Kúpiť

iPhone 11

S iPhonom 11 získate ešte viac,
než by ste od smartfónu mohli čakať!

Pán fotograf.

Fotoaparát má prepracované prostredie, v ktorom je vďaka ultraširokouhlému fotoaparátu vidieť aj mimo záberu, aby vám neuniklo nič dôležité.

Dokonalé 4K video.

iPhone 11 Pro bol stvorený, aby ste s ním natáčali tie najkrajšie videá v 4K pri 60 sn./s. S ultraširokouhlou kamerou navyše do záberu dostanete omnoho viac. K dispozícii je aj prepracované prostredie na jednoduchú úpravu.

Nočný režim.

Nový je aj nočný režim, vďaka ktorému fotoaparát rozjasní aj tmavé scény. Aj v úplnej tme preto odfotíte úchvatné fotografie bez využitia blesku, externého svetla alebo čohokoľvek iného.

Fotografie portrétov.

Dvojitý fotoaparát rovnako vyniká aj vo fotografovaní portrétov, a to vďaka novým režimom. S ich zásluhou po novom precízne vyfotíte aj vašich štvornohých priateľov. Hodí sa vám aj efekt čiernobieleho high-key svetla, ktoré z fotografií vytvorí monochromatické snímky ako zo štúdia. Využiť však môžete aj osvietenie na portrét s ovládaním intenzity svetla na vaše vysnívané portréty.

Smart HDR ďalšej generácie.

Vďaka strojovému učeniu je Smart HDR ešte prepracovanejšie a podáva lepšie výsledky vtedy, keď identifikuje tvár a spracuje údaje inak než pri ostatných fotografiách. Vyniknú tak svetlé a tmavé miesta, no aj vaša pleť. Napriek tomu však nedochádza k degradácii farieb v ostatných častiach fotografie.

QuickTake

Funkcia QuickTake v režime fotenie umožňuje natočiť video jednoducho podržaním spúšte. Ak potom prejdete prstom doprava, bude pokračovať v nahrávaní.

Spomalené selfie.

Keďže predná kamera podporuje až 120 sn./s, má rozlíšenie 12 Mpx a technológiu TrueDepth, všetky fotografie budú oveľa impozantnejšie. iPhone navyše hneď rozozná, keď ho otočíte na šírku a sám odzoomuje, aby dosiahol väčší záber.

Skutočne odolný!

Predné a zadné sklo je povrchovo spevnené dvojitým procesom iónovej výmeny. iPhone je zároveň odolnejší proti vode až do dvakrát väčšej hĺbky – v 2-metrovej hĺbke vydrží až 30 minút, čo je dvakrát dlhšie než iPhone XR.

Nádherné farby

Liquid Retina LCD

Obrazovka cez celú plochu má na starosti, aby všetko vyzeralo dokonale.

True Tone

Táto technológia optimalizuje rovnováhu bielej, ktorá sa vďaka tomu zhoduje s farebnou teplotou svetla v okolitom prostredí.

Prebudenie klepnutím/zodvihnutím

Na super rýchle odomknutie vášho telefónu.

Haptic Touch

Táto funkcia ponúka prístup k tým najdôležitejším funkciám prostredníctvom kontextovej ponuky a skratky.

Batéria pripravená na celý deň.

Apple dokonale zladil hardvér a softvér, vďaka čomu má skutočne dlhú výdrž na nabitie a zároveň rýchle nabíjanie.

Apple A13 Bionic.

Môžete sa tešiť na obrovský výkon vďaka špičkovému procesoru Apple A13 Bionic. S ním vás nezastaví vôbec nič a uistíme vás, že tento veľkorysý výkon vám vydrží do budúcnosti ešte veľa rokov.
V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov