tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

AEG

AEG bolo založené už roku 1887. Tieto časy už dávno odvial čas, dnes táto značka patrí do skupiny Electrolux, pozostatky tejto doby však kolujú v žilách AEG dodnes. Značka dodnes nesie odkaz zakladateľa Petra Behrense, ktorý poprel striktne funkčnú stránku priemyselného dizajnu a dodal chladničkám, práčkam, sušičkám, umývačkám a ďalšej technike atraktívnu podobu. Estetika sa tak prvýkrát prepojila s ergonómiou a následnou evolúciou dospel AEG až k súčasnej kvalite.

Najpredávanejšie výrobky AEG na DATARTe

AEG T8DEE48SC AbsoluteCare
Sušička bielizne

AEG T8DEE48SC AbsoluteCare

649 €
AEG L7FEE48SC ProSteam
Práčka predom plnená

AEG L7FEE48SC ProSteam

549 €
AEG T75781IHCS
Sušička bielizne

AEG T75781IHCS

469 €
AEG L87695NWD
Práčka so sušičkou

AEG L87695NWD

738,90 €

Výrobky značky AEG nájdete vo všetkých týchto kategóriách:

Veľké spotrebiče

Malé spotrebiče

Kuchynské potreby

Starostlivosť o telo a zdravie

„Perfekt in form und funktion – Perfektný tvar a funkcie“ úplne vystihuje všetky výrobky značky AEG. AEG predstavuje špičkovú nemeckú kvalitu, ktorá sa premieta do všetkých produktov a služieb. Značka AEG ponúka širokú škálu produktov, ktorá je orientovaná na náročných zákazníkov požadujúcich vysokú kvalitu a výkon.

Pod značkou AEG nájdete kompletný sortiment domácich spotrebičov, ktoré uspokoja tých najnáročnejších zákazníkov. Vstavané trúby s prolýzou pre ľahšiu údržbu, mikrovlnné rúry s množstvom nadštandardných funkcií, sklokeramické varné dosky, úsporné indukčné varné dosky, výkonné a tiché digestory. Za zmienku stojí umývačka AEG Favorit, ktorá je ozajstným favoritom medzi umývačkami riadu, čo potvrdzujú kladné ohlasy užívateľov, ale i odbornej verejnosti. Ďalšie nemenej obľúbené sú pračky radu LAVAMAT, ktoré sa vyznačujú veľmi tichou prevádzkou (Silent systém Plus). Ku všetkým spotrebičom značky AEG ponúka spoločnosť Datart dopravu a základnú inštaláciu zadarmo.

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty
X