iPad mini 4

Logotyp iPad mini 4

Mocný. A malý.

Kúpiť

Nový iPad mini 4 klame telom. Dáva vám do ruky nekompromisný výkon a potenciál. Je ešte tenší
a ľahší než predtým. A pritom natoľko výkonný, aby vám pomohol posúvať nápady ešte ďalej.

iPad mini 4

Smiešne ľahký.
Vážne tenký.

Všetko, čo na iPade máte radi, koncentruje iPad mini 4 do neskutočne elegantného a prenosného objektu. Kdekoľvek a kedykoľvek si tak môžete pustiť obľúbený film, zahrať skvelú hru, zavolať cez FaceTime kamarátovi alebo urobiť kus práce.

18 %
stenšenie
6,1 mm
tenký
299 g

Silný motor pod kapotou.

iPad mini 4 používa čip A8 so 64bitovou desktopovou architektúrou druhej generácie. Či si prehliadate fotky, upravujete video, alebo predvádzate prezentáciu, pôjde vám to hladko a plynulo.

30 %
zrýchlenie CPU
60 %
zrýchlenie grafiky

Dve parádne kamery.
V prestrojení za iPad.

Fotoaparát iSight v iPade mini 4 má vyspelú optiku, vylepšený snímač a vlastný obrazový signálový procesor Apple. Vie aj šikovné funkcie ako panoráma, časozberné video, spomalené video, sekvenčné fotenie a samospúšť. Prepracovali sme aj prednú kameru HD, ktorá teraz má vylepšený snímač a väčšie pixely pre ešte lepšie zábery pri slabom osvetlení. Výsledok? Všetky vaše videá a fotky – aj videohovory a selfíčka – vyzerajú parádne.

Pokročilé zabezpečenie
máte pod palcom.

Prevratnou technológiou Touch ID premieňa iPad mini 4 odtlačok vášho prsta v dokonalé heslo, ktoré spoľahlivo nezabudnete. Takže zariadenie odomknete jedným dotykom. A aj keď iPad požičiavate niekomu inému, budú vaše osobné dáta v bezpečí. Pomocou Touch ID potvrdíte nákupy v iTunes, iBooks a App Store. A môžete rýchlo, pohodlne a bezpečne nakupovať v spolupracujúcich aplikáciách.

Rýchle bezdrôtové pripojenie.

Wi-Fi na iPade mini 4 je viac než dvakrát rýchlejšie než u predchádzajúcich generácií. Keď ste mimo dosah Wi-Fi, s modelom Wi-Fi + Cellular sa pripojíte k rýchlym mobilným dátovým sieťam po celom svete. Sťahovať, zdieľať alebo prehliadať web môžete prakticky kdekoľvek. Pomocou Apple SIM sa môžete ešte ľahšie než predtým pripojiť vo viac než 90 krajinách a územiach.


866
Mb/s cez Wi-Fi

150
Mb/s cez 4G LTE

Každý dotyk je zážitok.

V iPade mini 4 beží iOS 9, najintuítivnejší, najvyspelejší a najbezpečnejší mobilný operačný systém na svete. Jeho vylepšené aplikácie a nové možnosti multitaskingu ako Slide Over, Split View a Obraz v obraze vám hravo pomôžu byť produktívnejší. Či potrebujete pri písaní recenzie knižky hľadať veci na webe, alebo chcete pri hovore cez FaceTime pracovať s kolegom na prezentácií, iOS 0 vám pomôže dostať z iPadu ešte viac než predtým.

Aplikácie navrhnuté pre iPad.
A všetko, čo s ním chcete robiť.

V iPade mini 4 sú prichystané výkonné aplikácie na každodenné záležitosti, ako je prehliadanie webu, vybavovanie e-mailov, úpravy filmov a fotiek, písanie článkov alebo čítanie knižiek. A v App Store sú stovky tisíc aplikácií, ktoré sú všetky navrhnuté pre veľký Retina displej. Nie sú to len roztiahnuté telefónne aplikácie. Či sa teda venujete fotografií, hrám, cestovaniu, alebo osobným financiám, určite nájdete aplikáciu, s ktorou vám to pôjde lepšie.

Kryty sadnú iPadu mini 4.
Farby aj všetkému ostatnému.

iPad mini 4 Smart Cover a Silikónové puzdro ochráni vaše zariadenie, či už ho vezmete kamkoľvek. Krásne sa doplňujú – Smart Cover sa prichytí k prednej strane zariadenia, zatiaľ čo Silikónové puzdro nasadíte na zadnú stranu. A máte na výber z desiatich parádnych farieb.

iCloud.
Všetko, čo potrebujete.
Kdekoľvek práve ste.

Svoje fotky, videá a ďalšie súbory môžete ukladať priamo v iPade mini 4. Alebo ich môžete ukladať na iCloude a bezpečne k nim pristupovať odkiaľkoľvek.** Samozrejme ich môžete ukladať a spravovať aj v aplikáciách iných prevádzkovateľov, ako je trebárs Dropbox alebo Google Drive. A prostým stlačením svoje dokumenty a súbory rýchlo a jednoducho pošlete cez AirDrop ľudom v blízkosti. Bez akéhokoľvek nastavovania.

Bezpečný.
A zabezpečený.

Pri vývoji iPadu mini 4 a iOS 9 šlo o to, aby fungovali v hladkej súhre a vytvárali skvelý zážitok vo vysoko bezpečnom prostredí. Pretože iOS vyvíjame s takým dôrazom na zabezpečenie, väčšina mobilného malvéru na svete končí na iných platformách. A neustále pracujeme na tom, aby bol ešte bezpečnejší. V rýchlosti dodávania aktualizácií operačného systému sme na špičke počítačového priemyslu. A sťahovanie a inštaláciu aktualizácií do iPadu maximálne uľahčujeme, aby ste mohli neustále využívať najnovšie ochranné mechanizmy.

Vaše súkromie je dôležité

Apple si vás neprofiluje podľa obsahu e-mailov alebo zvykov pri prehliadaní webu, aby potom váš profil predával inzerentom. „Nemonetizujeme“ informácie, ktoré si ukladáte na iPadu alebo iCloude. Nečítame vaše e-maily alebo správy, aby sme vám potom mohli predávať produkty. Náš softvér a služby majú jednoducho zvyšovať hodnotu našich zariadení. Nič iného.

Pripojte sa bezdrôtovo.
Bluetooth, AirPrint, AirPlay.

iPad mini 4 sa pripojí k tisícom bezdrôtových doplnkov – vrátane klávesníc iných výrobcov. Cez AirPrint môžete tlačiť na väčšinu bezdrôtových tlačiarní. A prostredníctvom AirPlay a Apple TV môžete čokoľvek z iPadu mini 4 bezdrôtovo streamovať na HD televízore.

Ktorý iPad?

Porovnajte vlastností rôznych modelov iPadu a vyberte si, ktorý je pre vás ten pravý.

Všetky iPady
V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov