Apple TV

Apple TV
Logotyp Apple TV

Budúcnosť televízie.

Kúpiť

Televízia je podstatnou súčasťou nášho života. Na veľkých obrazovkách spoločne sledujeme veľké show a veľké udalosti. Lenže celkový dojem zo sledovania televízie dlhodobo stagnuje. Až doteraz. Stačí si uvedomiť, že budúcnosť televízie sú aplikácie. Rýchlo si zvykáme na to, že dnes sa miesto vysielania dívame na aplikácie. A nová Apple TV s novým operačným systémom tvOS a inovatívnymi možnosťami kontaktu s obrazovkou túto myšlienku napĺňa. Toto je nová Apple TV. Sem mieri televízia.

Zábava

Toľko zábavy,
koľko vydržíte.

Filmy z iTunes. Živé športové prenosy* a spravodajstvo. A veľa ďalších vecí. Ak to stojí za sledovanie, určite na to existuje aplikácia.

Všetko sa točí okolo aplikácií.

Aplikácie sú budúcnosťou televízie. Keď sa nad tým zamyslíte, v aplikáciách na mobilných zariadeniach a počítačoch sa dostávate k najrôznejšej zábave. A práve tím smerom mieri aj televízia v obývačke. Aplikácie oslobodili TV a jej výkonný nový tvOS chystajú vývojári zážitky, ktoré zmenia vaše očakávanie od veľkej obrazovky. A urobia z vašej televízie niečo tak osobného, ako je váš iPhone alebo iPad.

Hry a ďalšie

Hry a aplikácie
v televízií.
To bude veľké.

App Store prichádza do vašej televízie. Tešte sa na veľkolepé, vzrušujúce hry. Aplikácie, ktoré vám z obývačky urobia telocvičňu alebo triedu. Alebo zážitky pre viac ľudí, ktoré zmenia vašu predstavu o rodinnom večery. Bude zaujímavé sledovať, s čím prídu vývojári.

Nové prostredie

Televízie, ako ich
ešte nepoznáte.

Televíznu obrazovku máte až na druhom konci pokoja. Preto sme prostredie Apple TV navrhli tak, aby ste sa ho priamo dotýkali. Aby vás od televízie nič nedelilo.

Televízia a technológia si
konečne padli do oka.

S nástupom iPhonu a iPadu sa veľa veľkých inovácií a nových technológií sústredilo na malé obrazovky, ktoré nosíme po vreckách alebo v rukách. Je načase, aby sa niečo z týchto technológií dostalo aj na veľké obrazovky. Nová Apple TV so svojim tvOS, novo navrhnutým prostredím a dotykovým ovládaním Apple TV Remote predstavuje úplne novú víziu pre televíziu.

Apple TV Remote s dotykovým ovládaním

Rozlúčte sa
s nekonečným
mačkaním gombíčkov.

Dotykové ovládanie navždy zmenilo našu interakciu s telefónmi. Teraz ho máte na diaľkové ovládanie. Na dotykovom povrchu Apple TV Remote môžete palcom hľadko posúvať, vyberať a prechádzať prostredie na obrazovke.

Nová Apple TV

Úplne nové televízne zážitky: dotykové ovládanie Apple TV Remote, aplikácie a hry v obývačke.


Kúpiť

Zrovnanie modelov
Apple TV

Nájdete si pre seba najlepšiu Apple TV.

Všetky Apple TV

*Pre prístup k niektorému obsahu môže byť nutné predplatné. Obmedzenie živých športových prenosov vyhradené.
Niektoré aplikácie sú k dispozícií len v niektorých oblastiach. Dostupnosť aplikácií sa môže meniť. K dispozícií v iTunes. Dostupnosť titulov sa môže meniť.
TM a © 2015 Apple Inc. Všetky práva vyhradené.

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov