Kód: SAMRS68A8842SLEF ID: 1605033

Americká chladnička Samsung RS68A8842SL/EF strieborná

beznámrazová chladnička s mrazničkou • výška 178 cm • objem chladničky 409 l / mrazničky 225 l • energetická trieda D • True No Frost™ – beznámrazová technológia • SpaceMax™ – viac miesta vďaka...

doprava zadarmo
? 1 729,00 € Ušetríte: 230,00 € (13%)
1 499,00 €
u vás už 09.12.

Všetko o produkte

beznámrazová chladnička s mrazničkou • výška 178 cm • objem chladničky 409 l / mrazničky 225 l • energetická trieda D • True No Frost™ – beznámrazová technológia • SpaceMax™ – viac miesta vďaka tenším stenám • Smart Conversion™ – možnosť konverzie mrazničky za chladničku (5 režimov) • Twin Cooling Plus™ – nezávislé chladenie a mrazenie • Power Cool / Power Freeze – rýchly prúd studeného vzduchu do chladničky / mrazničky • interný displej • hlučnosť 35 dB • V × Š × H: 178 × 91,2 × 73,5 cm


Samsung RS68A8842SL/EF, NoFrost, strieborná


Jedinečný dizajn, perfektná starostlivosť o potraviny a k tomu nízka spotreba energií. Všetky tieto vlastnosti v sebe nosí voľne stojaca americká chladnička Samsung RS68A8842SL/EF s výškou 178 cm a beznámrazovou technológiou True No Frost. S ňou máte istotu nielen nenáročnej pravidelnej údržby, ale aj nízkej spotreby energií a predĺženej čerstvosti potravín. O zachovanie čerstvosti, výrazných chutí a šťavnatosti surovín sa tiež stará technológia Twin Cooling Plus™ a digitálny invertorový motor.


Chladenie zariadenia prebieha zvlášť pre mraziacu aj chladiacu časť. Vnútri tak dochádza k optimálnemu prúdeniu chladného vzduchu, udržiavaniu konštantnej teploty a ideálnej vlhkosti. Vďaka tomu nebudete už nikdy vyhadzovať pokazené potraviny a ušetríte tým financie rodinného rozpočtu. Kompresor sa vie automaticky prispôsobiť potrebám spotrebiča a upraviť svoje fungovanie podľa chladenia v úrovni 7 stupňov. Tým dochádza k nízkej spotrebe energií, len 281 kWh za rok, a aj tichej prevádzke s hlučnosťou 35 dB. Chladnička zaradená v nízkej energetickej triede D zároveň sľubuje aj dlhú životnosť.

 


Kľúčové vlastnosti:


 • Energetická trieda D: ročná spotreba len 281 kWh
 • True No Frost: beznámrazová technológia
 • Nadštandardne veľký objem 634 l
 • Twin Cooling PlusTM: dvojitý systém chladenia zvlášť pre mrazničku i chladničku 
 • 10-ročná záruka na digitálny invertorový motor: úspora energií aj dlhá životnosť výrobku 
 • Dotykové ovládanie s LED displejom 
 • Vnútorný antibakteriálny povrch
 • Slim Indoor výrobník ľadu a filtrovanej chladenej vody
 • Metal Cooling: vnútorná úprava zamedzujúca teplotným výkyvom pri otváraní dverí

 


Americká chladnička s nadštandardne veľkým objemom 634 l a extrémne nízkou ročnou spotrebou iba 281 kWh, ktorá sa dokonalo postará o čerstvosť vašich potravín.


 


 


10-ročná záruka na invertorový motor


Spoločnosť Samsung svojim výrobkom natoľko verí, že na digitálny invertorový motor poskytuje až 10-ročnú záruku.


 


 
 


Viac priestoru vo vnútri, rovnaké rozmery navonok


Užite si mimoriadne veľkorysý priestor pre všetky vaše gurmánske dobrodružstvá. Chladnička Samsung nielen perfektne obohatí vašu kuchyňu svojím minimalistickým dizajnom, ale postará sa tiež o uchovanie potravín v ideálnom stave po veľmi dlhú dobu. Ponúka 634 litrov objemu vo vnútri, vďaka technológii SpaceMax™ s uretánovou izoláciou si však zachováva svoj vonkajší tvar – jej steny stále poskytujú spoľahlivé tesnenie, sú však tenšie než predtým. Pre vás to potom znamená, že môžete využívať viac miesta z celého objemu zariadenia.

 


Maximálne sa vám prispôsobí


V základnom nastavení máte k dispozícii chladničku na ľavej strane a chladničku na pravej. To však môžete s funkciou Smart Conversion™ kedykoľvek zmeniť, nakoľko každá časť chladničky Samsung je chladená zvlášť technológiou Twin Cooling. Vy si tak môžete vybrať až z 5 programov – chladenie v celom zariadení bez mrazničky, režim úspory energie, malá chladnička či úplne vypnutie, keď idete na dovolenku.

 


Zahryznite sa vždy do čerstvého


Potešte svoje chuťové poháriky plnou, bohatou chuťou každej suroviny. Nezávislé chladenie Twin Cooling Plus™ zaistí ideálnu teplotu a vlhkosť v chladničke i mrazničke. Lepšie tak konzervuje vaše potraviny, ktoré vydržia v pôvodnej kvalite po skutočne dlhú dobu, a zabraňuje navyše nepríjemnému miešaniu pachov, čím ochraňuje skutočnú chuť vášho jedla.

 


Šikovný spôsob skladovania


V chladničke nájdete aj špeciálnu multifunkčnú poličku na víno. Vyznačuje sa širokým dizajnom, do ktorého sa zmestia nielen fľaše štandardných rozmerov – uložiť do nej môžete aj šampanské. Dokonca je v nej možné uschovať aj ďalšie potraviny.

 


Menej potrubia, viac miesta pre vás


Na výnimočne veľkom objeme chladničky Samsung sa podieľa aj špeciálne plochý ventil, ktorý nahradil pôvodný vyvýšený chladiaci prieduch. Minimalizuje tak zbytočne nevyužitý priestor a umožňuje vám pohodlne skladať na poličky i vyššie predmety, ktoré by sa tam inak nezmestili. Zachováva si však svoj špičkový výkon – chladí a vetrá tak, aby potraviny vydržali v pôvodnej kvalite čo najdlhšie.

 


Dostupné a ľahké ovládanie


Používanie chladničky Samsung je s jej štýlovým a minimalistickým dizajnom výrazne uľahčené. Ovládať ju môžete jednou rukou aj z invalidného vozíka. Praktické nastavenie teploty a tvorby ľadu sa navyše nachádza na vnútornej strane a reaguje na dotyk. Zariadenie poskytuje lepší prístup i používateľom s pohybovým obmedzením či so zdravotným postihnutím.

 


Tichá a energeticky šetrná


Digitálny invertorový kompresor od spoločnosti Samsung automaticky optimalizuje svoju rýchlosť podľa potreby chladenia, čím zodpovedá novým energetickým predpisom. Okrem toho je veľmi tichý a produkuje len 37 dB. Nielenže o chladničke teda prakticky nebudete vedieť, navyše vám ušetrí náklady.

 


Dlhodobo čerstvé potraviny


Výkyvy vnútornej teploty sa môžu nepríjemne podpísať na stave a hlavne chuti vášho jedla. Preto je chladnička od spoločnosti Samsung vybavená samostatnými vývodmi v každej komore, ktoré jej obsah rovnomerne chladia zo všetkých rohov. O stále prostredie sa stará aj pokročilá izolácia, s ktorou sa nemusíte obávať ani horúcich letných dní. Na všetko navyše dohliada aj technológia digitálneho invertora, ktorá ďalej upravuje teplotu podľa potreby.

 


Kovová zadná strana pre stálu teplotu


Nemusíte sa obávať ani otvorených dverí po dlhšiu dobu, keď práve vykladáte veľký nákup či hľadáte tú správnu dobrotu. V zadnej stene chladničky Samsung sa nachádza inovatívna technológia Metal Cooling, ktorá zabraňuje strate studeného vzduchu a udržuje optimálnu vnútornú teplotu. Po opätovnom zavretí dvierok rýchlo nastolí pôvodnú klímu a zabezpečí vaše potraviny pred náhlou zmenou teploty.

 


Barmanom vlastných drinkov


Letné grilovanie či záhradná párty sa nezaobídu bez lahodného osvieženia v podobe ľadových drinkov. S výrobníkom ľadu Indoor Ice Maker, zabudovaným priamo do dverí chladničky, budete mať vždy dostatočné množstvo ľadových kociek pre prípravu osviežujúcich nápojov. Jeho rafinované subtílne riešenie nezaberá miesto v mrazničke, napriek tomu ponúka veľkorysý zásobník ľadu v priehľadom prevedení, ktorý vás bude vždy informovať o aktuálnom množstve.

 


Bleskové chladenie bez námrazy


O rýchle chladenie či mrazenie sa postará funkcia Power Cool. Jednoduchým stlačením tlačidla začne fúkať do chladničky studený vzduch pre bleskové ochladenie potravín či nápojov. O to, aby boli potraviny uchovávané bez námrazy, sa zase postará technológia True No Frost, ktorá zlepšuje cirkuláciu vzduchu pre udržanie stálej teploty.

 


Praktické vnútorné usporiadanie na veľké nákupy


Americká chladnička Samsung RS68A8842SL/EF s vnútorným úžitkovým objemom 609 l je ideálna na objemné rodinné nákupy. Oproti podobným produktom ponúka až o 100 l väčší priestor, bez toho, aby zaberala viac miesta vo vašej kuchyni. 


Chladiaca časť: 409 l 


 • 4× polica z tvrdeného skla vrátane ochrany proti pretečeniu 
 • 2× box s na ovocie, zeleninu
 • 5× priehradka vo dverách (z toho jedna špeciálna na fľaše)

Mraziaca časť: 225 l


 • 4× polica
 • 2× box
 • 2× dverová priehradka 
Dokumentácia k tomuto produktu
SBS_RS8000NC_FL_DA68-04277K-01_CS+SK Stiahnuť / (19.98 MB)
SAMRS68A8842SLEF_informační list Stiahnuť / (1.29 MB)

Technické parametre

Ďalšie parametre
Retro chladničky Nie
Bez pripojenia na vodu Nie
Pripojenie na vodu Áno
Hĺbka chladničky 73.5 cm
Šírka chladničky 91.2 cm
Hlučnosť pri chladení 35 dB
Značka kvality dTest Nie
Výška chladničky 178 cm
Farba chladničky strieborná
Zmena otvárania dverí Nie
Rozšírená záruka SK Samsung 10 rokov záruka na invertorový kompresor
Antibakteriálna úprava Áno
Držiak na fľaše Áno
Typ osvetlenia LED
Trieda hlučnosti B
Ochrana proti odtlačkom prstov Áno
Značky Samsung
Funkcia
Displej Áno
SMART Nie
Dávkovač vody Áno
Oddelená regulácia Áno
Výrobník ľadu Áno
Automatické odmrazovanie chladničky a mrazničky (NoFrost)
Superchladenie Áno
Supermrazenie Áno
Varovný signál Áno
Prázdninový režim Áno
Konštrukcia
Umiestenie mraziaceho priestoru mraznička vľavo
Typ voľne stojaci
Konštrukcia chladničky side by side
Typ chladničky s mraziacim priestorom
Umiestenie vstavania nie je vstavaná
Objemové vlastnosti
Objem mrazničky 225 l
Objem chladničky 409 l
Objem celkom 634 l
Počet oddelených priestorov v mrazničke 4
Klimatické vlastnosti
Nulová zóna (0-3°C) Nie
Beznámrazová Áno
Klimatická trieda SN, T
Hviezdičkové označenie mraziaceho priestoru ****
Mraziaci výkon 15 kg/24 hod
Doba skladovania pri poruche 6 hod.
Spotreba
Energetická trieda 2021 D
Spotreba energie 0.769863 kWh
Spotreba energie za rok 281 kWh/rok
Odhadované náklady chladenia za 1 rok 59 EUR
Odhadované náklady chladenia za 5 rokov 295 EUR
Odhadované náklady chladenia za 10 rokov 590 EUR
Funkcia Smart Home
Amazon Alexa Nie
Google Home Nie
Vlastný systém Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 91.2 cm
Výška výrobku 178.0 cm
Hĺbka výrobku 73.5 cm
Hmotnosť výrobku 123.0 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 98.0 cm
Výška výrobku 191.2 cm
Hĺbka výrobku 77.6 cm
Hmotnosť výrobku 128.0 kg

Uživateľské recenzie - Americká chladnička Samsung RS68A8842SL/EF strieborná

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

5

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(100%)

Hodnotilo 4 užívateľov

Hodnotenia zákazníkov

Stanislav
21.11.2021 v 12:09
100 %

Super

Celková spokojnosť
Lubos
02.09.2021 v 09:34
100 %

Ticha, priestorna

Celková spokojnosť
Přemysl
09.06.2021 v 09:12
100 %

Po měsíci užívání jsem spokojen a neshledal jsem žádné problémy

Celková spokojnosť
Jaroslav
14.05.2021 v 08:20
100 %

Lednička není vůbec slyšet. Po zapnutí jsem myslel, že nefunguje. Je v ní víc místa, než v naší 5 let staré americké lednici. Přitom vnější rozměry jsou stejné. Manželka je nadšená.

Celková spokojnosť

Príslušenstvo

Stanislav
21.11.2021 v 12:09
100 %

Super

Celková spokojnosť

Technické parametre

Retro chladničky Nie
Bez pripojenia na vodu Nie
Pripojenie na vodu Áno
Hĺbka chladničky 73.5 cm
Šírka chladničky 91.2 cm
Hlučnosť pri chladení
35 dB
Značka kvality dTest Nie
Výška chladničky 178 cm
Farba chladničky strieborná
Zmena otvárania dverí
Nie
Rozšírená záruka SK
Samsung 10 rokov záruka na invertorový kompresor
Antibakteriálna úprava
Áno
Držiak na fľaše
Áno
Typ osvetlenia LED
Trieda hlučnosti B
Ochrana proti odtlačkom prstov
Áno
Značky Samsung
Displej
Áno
SMART
Nie
Dávkovač vody Áno
Oddelená regulácia
Áno
Výrobník ľadu
Áno
Automatické odmrazovanie
chladničky a mrazničky (NoFrost)
Superchladenie
Áno
Supermrazenie
Áno
Varovný signál
Áno
Prázdninový režim
Áno
Umiestenie mraziaceho priestoru
mraznička vľavo
Typ voľne stojaci
Konštrukcia chladničky side by side
Typ chladničky s mraziacim priestorom
Umiestenie vstavania nie je vstavaná
Objem mrazničky
225 l
Objem chladničky
409 l
Objem celkom
634 l
Počet oddelených priestorov v mrazničke
4
Nulová zóna (0-3°C)
Nie
Beznámrazová
Áno
Klimatická trieda
SN, T
Hviezdičkové označenie mraziaceho priestoru
****
Mraziaci výkon
15 kg/24 hod
Doba skladovania pri poruche
6 hod.
Energetická trieda 2021
D
Spotreba energie
0.769863 kWh
Spotreba energie za rok 281 kWh/rok
Odhadované náklady chladenia za 1 rok 59 EUR
Odhadované náklady chladenia za 5 rokov 295 EUR
Odhadované náklady chladenia za 10 rokov 590 EUR
Amazon Alexa
Nie
Google Home
Nie
Vlastný systém
Nie
Šírka výrobku 91.2 cm
Výška výrobku 178.0 cm
Hĺbka výrobku 73.5 cm
Hmotnosť výrobku 123.0 kg
Šírka výrobku 98.0 cm
Výška výrobku 191.2 cm
Hĺbka výrobku 77.6 cm
Hmotnosť výrobku 128.0 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
SBS_RS8000NC_FL_DA68-04277K-01_CS+SK Stiahnuť / (19.98 MB)
SAMRS68A8842SLEF_informační list Stiahnuť / (1.29 MB)