Kód: SAMRS6HA8891SLEF ID: 1605034

Americká chladnička Samsung RS6HA8891SL/EF, Family Hub strieborná

americká chladnička • výška 178 cm • objem chladničky 389 l / mrazničky 225 l • energetická trieda E • 10 rokov záruka na motor • True No Frost – beznámrazová technológia • Twin Cooling Plus™ –...

doprava zadarmo EXTRA - 10 %
? 2 889,00 € Ušetríte: 268,00 € (9%)
2 621,00 €
u vás už 06.12.

Všetko o produkte

americká chladnička • výška 178 cm • objem chladničky 389 l / mrazničky 225 l • energetická trieda E • 10 rokov záruka na motor • True No Frost – beznámrazová technológia • Twin Cooling Plus™ – nezávislé chladenie a mrazenie • Metal Cooling – vnútorná úprava zamedzujúca vonkajším teplotným šokom • Multi Flow – rovnomerná distribúcia studeného vzduchu v celom spotrebiči • Wi-Fi, komunikácia s mobilom • Family Hub LCD displej • hlučnosť 36 dB • V × Š × H: 178 × 91,2 × 71,6 cm


Samsung RS6HA8891SL/EF, NoFrost, strieborná


Zdieľajte svoje rodinné zážitky, odkazy, udalosti, fotky a napríklad aj hudbu pomocou displeja na dverách vašej americkej chladničky. Samsung RS6HA8891SL/EF s technológiou Family Hub dokonalo prepája dôležité informácie a správy celej rodiny. Rodičia na nej môžu zdieľať spoločný kalendár a deti zase pridávať nálepky a kresliť obrázky. Na prehľadnom displeji sa napríklad pozriete na počasie, prečítate si správy a pomocou aplikácie SmartView si cez mobilný telefón či televízor pustíte pri varení váš obľúbený film. Spotrebič s integrovanou kamerou vám umožní odkiaľkoľvek sa pozrieť na jeho vnútorný obsah, čo vám výrazne pomôže pri zostavovaní nákupného zoznamu. Plánovač jedla vám zase v závislosti na surovinách navrhne, čo uvariť na večeru. Family Hub vám ušetrí veľa času, ktorý potom môžete tráviť s vašimi najbližšími.


Perfektná starostlivosť o potraviny


Vysoko inteligentný produkt sa s najväčšou šetrnosťou stará o vložené jedlo. S tým mu pomáhajú nástroje, ako je Nenámrazová technológia True No Frost, digitálny invertorový motor a technológia Twin Cooling Plus™, založená na chladení mraziacej a chladiacej časti zvlášť. Všetky tieto funkcie vytvárajú optimálne prúdenie vzduchu, udržujú konštantnú teplotu i vlhkosť, čím predlžujú čerstvosť jedla. Vďaka tomu nebudete už nikdy vyhadzovať pokazené potraviny a ušetríte tým financie do rodinného rozpočtu. 
 


Kľúčové vlastnosti:


 • Energetická trieda E
 • True No Frost: beznámrazová technológia
 • Family Hub: Interaktívna obrazovka na dverách chladničky na zdieľanie správ, kalendára, fotiek a ďalších udalostí s celou rodinou
 • Twin Cooling PlusTM: dvojitý systém chladenia zvlášť pre mrazničku i chladničku 
 • 10-ročná záruka na digitálny invertorový motor: úspora energií aj dlhá životnosť výrobku 
 • Dotykové ovládanie s LED displejom 
 • Vnútorný antibakteriálny povrch
 • Slim Indoor výrobník ľadu a filtrovanej chladenej vody
 • Metal Cooling: vnútorná úprava zamedzujúca teplotným výkyvom pri otváraní dverí

 


Inteligentná americká chladnička s integrovanou obrazovkou, na ktorej môžete zdieľať rodinné fotky, nechávať odkazy pre ostatných členov rodiny, prehrávať si hudbu, mať v nej uložený kalendár alebo sa pozrieť ráno na počasie a prečítať si správy.

  


10-ročná záruka na invertorový motor


Spoločnosť Samsung svojim výrobkom natoľko verí, že na digitálny invertorový motor poskytuje až 10-ročnú záruku. Kompresor sa vie automaticky prispôsobiť potrebám spotrebiča a upraviť svoje fungovanie podľa chladenia. Tým dochádza k nízkej spotrebe energií a aj tichej prevádzke.


 
 


Chladnička budúcnosti pre celú rodinu 


Predstavujeme chladničku Family Hub od spoločnosti Samsung, ktorá sa stane centrom vašej smart domácnosti, zdrojom nekonečnej multimediálnej zábavy i novým spôsobom, ako komunikovať s ostatnými členmi rodiny. A samozrejme skvele zvláda aj svoju hlavnú úlohu, teda dôslednú a efektívnu starostlivosť o vaše potraviny.

 


Dokonalý prehľad o potravinách


Vďaka vnútorným kamerám View Inside budete mať dokonalý prehľad o uchovávaných potravinách. Po prvé, môžete kedykoľvek nahliadnuť dovnútra chladničky, a to bez otvárania dvierok – cez vonkajší displej alebo pokojne cez mobilný telefón pri nakupovaní. Po druhé, kamery automaticky rozpoznajú vyznačenú dobu trvanlivosti a umožňujú pridávať do jedla poznámky či upomienky, takže sa nemusíte báť, že zabudnete na drahý syr alebo rezne od babičky a necháte ich pokaziť.

 


Poradí vám, čo dnes budete variť


Či už sa chystáte na osvedčené jedlo, alebo túžite po inšpirácii, využite smart aplikáciu Recepty. Obzvlášť oceníte rýchle a prehľadné vyhľadávanie v širokej databáze receptov. Užitočná je tiež funkcia, kedy chladnička odošle recept vrátane správneho nastavenia do vašej kompatibilnej inteligentnej rúry.

 


Šikovná komunikácia s rúrou


Family Hub vám pomôže nielen s uchovávaním potravín, ale aj s prípravou lahodných jedál. Vďaka funkcii Recept na pečenie môže odporučiť a následne odoslať recept do kompatibilnej smart rúry a strážiť proces varenia. Všetko je otázkou niekoľkých kliknutí.

 


S hudbou sa hneď varí lepšie


Chladnička sa postará aj o hudobný sprievod, čo oceníte ako pri samotnom varení, tak vo chvíli, keď máte hostí alebo chcete decentnú kulisu pri jedle. Počúvajte svojich obľúbených interpretov, skladby a playlisty zo Spotify, alebo nechajte výber hudby na profesionáloch a nalaďte rádio TuneIn, kde máte k dispozícii podcasty, zábavné programy i klasické rádiové stanice.

 


Streamujte obsah z televízora alebo smartfónu


Family Hub vám umožňuje zrkadliť televízne programy, mobilné aplikácie či online obsah. Chladnička dokáže streamovať obraz z inteligentných televízorov Samsung Smart TV aj z telefónu, takže aj v kuchyni máte všetky zábavné multimédiá a praktické nástroje vždy na dosah ruky.

 


Dokonale premyslená komunikácia s vašimi najbližšími


Zdieľajte s ostatnými členmi svojej rodiny novinky, správy i multimédiá vrátane videí a plánujte spoločné akcie. Funkcia Family Board nahradí samolepiace lístočky aj magnetickú tabuľu a posunie rodinnú komunikáciu na novú úroveň. Či už chcete svojim najbližším zobraziť odkaz či fotku, alebo vlastnoručne napísať odkaz či nakresliť obrázok, plocha je vám plne k dispozícii.

 


Pohodlné ovládanie celej smart domácnosti


Riešenie SmartThings vám umožní prepojiť a ovládať inteligentné zariadenia v celej vašej domácnosti. Nielenže je chladnička Family Hub jej súčasťou – navyše sa stane šikovným ovládačom, cez ktorý budete môcť monitorovať aj riadiť správanie ostatných smart spotrebičov. Zapínajte ich alebo vypínajte, upravujte ich nastavenie a sledujte, ako odvádzajú svoju prácu. Máte možnosť robiť to ako pomocou hlasu, tak dotykom cez integrovanú obrazovku.

 


Obraz z domácich kamier priamo na chladničke


Integrácia inteligentných prístrojov do vašej domácnosti sa týka aj kompatibilných bezpečnostných Wi-Fi videokamier. Vďaka aplikácii Kamera SmartThings môžete nielen sledovať obraz, ktorý kamery natáčajú, ale vybrané modely dokonca môžete ovládať – otáčať nimi, nastavovať uhol záberu a pod.

 


Telefonujte pohodlne počas varenia


Nehľadajte po vreckách telefón, keď sa vám práve varí voda alebo máte ruky od cesta. Family Hub sa dokáže cez Bluetooth prepojiť s vaším mobilným telefónom, takže môžete cez chladničku komfortne – pomocou hlasového ovládania – prijímať i vytáčať hovory. Nemusíte prerušovať varenie ani riešiť špinavé ruky.

 


Praktická aplikácia Zvonček


S chladničkou môžete prepojiť tiež kompatibilný bezdrôtový zvonček. Ak niekto zazvoní (alebo ak sa napríklad aktivuje spárovaný senzor pohybu), môžete na obrazovke Family Hub zobraziť video od vchodových dverí a prípadne s návštevníkom komunikovať.

 


 


Praktické vnútorné usporiadanie na veľké nákupy


Americká chladnička Samsung RS6HA8891SL/EF s vnútorným úžitkovým objemom 614 l je ideálna na objemné rodinné nákupy. Oproti podobným produktom ponúka až o 100 l väčší priestor bez toho, aby zaberala viac miesta v exteriéri.


Chladiaca časť: 389 l 


 • 4× polica z tvrdeného skla vrátane ochrany proti pretečeniu 
 • 2× box na ovocie, zeleninu
 • 5× priehradka vo dverách
 • 1x držiak na víno

Mraziaca časť: 225 l


 • 4× polica
 • 2× box
 • 2× dverová priehradka
Dokumentácia k tomuto produktu
SBS_RS8000NC_FL_DA68-04277K-01_CS+SK Stiahnuť / (19.98 MB)
SAMRS6HA8891SLEF_informační list Stiahnuť / (1.29 MB)

Technické parametre

Ďalšie parametre
Retro chladničky Nie
Pripojenie na vodu Áno
Hĺbka chladničky 73.5 cm
Šírka chladničky 91.2 cm
Hlučnosť pri chladení 36 dB
Značka kvality dTest Nie
Výška chladničky 178 cm
Farba chladničky strieborná
Zmena otvárania dverí Nie
Rozšírená záruka SK Samsung 10 rokov záruka na invertorový kompresor
Antibakteriálna úprava Áno
Držiak na fľaše Áno
Typ osvetlenia LED
Trieda hlučnosti C
Ochrana proti odtlačkom prstov Áno
Značky Samsung
Funkcia
Displej Áno
SMART Áno
Dávkovač vody Áno
Oddelená regulácia Áno
Výrobník ľadu Áno
Automatické odmrazovanie chladničky a mrazničky (NoFrost)
Superchladenie Áno
Supermrazenie Áno
Varovný signál Áno
Prázdninový režim Áno
Konštrukcia
Umiestenie mraziaceho priestoru mraznička vľavo
Typ voľne stojaci
Konštrukcia chladničky side by side
Typ chladničky s mraziacim priestorom
Umiestenie vstavania nie je vstavaná
Objemové vlastnosti
Objem mrazničky 225 l
Objem chladničky 389 l
Objem celkom 614 l
Počet oddelených priestorov v mrazničke 4
Klimatické vlastnosti
Nulová zóna (0-3°C) Nie
Beznámrazová Áno
Klimatická trieda SN, T
Hviezdičkové označenie mraziaceho priestoru ****
Mraziaci výkon 15 kg/24 hod
Doba skladovania pri poruche 5 hod.
Spotreba
Energetická trieda 2021 E
Spotreba energie 0.947945 kWh
Spotreba energie za rok 346 kWh/rok
Odhadované náklady chladenia za 1 rok 73 EUR
Odhadované náklady chladenia za 5 rokov 363 EUR
Odhadované náklady chladenia za 10 rokov 727 EUR
Funkcia Smart Home
Amazon Alexa Nie
Google Home Nie
Vlastný systém Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 91.2 cm
Výška výrobku 178.0 cm
Hĺbka výrobku 73.5 cm
Hmotnosť výrobku 117.0 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 98.0 cm
Výška výrobku 191.2 cm
Hĺbka výrobku 77.6 cm
Hmotnosť výrobku 122.0 kg

Uživateľské recenzie - Americká chladnička Samsung RS6HA8891SL/EF, Family Hub strieborná

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

5

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(100%)

Hodnotilo 4 užívateľov

Hodnotenia zákazníkov

Dagmar
11.11.2021 v 10:57
100 %

Kvalita, cena

Celková spokojnosť
Július
29.10.2021 v 10:03
100 %

Top Smart zariadenie spojené so zábavným spôsobom komunikácie.

Celková spokojnosť
Jiří
27.10.2021 v 10:49
100 %

Zatím vše funguje jak má.

Celková spokojnosť
Martina
31.05.2021 v 08:56
100 %

Zatím žádné nedostatky

Celková spokojnosť

Príslušenstvo

Dagmar
11.11.2021 v 10:57
100 %

Kvalita, cena

Celková spokojnosť

Technické parametre

Retro chladničky Nie
Pripojenie na vodu Áno
Hĺbka chladničky 73.5 cm
Šírka chladničky 91.2 cm
Hlučnosť pri chladení
36 dB
Značka kvality dTest Nie
Výška chladničky 178 cm
Farba chladničky strieborná
Zmena otvárania dverí
Nie
Rozšírená záruka SK
Samsung 10 rokov záruka na invertorový kompresor
Antibakteriálna úprava
Áno
Držiak na fľaše
Áno
Typ osvetlenia LED
Trieda hlučnosti C
Ochrana proti odtlačkom prstov
Áno
Značky Samsung
Displej
Áno
SMART
Áno
Dávkovač vody Áno
Oddelená regulácia
Áno
Výrobník ľadu
Áno
Automatické odmrazovanie
chladničky a mrazničky (NoFrost)
Superchladenie
Áno
Supermrazenie
Áno
Varovný signál
Áno
Prázdninový režim
Áno
Umiestenie mraziaceho priestoru
mraznička vľavo
Typ voľne stojaci
Konštrukcia chladničky side by side
Typ chladničky s mraziacim priestorom
Umiestenie vstavania nie je vstavaná
Objem mrazničky
225 l
Objem chladničky
389 l
Objem celkom
614 l
Počet oddelených priestorov v mrazničke
4
Nulová zóna (0-3°C)
Nie
Beznámrazová
Áno
Klimatická trieda
SN, T
Hviezdičkové označenie mraziaceho priestoru
****
Mraziaci výkon
15 kg/24 hod
Doba skladovania pri poruche
5 hod.
Energetická trieda 2021
E
Spotreba energie
0.947945 kWh
Spotreba energie za rok 346 kWh/rok
Odhadované náklady chladenia za 1 rok 73 EUR
Odhadované náklady chladenia za 5 rokov 363 EUR
Odhadované náklady chladenia za 10 rokov 727 EUR
Amazon Alexa
Nie
Google Home
Nie
Vlastný systém
Áno
Šírka výrobku 91.2 cm
Výška výrobku 178.0 cm
Hĺbka výrobku 73.5 cm
Hmotnosť výrobku 117.0 kg
Šírka výrobku 98.0 cm
Výška výrobku 191.2 cm
Hĺbka výrobku 77.6 cm
Hmotnosť výrobku 122.0 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
SBS_RS8000NC_FL_DA68-04277K-01_CS+SK Stiahnuť / (19.98 MB)
SAMRS6HA8891SLEF_informační list Stiahnuť / (1.29 MB)

Odporúčame prikúpiť

Poistenie predĺ. záruky + 5rokov 760,10 €
Poistenie predĺ. záruky + 3roky 576,60 €
Poistenie predĺ. záruky + 1rok 288,30 €