Kód: ROWCV5361F0 ID: 1464728

Fén Rowenta Premium Care CV5361F0 čierny/strieborný

fén na vlasy • 3 rôzne teploty • 2 rýchlosti • vyžarovanie iónov proti statickej elektrine • patentovaný povrch s arganovým olejom • závesné oko • praktický koncentrátor • fixácia chladným vzduchom •...

? 33,90 € Ušetríte: 11,00 € (32%)
22,90 €
u vás už 01.12.

Všetko o produkte

fén na vlasy • 3 rôzne teploty • 2 rýchlosti • vyžarovanie iónov proti statickej elektrine • patentovaný povrch s arganovým olejom • závesné oko • praktický koncentrátor • fixácia chladným vzduchom • príkon 2100 W • hmotnosť 0,54 kg • rozmery 18,6 × 7,6 × 25,8 cm (š × v × h)

Sušič vlasov Rowenta CV5361F0 Premium Care, čierna


Objavte revolúciu vo vysúšaní vlasov! Fén Rowenta dokáže zázraky na počkanie. Jeho hlavnou výhodou je rýchlosť, kompaktnosť a ochrana vašej bohatej hrivy!


Každá žena to pozná... Po príjemnej sprche nastáva menej zábavná činnosť a to fénovanie vlasov. Krátkovlásky majú veľkú výhodu, akcia im zaberie len chvíľku. No tie, ktorým lokne dosahujú aspoň pod ramená, sa trápia dlhé minúty v kúpeľni. Sušič vlasov Rowenta je navrhnutý tak, aby vám ušetril nielen čas, ale aj námahu. Navyše vaše vlasy ochráni pred poškodením.


Horúci vzduch nie je nepriateľ


Fén Rowenta je exkluzívne navrhnutý tak, aby vašim kaderiam škodil čo najmenej. Kombinuje v sebe totiž hneď niekoľko inteligentných funkcií, s ktorými je vysúšanie vlasov hračka. Trojitý koncentrátor vzduchu vám umožní presné zacielenie, špeciálny povrch sa postará o nenarušovanie kvality vašej hrivy. Výnimočný výkon 2100 wattov šetrí vzácny čas.


Vďaka keratinovému povrchu s arganovým olejom budú vaše vlasy poddajné a ľahko ich rozčešete.

 


Neprehrievajte svoje vlasy


To, čo hrive škodí najviac, je nepriaznivé pôsobenie horúceho vzduchu. Vlasy sa prehrievajú, čo vedie k ich poškodeniu a lámaniu slabých končekov. Obzvlášť farbené a inak namáhané kadere sú oslabené a je potrebné im prispôsobiť celkovú starostlivosť. Nastavenie Advanced Care umožňuje zvoliť takú teplotu vzduchu, ktorú uznáte sami za vhodnú.


 


Špeciálna starostlivosť


Otravuje vás statická elektrina, ktorá spôsobuje, že vám vlasy poletujú okolo tváre? Alebo vás naozaj trápi suchá hriva? Fén na vlasy disponuje ionizačným systémom a patentovaným povrchom Cashmere Keratin obsahujúcim arganový olej a tým stará o vaše vlasy. Tie sú lesklé, poddajné a ľahko ich vytvarujete do požadovaného účesu.


 


Rôzne režimy nastavenia 


Každý typ vlasov vyžaduje inú starostlivosť. To pravé pre svoju hrivu si môžete sami vybrať. Fén je vybavený tromi rôznymi rýchlosťami a teplotami, ktorými svoje lokne môžete podľa ľubovôle hladkať. Ovládanie je navyše maximálne jednoduché a to pomocou jediného tlačidla.


  


Výhody chladného vzduchu 


Využívate k tvarovaniu účesu fén? Potom ste určite zvyknuté na fakt, že lokne po pár minútach spľasnú a vy aby ste začali od nuly. Začnite fixovať kadere studeným vzduchom. Po dokončení práce je takto ešte raz prefúkajte a užívajte si dlhotrvajúcich výsledkov.


 


Perfektné zacielenie


Keď už sme pri tých účesoch... Pre ich tvarovanie sa vám hodí praktický koncentrátor, ktorý navyše zjednoduší celkovú manipuláciu s prístrojom. Prúd vzduchu môžete lepšie zacieliť a zosilniť jeho intenzitu.


 


 


Majte ho vždy po ruke


Fén na vlasy by mal byť vždy pripravený na použitie. Pokiaľ ho zavriete do zásuvky, nebude sa vám ho chcieť zakaždým, keď si umyjete hlavu, zložito vyťahovať a potom zase schovávať. Vďaka očku na konci prístroja Rowenta ho môžete zavesiť na stenu v kúpeľni a siahnuť po ňom kedykoľvek bude potrebné.

Dokumentácia k tomuto produktu
LR-CV5361F0-1830006017-LOC_CE-CS Stiahnuť / (315.07 kB)
CV53XXF0 Stiahnuť / (1.21 MB)

Technické parametre

Ďalšie parametre
Difuzér Nie
Studený vzduch Áno
Ionizátor Áno
Max. príkon 2100 W
Typ fénu štandardný fén
Počet rýchlostí 3
Plynulá regulácia rýchlosti Áno
Počet teplôt 3
Koncentrátor vzduchu Áno
Dĺžka prívodného kábla 1.8 m
Značky Rowenta
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 7.6 cm
Výška výrobku 18.5 cm
Hĺbka výrobku 25.8 cm
Hmotnosť výrobku 0.5 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 20.3 cm
Výška výrobku 28.0 cm
Hĺbka výrobku 10.6 cm
Hmotnosť výrobku 0.6 kg

Uživateľské recenzie - Fén Rowenta Premium Care CV5361F0 čierny/strieborný

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

0

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 užívateľov

Technické parametre

Difuzér
Nie
Studený vzduch
Áno
Ionizátor
Áno
Max. príkon 2100 W
Typ fénu štandardný fén
Počet rýchlostí 3
Plynulá regulácia rýchlosti Áno
Počet teplôt 3
Koncentrátor vzduchu Áno
Dĺžka prívodného kábla
1.8 m
Značky Rowenta
Šírka výrobku 7.6 cm
Výška výrobku 18.5 cm
Hĺbka výrobku 25.8 cm
Hmotnosť výrobku 0.5 kg
Šírka výrobku 20.3 cm
Výška výrobku 28.0 cm
Hĺbka výrobku 10.6 cm
Hmotnosť výrobku 0.6 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
LR-CV5361F0-1830006017-LOC_CE-CS Stiahnuť / (315.07 kB)
CV53XXF0 Stiahnuť / (1.21 MB)

Odporúčame prikúpiť

Blesková výmena 4,99 €