Kód: SAMRB38A7B6BSRESET ID: 1620838

Americká chladnička Samsung Bespoke RB7300T RB38A7B6BSR/EF + spojovací sada RA-C00K3BAA nerez

2× beznámrazová chladnička s mrazničkou • výška 203 cm • objem chladničky 273 l / mrazničky 114 l • energetická trieda B • 10 rokov záruka na invertorový motor • Bespoke – prispôsobiteľná na mieru •...

doprava zadarmo
? 2 367,00 € Ušetríte: 497,00 € (20%)
1 870,00 €
u vás už 06.12.

Všetko o produkte

2× beznámrazová chladnička s mrazničkou • výška 203 cm • objem chladničky 273 l / mrazničky 114 l • energetická trieda B • 10 rokov záruka na invertorový motor • Bespoke – prispôsobiteľná na mieru • Twin Cooling Plus™ – optimalizuje vnútornú teplotu • SpaceMax™ – väčší vnútorný priestor pri zachovaní hĺbky 600 mm • Cool Select+ – 4 režimy nastavenia teploty • V × Š × H: 203 × 59,5 × 65,8 cm 1× medzikus • na voľne stojacu chladničku a mrazničku • nerezové vyhotovenie • rozmery 14 × 203 × 10 cm • hmotnosť 1,5 kg

Samsung RB7300T RB38A7B6BSR/EF, nerezová


Samsung RB7300T RB38A7B6BSR/EF, nerezová


Chladnička Samsung RB38A7B6BSR/EF ponúka veľký úložný priestor s objemom 273 litrov. V spodnom oddiele sa za samostatnými dvierkami navyše ukrýva 114-litrová mraznička, v ktorej bez problémov uskladníte úrodu zo záhradky aj všetky svoje nákupy. Počas 24 hodín takto dokáže zamraziť až 8 kg potravín.


Vyrobená vám na mieru


Chladnička Bespoke sa 100 % prispôsobí vášmu životnému štýlu. Podľa svojich potrieb si môžete prispôsobiť jej vonkajší dizajn – na výber budete mať hneď zo 6 rôznych materiálov – ale aj vnútorné usporiadanie. Ak vám jedna chladnička nestačí, môžete si ju objednať rovno dvakrát a vytvoriť si tak veľkú americkú chladničku. Otváranie dvierok možno nastaviť obojstranne. Pri umiestnení 15 mm od steny ich otvorte až do uhla 90°.

 


Kľúčové vlastnosti:


 • Samsung Bespoke sa prispôsobí vašim požiadavkám na vzhľad aj usporiadanie
 • Tenké steny SpaceMax™ pre ešte viac úložného priestoru
 • Beznámrazová technológia No Frost šetrí váš čas aj financie
 • Vytvára optimálne podmienky a bráni miešaniu chutí a vôní
 • Nastavenie prevádzkového režimu jediným dotykom
 • Špeciálne zásuvky na ovocie, zeleninu, mäso a ryby


Bespoke chladnička na mieru vašej kuchyni.

 


Tichá a efektívna prevádzka


Digitálny invertorový kompresor automaticky upravuje svoju rýchlosť podľa intenzity chladenia. Poteší vás svojou vysokou energetickou účinnosťou a tichou prevádzkou – hlučnosť dosahuje iba 35 dB. Spoločnosť Samsung na neho poskytuje 10-ročnú záruku.


 


 
 


Kombinujte chladničky s dizajnom Bespoke


Vytvorte také kombinácie chladničiek, aby vyhovovali vášmu životnému štýlu. Môžete ich použiť ako jeden modul s dvoma dverami a kapacitou 390 litrov, alebo rovno nakombinovať viac modulov – vrátane jednodverového variantu v dvoch veľkostiach či ďalšieho dvojdverového modelu.

 


Dizajn odrážajúcu vašu osobnosť


Dizajn Bespoke sa bude krásne vynímať aj u vás doma. Prispôsobí sa rozličným kuchynským priestorom a je k dispozícii v 6 rôznych materiáloch: Satin Glass, Glam Glass, Clean Glass, Cotta Metal, Real Stainless a Steel Metal. Tieto je možné navyše ďalej kombinovať s rôznymi farbami dverí a vytvoriť si tak dizajn presne na mieru.

 


Jednoducho prispôsobiteľný priestor


Využite multifunkčný stojan Rack & Shelf. So širším a plochým dizajnom pojme okrem klasických fliaš od vína aj tie silnejšie napríklad od šampanského a dokonca aj potraviny iných tvarov ako sú balenia vajíčok alebo pizzu. Dvojstupňovú skladaciu policu je možné zasunúť a vysunúť alebo ju zložiť na polovicu a uložiť na ňu vysoké fľašky a ďalšie rozličné potraviny.

 


Tenšie steny umožnia uskladniť viac


Extra veľká chladnička s hĺbkou 600 m a objemom 390 litrov vám umožní pohodlne uskladniť veľké množstvo jedla. A vysoko účinná izolácia SpaceMax navyše podstatne zoštíhľuje jej steny, takže budete môcť vnútorný priestor využiť skutočne na maximum.

 


Zahryznite sa vždy do čerstvého


Potešte svoje chuťové poháriky plnou, bohatou chuťou každej suroviny. Nezávislé chladenie Twin Cooling Plus zaistí ideálnu teplotu a vlhkosť v chladničke i mrazničke. Lepšie tak konzervuje vaše potraviny, ktoré vydržia v pôvodnej kvalite po skutočne dlhú dobu, a zabraňuje navyše nepríjemnému miešaniu pachov, čím ochraňuje skutočnú chuť vášho jedla.

 


Niekoľko režimov pre ukladanie rôznych typov potravín


Flexibilné úložisko Cool Select Plus poskytne hneď niekoľko režimov pre ukladanie rozličných typov potravín pri optimálnej teplote. Vyberte režim Cool (2 °C), Chill (-1 °C), Soft Freeze (-5 °C) alebo Freeze (-15 ~ -23 °C) a uistite sa, že vaše jedlo bude vychladené vždy tak, ako si prajete.

 


Kovová zadná strana pre stálu teplotu


Nemusíte sa obávať ani otvorených dverí po dlhšiu dobu, keď práve vykladáte veľký nákup či hľadáte tú správnu dobrotu. V zadnej stene chladničky Samsung sa nachádza inovatívna technológia Metal Cooling, ktorá zabraňuje strate studeného vzduchu a udržuje optimálnu vnútornú teplotu. Po opätovnom zavretí dvierok rýchlo nastolí pôvodnú klímu a zabezpečí vaše potraviny pred náhlou zmenou teploty.

 


Dajte zbohom námraze s No Frost


Koniec ustavičnému rozmrazovaniu vašej chladničky. Technológia No Frost vylepšuje cirkuláciu vzduchu a udržiava konštantnú teplotu, ktorá efektívne zabráni hromadeniu ľadu. Taktiež prispeje k oveľa rýchlejšiemu dosiahnutiu požadovanej teploty, a pretože kladie oveľa menšiu záťaž na chladiaci systém, zároveň zvyšuje životnosť vašej chladničky.

 


Sviežosť po dvojnásobne dlhú dobu


Box Optimal Fresh + je mimoriadne flexibilné úložisko, ktoré je možné použiť ako zásuvku s jednotnou teplotou alebo ju rozdeliť do dvoch teplotných zón. Jej ľavá strana je chladnejšia a postará sa o dvojnásobne dlhú čerstvosť vášho mäsa a rýb. Tá pravá je následne optimálna pre zachovanie sviežosti ovocia a zeleniny.

 


Nastavenie vlhkosti vzduchu jediným otočením


Zásuvka Humidity Fresh + vám umožní nastaviť vlhkosť vzduchu v jej vnútri samotným otočením ovládacieho tlačidla. Tým vytvoríte ideálne prostredie pre skladovanie rôznych druhov ovocia a zeleniny. Tie tak ostanú svieže, čerstvé a šťavnaté po skutočne dlhú dobu.

 


Bleskové chladenie bez námrazy


O rýchle chladenie či mrazenie sa postará funkcia Power Cool. Jednoduchým stlačením tlačidla začne fúkať do chladničky studený vzduch pre bleskové ochladenie potravín či nápojov. O to, aby boli potraviny uchovávané bez námrazy, sa zase postará technológia True No Frost, ktorá zlepšuje cirkuláciu vzduchu pre udržanie stálej teploty.

 


Vysoká energetická účinnosť a tichá prevádzka


Chladnička je vysoko energeticky efektívna, čím šetrí energiu a peniaze pri zachovaní dokonalého chladenia všetkých vašich potravín. Výnimočné hodnotenie energetickej účinnosti v rámci nového európskeho systému značí, že spotrebuje menej energie a nestratí nič zo svojho výkonu či funkčnosti. Digitálny invertorový kompresor navyše inteligentne upravuje svoju rýchlosť v závislosti od momentálneho využitia, takže jeho hlučnosť dosahuje veľmi tichých 35 dB.

 


Vnútorné usporiadanie:


Chladnička


 • 4× polica (celkom)
 • 1× skladacia polica
 • Polica na víno
 • 5× priehradka vo dverách
 • Zásobník na vajcia
 • Fresh Zone
 • Optimal Fresh Zone
 • LED osvetlenie
 • 2× zásuvka na ovocie, zeleninu a mäso

Mraznička


 • 3× priehradka
 • Výrobník ľaduBespoke RA-C00K3BAA


Spojovací medzikus Bespoke RA-C00K3BAA je vhodný na spojenie voľne stojacej chladničky a mrazničky. Vďaka spojovacej súprave veľmi ľahko usporiadate spotrebiče do tzv. pigeon pair pozície, teda vedľa seba. Toto „side-by-side“ postavenie spotrebičov zaistí úsporu cenného priestoru vo vašej kuchyni či komore. Spojené spotrebiče sú veľmi praktické a pýšia sa aj elegantným spojením, ktoré dokonale doplní vašu dizajnovú kuchyňu.
 


Kľúčové vlastnosti:


 • Medzikus na voľne stojacu chladničku a mrazničku
 • Nerezové vyhotovenie
Dokumentácia k tomuto produktu
SAMRB38A7B6BSREF_návod Stiahnuť / (20.08 MB)
SAMRB38A7B6BSRE_produktový list Stiahnuť / (372.2 kB)
SAMRB38A7B6BSREF_informační list Stiahnuť / (670.91 kB)

Technické parametre

Ďalšie parametre
Retro chladničky Nie
Pripojenie na vodu Nie
Hĺbka chladničky 65.8 cm
Hlučnosť pri chladení 35 dB
Značka kvality dTest Nie
Farba chladničky nerez, inoxLook
Zmena otvárania dverí Áno
Rozšírená záruka SK Samsung 10 rokov záruka na invertorový motor
Antibakteriálna úprava Nie
Držiak na fľaše Áno
Typ osvetlenia LED
Trieda hlučnosti B
Ochrana proti odtlačkom prstov Nie
Značky Samsung
Funkcia
Displej Áno
SMART Nie
Dávkovač vody Nie
Oddelená regulácia Áno
Výrobník ľadu Nie
Automatické odmrazovanie chladničky a mrazničky (NoFrost)
Superchladenie Áno
Supermrazenie Áno
Varovný signál Áno
Prázdninový režim Nie
Konštrukcia
Umiestenie mraziaceho priestoru mraznička dole
Typ voľne stojaci
Konštrukcia chladničky kombinovaná
Typ chladničky s mraziacim priestorom
Umiestenie vstavania nie je vstavaná
Objemové vlastnosti
Objem mrazničky 114 l
Objem chladničky 273 l
Objem celkom 387 l
Počet oddelených priestorov v mrazničke 4
Klimatické vlastnosti
Nulová zóna (0-3°C) Áno
Beznámrazová Áno
Klimatická trieda T, SN
Hviezdičkové označenie mraziaceho priestoru ****
Mraziaci výkon 4 kg/24 hod
Doba skladovania pri poruche 9 hod.
Spotreba
Energetická trieda 2021 B
Spotreba energie 0.37 kWh
Spotreba energie za rok 134 kWh/rok
Odhadované náklady chladenia za 1 rok 28 EUR
Odhadované náklady chladenia za 5 rokov 141 EUR
Odhadované náklady chladenia za 10 rokov 281 EUR
Funkcia Smart Home
Amazon Alexa Nie
Google Home Nie
Vlastný systém Nie

Uživateľské recenzie - Americká chladnička Samsung Bespoke RB7300T RB38A7B6BSR/EF + spojovací sada RA-C00K3BAA nerez

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

0

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 užívateľov

Príslušenstvo

Technické parametre

Retro chladničky Nie
Pripojenie na vodu Nie
Hĺbka chladničky 65.8 cm
Hlučnosť pri chladení
35 dB
Značka kvality dTest Nie
Farba chladničky nerez, inoxLook
Zmena otvárania dverí
Áno
Rozšírená záruka SK
Samsung 10 rokov záruka na invertorový motor
Antibakteriálna úprava
Nie
Držiak na fľaše
Áno
Typ osvetlenia LED
Trieda hlučnosti B
Ochrana proti odtlačkom prstov
Nie
Značky Samsung
Displej
Áno
SMART
Nie
Dávkovač vody Nie
Oddelená regulácia
Áno
Výrobník ľadu
Nie
Automatické odmrazovanie
chladničky a mrazničky (NoFrost)
Superchladenie
Áno
Supermrazenie
Áno
Varovný signál
Áno
Prázdninový režim
Nie
Umiestenie mraziaceho priestoru
mraznička dole
Typ voľne stojaci
Konštrukcia chladničky kombinovaná
Typ chladničky s mraziacim priestorom
Umiestenie vstavania nie je vstavaná
Objem mrazničky
114 l
Objem chladničky
273 l
Objem celkom
387 l
Počet oddelených priestorov v mrazničke
4
Nulová zóna (0-3°C)
Áno
Beznámrazová
Áno
Klimatická trieda
T, SN
Hviezdičkové označenie mraziaceho priestoru
****
Mraziaci výkon
4 kg/24 hod
Doba skladovania pri poruche
9 hod.
Energetická trieda 2021
B
Spotreba energie
0.37 kWh
Spotreba energie za rok 134 kWh/rok
Odhadované náklady chladenia za 1 rok 28 EUR
Odhadované náklady chladenia za 5 rokov 141 EUR
Odhadované náklady chladenia za 10 rokov 281 EUR
Amazon Alexa
Nie
Google Home
Nie
Vlastný systém
Nie
Dokumentácia k tomuto produktu
SAMRB38A7B6BSREF_návod Stiahnuť / (20.08 MB)
SAMRB38A7B6BSRE_produktový list Stiahnuť / (372.2 kB)
SAMRB38A7B6BSREF_informační list Stiahnuť / (670.91 kB)