Apple Watch

Logotyp Apple Watch

Vy. S prehľadom.

Dostávajte oznámenia, ktoré vás zaujímavé, a hneď na ne reagujte. Nechajte sa motivovať k aktívnemu a zdravému životu. Vyjadrite svoj osobný štýl úplne novým spôsobom. Svojim vzhľadom a funkciami sú Apple Watch viac než len módnym doplnkom. Sú nedielnou súčasťou vašej osobnosti.

Kúpiť

Oznámenie

Nič dôležitého
vám neutečie.

Pretože máte Apple Watch na ruke, vidíte na nich oznámenia hneď a pohodlne. Keď vám ľudia alebo aplikácie budú mať čo povedať, ucítite jemné kliknutie. Takže môžete hneď reagovať. Ako nič.

Tréning a zdravie

Posilujte motiváciu.
Aj zdravie.

Apple Watch vám celý deň merajú tréningy, sledujú fyzickú aktivitu a povzbudzujú ku zdravým návykom. Jednoducho vám pomáhajú sa rozvíjať.

Personalizácia

Vyberte si vaše.
A urobte
z nich svoje.

Apple Watch sa trafí do najrôznejších predstáv o vkuse a štýle. Výmenou remienka a zmenou ciferníka si ich doladíte do detailu. Kedykoľvek si spomeniete.

Remienky

Vyjadrite sa.
Znovu a znovu.

Iným remienkom hneď zmeníte vzhľad Apple Watch. Vyberte si zo širokej palety vymeniteľných remienkov najrôznejších materiálov, štýlov a farieb.

Doplnky

Priberte si
skvelé doplnky.

S magnetickým nabíjacim dokom, bezdrôtovými slúchadlami alebo zariadeniami na automatizáciu domácnosti budú Apple Watch ešte nepostrádateľnejšie.

Najdú sa Apple Watch
pre každého.

Všetky Apple Watch

Některé nové řemínky a modely Apple Watch budou už brzy. Apple Watch vyžadují iPhone 5 nebo novější.
TM a © 2016 Apple Inc. Všetky práva vyhradené.

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov