Apple Watch SE

Cesta k lepšej postave a zdraviu sa prekvapivo môže začať od hodiniek!

Vodoodolné do 50 metrov.

Apple Watch SE sú vodoodolné do 50 metrov – takže sú perfektné na počítanie preplávaných dĺžok v bazéne či odplávanej trasy v otvorenej vode.

Desiatky tréningov.

Na výber máte desiatky tréningov od behania cez chôdzu až po jogu alebo plávanie, či tanec.

Desiatky tréningov
Pokročilé športové metriky

Pokročilé športové metriky.

Stačí zdvihnúť zápästie a okamžite získate prehľad o dôležitých atribútoch počas športových aktivít, medzi ktoré patrí napríklad prekonaná vzdialenosť, tempo, odplávané dĺžky v bazéne, kadencie, spálené kalórie, tepové frekvencie a iné. Hodinky majú dokonca aj výškomer, ktorý presne zaznamenáva zmeny nadmorskej výšky.

Hudba priamo zo zápästia

Hudba priamo zo zápästia.

Hudbu si môžete užívať rovno zo zápästia. Apple Music prináša výber z viac než 70 miliónov skladieb, ale aj obľúbené podcasty.

Sledovanie spánku

Sledovanie spánku.

Aplikácia Spánok dokáže presne monitorovať kvalitu vášho spánku. Okrem toho vám pomôže vybudovať si správne návyky, aby ste sa každý deň cítili sviežo a žili zdravšie.

Starajú sa o vaše zdravie.

Na dodržanie maximálnej hygieny odborníci odporúčajú umývať si ruky minimálne 20 sekúnd. Presne to dokážu hodinky ustrážiť. Takisto vás upozornia na nebezpečne vysokú hladinu tuku jemnou haptickou odozvou a zvládnu sledovať menštruačný cyklus žien. V prípade stresu vás okamžite upokojí pomocná aplikácia Dýchanie.

Starajú sa o vaše zdravie
Detekcia pádu a tiesňové volanie

Detekcia pádu a tiesňové volanie.

Apple Watch SE dokážu zachraňovať životy. Ak prudko spadnete a nebudete sa hýbať, hneď to spoznajú pomocou akcelometra + gyroskopu a okamžite zavolajú pomoc. V núdzovom stave si navyše môžete ihneď privolať pomoc podržaním bočného tlačidla.

Notifikácie z iPhonu.

Po spárovaní s iPhonom vám hodinky umožnia vybaviť hovor, ale aj rýchlo odpovedať na dôležitý e-mail. Ponúknu aj služby navigácie vďaka integrovanému kompasu a GPS.

Okamžité oznámenia

Okamžité oznámenia.

Apple Watch SE vám vedia ihneď pripomenúť schôdzku a keď bude treba, motivujú vás k pohybu.

Platenie s Apple Pay.

V obchodoch môžete platiť rovno zo zápästia pomocou služby Apple Pay. Hodinky vám umožnia preukázať sa pred odletom letenkou alebo ich využijete ako bezkontaktnú vstupenku do kina.

Platenie s Apple Pay
Vyberte si obľúbený ciferník

Vyberte si obľúbený ciferník.

V App Store objavíte obrovské množstvo ciferníkov, ktoré určite ulahodia každému, ale aj každej príležitosti.

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov