iPad 8. generácie 2020 Váš vysnívaný iPad v skvelej forme. Efektívny nástroj na prácu aj zábavu

ipad

Máte pred sebou vynikajúci nástroj na zábavu aj prácu. Ponúka totiž vysoký výkon, nádherný displej a aj podporu príslušenstva, ako je Smart Keyboard na pohodlné písanie či Apple Pencil. Navyše si prostredie iPadOS rozumie s myšou a trackpadom.

10,2-palcový Retina displej

iPad je výborným prostriedkom na pracovanie s multimédiami alebo ich sledovanie, a to vďaka 10,2-palcovému displeju s nádherne jemným Retina rozlíšením. Multimediálny zážitok navyše vylepšujú aj stereo reproduktory, ktoré oceníte, keď budete počúvať hudbu alebo sledovať premiéry filmov a seriálov. K iPadu navyše dostanete ročné predplatné na streamovaciu službu Apple TV+ s originálnou tvorbou – filmy a seriály od najslávnejších tvorcov sveta.

Podpora Apple Pencil

iPad podporuje Apple Pencil – vynikajúci nástroj na tvorbu poznámok, podpisovanie dokumentov, komentovanie PDF, ale aj skicovanie či kreslenie. Je presné presne ako pero na papieri, no oproti nemu toho zvládne oveľa viac.

Viac než milión aplikácií v App Store

Vďaka tomu, že je v App Store viac než milión aplikácií, vždy nájdete všetko, čo vám pomôže baviť sa, pracovať alebo sa vzdelávať – napríklad prostredníctvom rozšírenej reality.

Mega výkon

Čip Apple A12 Bionic dodáva iPadu obrovský výkon. Naplno si tak užijete najnovšie hry s najvyššími detailmi a môžete pracovať s náročnými programami, ako je napríklad Adobe Photoshop, aby vaše fotografie na sociálnych sieťach vzbudili ešte väčší obdiv. Keď hráte hry, môžete si dokonca k iPadu cez Bluetooth pripojiť ovládač na Xbox, DualShock od PlayStation alebo iný ovládač s certifikáciou MFi. Z iPadu sa tak ľahko stane herná konzola.

Kvalitné kamery

Zadný fotoaparát má 8 Mpx a perfektne poslúži na fotenie aj natáčanie. Pri videokonferencii či hovoroch s rodinou a priateľmi oceníte prednú FaceTime HD kameru.

10-hodinová výdrž

Tento model poskytne až 10-hodinovú výdrž na jedno nabitie, ktorá vám vyrazí dych. To znamená, že vám bude oporou kedykoľvek a kdekoľvek – aj počas najnáročnejšieho pracovného dňa. A vďaka ľahkému telu a úžasne tenkému profilu ani nebudete vedieť, že ho máte v taške či batohu.

iPadOS

iPad dostal systém navrhnutý priamo pre tablety – iPadOS, ktorý vylepšuje aktuálny iOS. Budete s ním efektívnejší vo všetkom, čo robíte, keďže naplno využíva výhody vysokého výkonu a veľkého displeja.

Maximálna bezpečnosť

Apple je známy tým, že kladie maximálny dôraz na bezpečnosť a súkromie používateľov. Preto je iPad výbornou voľbou pre každého, kto chce chrániť svoje súkromie a údaje.

iPad pre každého

K dispozícii sú aj funkcie sprístupnenia, ktoré ocenia najmä používatelia so špeciálnymi zrakovými, sluchovými, motorickými a študijnými potrebami. Patrí medzi ne napríklad zvýraznenie znakovej reči vo FaceTime – inteligentne dokáže rozoznať znakovú reč a na obrazovke poskytne danému používateľovi nutný priestor na ľahké porozumenie.

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov