AEG

AEG bolo založené už v roku 1887. Tú dobu dávno odvial čas, dnes táto značka patrí do skupiny Electrolux, pozostatky tejto doby však v žilách AEG kolujú dodnes. Značka si nesie odkaz Petera Behrensa, zakladateľa, ktorý poprel striktne funkčnú stránku priemyslového dizajnu a prepožičal chladničkám, práčkam, sušičkám, umývačkám a ďalšej technike atraktívnu podobu. Estetika sa tak prvýkrát spojila s ergonómiou a evolúciou AEG dospelo k súčasnej kvalite.

Najpredávanejšie produkty AEG

Zobraziť viac produktov

O značce AEG

Viac ako 130 rokov osvedčená značka vás podrží pri zariaďovaní nového bývania aj rekonštrukcii toho aktuálneho. Milovníci inovácií budú celkom vo svojom živle, keďže výrobky tejto značky sú určené pre zjednodušenie a skvalitnenie domácich prác, či už ide o pranie, varenie, alebo upratovanie.

Všetko sa začalo v roku 1883 v Nemecku, keď Emil Rathenau založil Deutsche Edison-Gesellschaft für angewandte Elektricität. Cesta k AEG následne už nebola dlhá, spoločnosť vznikla zlúčením dcérskej Daimler AG a Electroluxu. Už od počiatku bola značka charakteristická svojím inovátorským prístupom k technológiám a tým, že berie na vedomie potreby a priania svojich zákazníkov. To, čo platilo v minulosti, sa stalo samotnou filozofiou spoločnosti a základným pilierom, na ktorom stavia svoje dnešné pôsobenie.

Produkty AEG: Dizajn a funkcie

Čas nekompromisne beží a svet sa vo všetkých ohľadoch vyvíja, preto je potrebné držať krok s aktuálnymi trendmi a ponúkať ľuďom vždy niečo nové, niečo, o čom sami netušili, že môžu potrebovať pre zjenodušenie života.

Produkty spoločnosti AEG vynikajú moderným, a pritom nadčasovým dizajnom, ktorý bude v kuchyni, kúpeľni aj v ostatných miestnostiach vašej domácnosti vyzerať skvele dnes, zajtra, ale aj o päťdesiat rokov. A verte, že za pol storočia spotrebiče stále budete mať doma, pretože každý jednotlivý produkt je počas výroby dôsledne kontrolovaný a sú využité tie najkvalitnejšie súčiastky, aby ste mali istotu, že prístroj zostane bezchybne funkčný po dlhé roky.

Inteligentné technológie

Veľkým krokom vpred je prepojenie funkčného dizajnu s inovatívnymi inteligentnými technológiami. Pri spotrebičoch značky AEG si urýchlite prácu a uľahčíte využitím intuitívneho dotykového ovládania, praktickými funkciami kontroly teploty a kvality a celý rad praktických technológií, ktoré sa starajú o každú z funkcií. Riad je čistejší a lesklejší, bielizeň jemnejšia so zachovaním výrazných farieb, jedlo pripravené presne podľa vašich požiadaviek... A to všetko ruka v ruke s ochranou životného prostredia.

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov