Kúpiť iPhone 11 Pro Kúpiť iPhone 11 Pro Max

iPhone 11 Pro

Som Pro a vo všetkom najlepší!

Profesionálny trojitý fotoaparát.

Trojitý fotoaparát vás dostane kvalitou a bohatou škálou funkcií. Dokáže zachytiť až štyrikrát väčšiu scénu a nádherné fotografie sa vydaria v akomkoľvek svetle. Fotoaparáty sú v kombinácii širokouhlého snímača s ultraširokouhlým objektívom a teleobjektívom.

Prepracované prostredie.

Po novom v aplikácii fotoaparátu vidíte aj to, čo sa deje mimo záberu, aby vám už nikdy nič dôležité neušlo.

Dokonalé 4K video.

iPhone 11 Pro bol stvorený, aby ste s ním natáčali tie najkrajšie videá v 4K pri 60 sn./s. S ultraširokouhlou kamerou navyše do záberu dostanete omnoho viac. K dispozícii je aj prepracované prostredie na jednoduchú úpravu.

Ultraširokouhlý fotoaparát.

Apple využil nový ultraširokouhlý fotoaparát, s ktorým dokážete odzoomovať scénu a zachytiť ju štyrikrát širšie.

Nočný režim.

Nový je aj nočný režim, vďaka ktorému fotoaparát rozjasní aj tmavé scény. Aj v úplnej tme preto odfotíte úchvatné fotografie bez využitia blesku, externého svetla alebo čohokoľvek iného.

Fotografie portrétov.

Trojitý fotoaparát rovnako vyniká aj vo fotografovaní portrétov, a to vďaka novým režimom. S ich zásluhou po novom precízne vyfotíte aj vašich štvornohých priateľov. Hodí sa vám aj efekt čiernobieleho high-key svetla, ktoré z fotografií vytvorí monochromatické snímky ako zo štúdia. Využiť však môžete aj osvietenie na portrét s ovládaním intenzity svetla na vaše vysnívané portréty.

Smart HDR ďalšej generácie.

Vďaka strojovému učeniu je Smart HDR ešte prepracovanejšie a podáva lepšie výsledky vtedy, keď identifikuje tvár a spracuje údaje inak než pri ostatných fotografiách. Vyniknú tak svetlé a tmavé miesta, no aj vaša pleť. Napriek tomu však nedochádza k degradácii farieb v ostatných častiach fotografie.

Spomalené selfie.

Keďže predná kamera podporuje až 120 sn./s, má rozlíšenie 12 Mpx a technológiu TrueDepth, všetky fotografie budú ešte impozantnejšie. iPhone navyše hneď rozozná, keď ho otočíte na šírku a sám odzoomuje pre väčší záber.

Super Retina XDR

Super Retina XDR displej je špičkový vo všetkých ohľadoch. Vďaka OLED technológii, širokému farebnému gamutu a skvelému jasu (vonku až 800 nitov) je perfektne čitateľný vo všetkých podmienkach. Ak okrem toho sledujete obsah s extrémnym dynamickým rozsahom, dokáže vyprodukovať jas až 1 200 nitov.

Apple A13 Bionic.

Môžete sa tešiť na obrovský výkon vďaka špičkovému procesoru Apple A13 Bionic. S ním vás nezastaví vôbec nič a uistíme vás, že tento veľkorysý výkon vám vydrží do budúcnosti ešte veľa rokov.

Ešte dlhšia výdrž batérie.

Apple zapracoval na výdrži batérie na nabitie ešte viac, aby iPhone vydržal bez nabíjačky ešte dlhšie než jeho predchodcovia.

Najpevnejšie sklo na telefóne.

Apple na prednej aj zadnej strane použil najpevnejšie sklo, ktoré môžete na smartfónoch vidieť. Zaručuje štýlový vzhľad aj vysokú odolnosť, čomu napomáha aj dvojitý proces iónovej výmeny na väčšiu pevnosť.

Skutočne odolný!

iPhone je odolný podľa IP68 – vydrží až 30 minút v hĺbke 4 metre a je odolný aj proti poliatiu kávou, čajom, limonádami a podobne. Takisto je odolný proti prachu zásluhou precízneho utesnenia.
V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov