorá disponuje 64× lepšou úrovňou farieb.

 

Vylepšenia objektov prostredníctvom HDR

Technológia vylepšenia objektov pomocou HDR vylepšuje farby a kontrast analýzou jednotlivých objektov každej samostatnej scény. Vďaka tomu sa všetok obraz, ktorý sledujete, približuje úrovni širokého dynamického rozsahu. V praxi to znamená, že tmavé oblasti sú skutočne tmavé a svetlé zase jasnejšie. Televízor tak dosahuje ešte realistickejšieho divadla.4K X-Reality PRO

Sony vám ponúka svoju unikátnu technológiu 4K X-Reality PRO. Tá vysielané relácie analyzuje, čistí a vylepšuje obraz tak, aby ste z neho mali maximálny zážitok a boli schopní rozoznať aj tie najmenšie detaily. Teraz aj videá v nižšom rozlíšení budú vyzerať skvele.


 

Hlasové vyhľadávanie

S inteligentným hlasovým vyhľadávaním môžete vyhľadávať obsah v rôznych službách bez nutnosti otravného vyťukávania textu. Dokonca vám môže televízor poskytnúť odporúčania. Zadajte požiadavku "romantické komédie" a ponúkne vám zoznam ideálnych kandidátov na pozretie.

 

Bluetooth

Televízor má zabudované Bluetooth pre pripojenie bezdrôtového príslušenstva – napríklad slúchadiel.

 

Chromecast built-in

Tento model má integrovanú funkciu Chromecast built-in. Môžete tak z vášho osobného zariadenia (notebook, tablet, telefón) streamovať obsah zo služieb, ako je YouTube alebo Netflix do televízora.4K HDR

Vďaka tomu, že televízor ponúka funkciu pre vysoký dynamický rozsah (HDR), môžete sa tešiť na maximálnu úroveň detailov. V kombinácii so 4K rozlíšením ponúkne viac farieb aj kontrastu a oproti konkurencii oveľa širší rozsah jasu.


 

Google Play

Obchod Google Play vám umožní objavovať, nakupovať aj požičiavať si kvalitné multimédiá. Navyše je k dispozícii aj stále rastúca ponuka aplikácií, ktorá možnosti televízora ešte prehlbuje.

 

Režim ClearAudio+

Režim CLEARAUDIO+ umožňuje vylepšiť zvuk televízora, aby sprostredkoval najlepší zážitok ako po stránke videa, tak aj audia, lebo vás zdanlivo obklopí. Je jedno čo sledujete, zvuk vždy bude čistý a zreteľný.

 

Technológia DSEE

U niektorých zdrojov, ako sú napríklad internetové videá alebo značne komprimované filmy často nie je ideálna zvuková kvalita. Pri komprimácii digitálneho signálu často dochádza k strate detailov. S technológiou Digital Sound Enhancement Engine (DSEE), ktorá obnovuje stratené časti audia a frekvencie (zvlášť tie vysoké), bude zvuk vždy na maximálnej kvalite.Android TV

Všetku zábavu, ktorú si môžete užívať na smartfóne alebo tablete, si teraz vychutnáte aj na veľkej obrazovke televízora. Beží na obľúbenej platforme Android TV a umožňuje napríklad prepojiť multimediálny obsah od aplikácií až po filmy na rôznych zariadeniach so systémom Android.


 

Clear Phase

Výkonný počítačový model, ktorý analyzuje a kompenzuje nepresnosti odozvy reproduktorov, je základom pre kvalitné zvukové podanie. Technológia vykonáva "vzorkovanie" frekvencie reproduktora a následne výsledné údaje využíva pre redukciu rušivých stúpaní a poklesov v prirodzenej odozve reproduktorov. Preto sa môžete tešiť vždy na čistý zvuk bez šumu.

 

S-Force Front Surround

Technológia S-Force Front Surround vás vtiahne do stredu diania, kvôli tomu, že napodobňuje princíp, ktorým mozog harmonizuje zdroj zvuku pre tvorbu správnej hlasitosti, časového oneskorenia a spektra zvukových vĺn. Technológia vďaka prirodzenej emulácii trojrozmerných zvukových polí ponúka maximálne bohatý a vysoko verný zvuk s väčšou oblasťou rozsahu.

 

Nahrávánie na USB

Obľúbené televízne programy môžete ľahko nahrávať na externé disky USB a následne si ich pustiť, až budete mať čas. Jedným dotykom, prípadne na základe nastaveného časovača, môžete obsah nahrávať na HDD s kapacitou až 2 TB. Výhodou je, že záznam bude ukončený automaticky po skončení relácie.

Technické parametre

Technické parametre Televízor Sony KD-65AF8 čierna

Informační list 2 Stiahnuť (jpeg / 61888 kb)
Návod k použití CZ Stiahnuť (pdf / 17600155 kb)
Technológia TV
Smart TV Áno
HbbTV Áno
TV tuner DVB-C, DVB-T, DVB-S2, DVB-T2 (H.265)
Twin Tuner Áno
3D Nie
Konverzia z 2D na 3D Nie
Operačný systém TV Android
Wi-Fi Integrovaná
Internetový prehliadač Áno
Webové aplikácie Áno
YouTube Áno
Stream Áno
Topfun Áno
Voyo Nie
HBO GO Áno
Netflix Áno
IP TV Áno
Bluetooth Áno
NFC Nie
MHL Áno
DLNA Áno
Timeshift Áno
PVR (záznam na USB/HDD) Áno
Prehrávanie multimédií z USB/ HDD Áno
Fast scan - automatické ladenie Skylink Áno
Integrovaný DVD prehrávač Nie
Ovládanie hlasom Áno
Chytrý ovládač Áno (v balení)
Obrazovka
Technológia displeja OLED
Uhlopriečka obrazovky 164 cm (65")
Rozlíšenie displeja Ultra HD (4K)
Technológia zobrazenia Triluminos
Index spracovania obrazu Motionflow™ XR
HDR Áno
Typ podsvietenia Nemá
Prehnutá obrazovka Nie
Lokálne riadenie jasu (Micro Dimming) Áno
Zrkadlenie obrazu (Miracast, WiDi...) Áno
Obraz v obraze (PIP) Nie
Zvuk
Zvuk Dolby Digital Plus
Hudobný výkon 50 W
Prémiové ozvučenie Áno
Vstupy
Komponentný Nie
Počet HDMI 4
HDMI ARC Áno
Počet USB 3
CI slot Áno
LAN (Ethernet) Áno
Scart Nie
PC vstup (VGA) Nie
Výstupy
Slúchadlový výstup Áno (nezávislá hlasitosť slúchadiel a repro TV)
Optický výstup Nie
Prevádzkové informácie
Energetická trieda B
Spotreba v bežnom režime 186 W
Spotreba v pohotovostnom režime 0,5 W
Napájanie autozapalovača 12V Nie
Odhadované náklady na provádzku TV za 1 rok 57 Eur
Odhadované náklady na provádzku TV za 5 rokov 285 Eur
Odhadované náklady na provádzku TV za 10 rokov 570 Eur
Nezaradené
Záruka 24 mesiacov
Hotelový mód Áno
Rodičovský mód Áno
Teletext Áno
Televízor pre náročných Áno
Modelový rok 2018
Farba TV čierna
Stojan Áno - statický
VESA štandard (uchytenie TV) 300x300 mm
Hmotnosť bez podstavca 24,4 kg
Výška bez podstavca 83,6 cm
Šírka bez podstavca 144,7 cm
Hĺbka bez podstavca 5,5 cm
3D okuliare v základnom balení Nie
Šírka výrobku 144,7 cm
Výška výrobku 84,1 cm
Hĺbka výrobku 25,5 cm
Hmotnosť výrobku 28 kg
Šírka balenie 157,5 cm
Výška balenie 95,6 cm
Hĺbka balenie 18,5 cm
Hmotnosť balenie 37 kg
Výrobca Sony
Kategória Televízory Sony
Prezrieť si viac vlastností produktu
Rozbaliť popis produktu
Obrázky výrobkov majú iba informatívny charakter.

Príslušenstvo k Televízor Sony KD-65AF8 čierna

Príslušenstvo k produktu
V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov