Kód: SONSRSNB10B ID: 1629244

Bezdrôtový reproduktor na krk Sony SRS-NB10 (SRSNB10B.CE7) čierny

bezdrôtový reproduktor na krk • výdrž až 20 hod. • frekvencia 20 Hz až 20 kHz • odolnosť IPX4 • Bluetooth 5.1 • integrovaný mikrofón • technológia Precise Voice Pickup

doprava zadarmo novinka
? 149,99 €
149,00 €
u vás už 13.12.

Všetko o produkte

bezdrôtový reproduktor na krk • výdrž až 20 hod. • frekvencia 20 Hz až 20 kHz • odolnosť IPX4 • Bluetooth 5.1 • integrovaný mikrofón • technológia Precise Voice Pickup

Bezdrôtový reproduktor na krk Sony SRS-NB10, čierna


Bezdrôtový reproduktor Sony je ideálny spoločník pre prácu aj zábavu. Ľahká a pohodlná konštrukcia, umiestnenie na ramená a za krk a repro smerované nahor k ušiam robia z tohto reproduktora naozaj jedinečný kúsok. Reproduktor s vaším zariadením pripojíte za pomoci Bluetooth 5.1 s dosahom až 30 m. Svoje využitie tak nájde ako hands-free, alebo ako repro pre home-office prácu. O ideálne snímanie hlasu sa postarajú integrované všesmerové mikrofóny v prednej časti, kde nájdete aj ovládanie pomocou dotykových tlačidiel. Reproduktor navyše podporuje multipoint connection, vďaka čomu k nemu môžete pripojiť dve zariadenia súčasne.


Ak budete potrebovať, môžete 600 mAh Li-Ion batériu dobiť cez praktický USB-C kábel. Doba nabíjania je 4 hodiny. Funkcia Quick charge zaistí za 10 minút nabitia používanie na 60 minút. Reproduktor váži iba 113 gramov a jeho rozmery sú 191 × 49 × 185 mm. Reproduktor má odolnosť IPX4 (postriekanie vodou či potom) a veľmi jednoduché ovládanie pomocou dotykových tlačidiel v prednej časti.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Ľahká a pohodlná konštrukcia na celodenné nosenie
  • Bluetooth 5.1 s dosahom až 30 m
  • Integrované všesmerové mikrofóny
  • Výdrž batérie až 20 hodín, 10 minút rýchleho nabíjania pre ďalšiu hodinu počúvania
  • Krytie IPX4 odolné proti striekajúcej vode

Prvý bezdrôtový reproduktor na krk kompatibilný s Dolby Atmos.

 


360° priestorový zvuk v spojení s televízormim BRAVIA XR™


Prvý bezdrôtový reproduktor na krk na svete kompatibilný s Dolby Atmos® s modelmi BRAVIA XR od Sony. Vyskúšajte, aký pohlcujúci môže byť 360° priestorový zvuk pri sledovaní filmov s Dolby Atmos® prostredníctvom najnovších televízorov BRAVIA XR.

 


Virtuálne reproduktory Dolby Atmos


Reproduktor SRS-NS7 analyzuje tvar vašich uší a pracuje s dodávaným bezdrôtovým vysielačom WLA-NS7, čím okolo vás vytvára ideálne usporiadanie virtuálnych reproduktorov Dolby Atmos. Nechajte sa pohltiť scénou a ocitnite sa priamo v strede diania.

 


Straťte sa v 360° priestorovom zvuku


Chcete zažiť simulovaný 360° priestorový zvuk pomocou technológie 360 Spatial Sound Personalizer? Nasaďte si slúchadlá a vypočujte si ho na vlastné uši.

 


Pre pohodlné hovory pri práci z domu


Uskutočňujte konferenčné hovory. Počúvajte hudbu. Prechádzajte sa v úplnom pohodlí. Vďaka bezdrôtovému reproduktoru na krk SRS-NB10 je práca z domu oveľa príjemnejším zážitkom. 


 Zreteľné počúvanie je pri každodennej práci zásadné


Vďaka širokopásmovej jednotke reproduktora, ktorá je naklonená smerom nahor a optimalizuje zvuk iba pre vaše uši, budete počuť každé slovo, zatiaľ čo ostatní si to sotva všimnú. Pasívny žiarič v zadnej časti jednotky zosilňuje basy a zaisťuje vyvážený zvuk, aby všetky schôdzky prebehli bez problémov.


 


 Buďte počuť, aj keď je u vás doma hluk


Nech už sa okolo vás deje čokoľvek, váš hlas budete vďaka technológii Precise Voice Pickup vždy jasne počuť. Dva vysoko kvalitné mikrofóny so schopnosťou tvarovať lúč v kombinácii s pokročilým spracovaním zvukového signálu umožňujú reproduktoru SRS-NB10 minimalizovať spätnú väzbu a ozvenu, čím ostatným ľuďom, ktorí sa zúčastňujú na hovore, poskytujú kvalitnú, krištáľovo čistú reprodukciu hlasu.


 Aktivácia rozprávania alebo počúvania jednoduchým kliknutím


Niekedy hovoríte, niekedy počúvate, niekedy chcete len stlmené súkromie. Jednoduché ovládanie mikrofónu pri konferenčných hovoroch uskutočníte pomocou komunikačných aplikácií jednoduchým kliknutím na tlačidlo pre stlmenie mikrofónu.


 Hlasitosť podľa vášho priania


Silné hlasy, tiché hlasy, hovory sú kombináciou výšok a tónov. Hlasitosť môžete jednoducho nastaviť na úroveň, ktorá je pre vás príjemná. Stačí stlačiť tlačidlo hlasitosti na bočnej strane tohto reproduktora na krk od spoločnosti Sony. Pri počúvaní hudby môžete tiež spúšťať a pozastavovať prehrávanie.


 
 


Pohodlné celodenné nosenie


Tento ľahký a pohodlný bezdrôtový reproduktor na krk je navrhnutý na celodennú prácu – od prvej schôdzky po posledný hovor. Prilieha bezpečne okolo krku a príjemne spočíva na ramenách, takže ho môžete nosiť aj po skončení pracovných povinností, pretože je skvelý na počúvanie hudby pri varení večere alebo pri upratovaní.

  


Buďte v pohode


Je tak ľahký, že zabudnete, že ho máte na sebe. Pružný opasok na krk na zadnej strane vám pomôže nájsť dokonalé uchytenie.


 


  


Nič vám neunikne


Vyhotovenie nezakrývajúce uši vám umožní počúvať hovory, a pritom naďalej sledovať, čo sa deje okolo vás.


 


 
 


Výkon pre celodenné používanie


Tento bezdrôtový reproduktor na krk zvládne celý deň obchodných hovorov, prehrávanie zoznamov skladieb, televíznych relácií a mnoho ďalšieho.


 


Skvelá výdrž batérie


Vďaka skvelej výdrži batérie až 20 hodín budete vždy pripravení na prácu.


 


  


Rýchle nabitie na okamžité použitie


Ak sa vybije batéria, rýchle nabitie za 10 minút pomocou výstupu USB typu C vám poskytne až hodinu pracovných hovorov alebo hudby navyše.


 


 
 


Pusťte sa do práce. Upokojte sa hudbou.


Pripojte k tomuto reproduktoru až dve zariadenia, napríklad notebook a smartfón. Ak potom prijmete hovor na notebooku, zatiaľ čo budete počúvať hudbu zo smartfónu, môžete ho prijať kliknutím na tlačidlo pre prehrávanie/hovor na ľavej strane pásku na krk. Po jeho ukončení sa vrátite späť k zoznamu obľúbených skladieb bez nutnosti sa znova pripájať.

 


Odolný proti postriekaniu


Vyhotovenie s krytím IPX45 je odolné proti striekajúcej vode a umožní vám vychutnať si obľúbené programy a melódie aj pri každodenných domácich prácach, ako je napríklad umývanie riadu.


 
 


Sledujte večer váš obľúbený program bez toho, aby ste rušili vášho partnera


Sony SRS-NB10 poskytuje čistý súkromný zvuk, a to dokonca aj pri nízkej hlasitosti. Pripojte sa k televízoru, smartfónu alebo prehrávaču hudby pomocou technológie Bluetooth®, a užívajte si svoje obľúbené filmy, programy a zoznamy skladieb bez toho, aby ste rušili susedov, spolubývajúcich alebo ostatných rodinných príslušníkov.

 


Kvalitné a pohodlné vyhotovenie


Tento ľahký reproduktor s jednoduchým a elegantným dizajnom a vysoko kvalitnou textilnou povrchovou úpravou je radosť nosiť.

 


Udržateľnosť


Nielen, že sú produkty Sony navrhnuté tak, aby boli štýlové, ale aj chránia životné prostredie. Obalový materiál reproduktora SRS-NB10 obsahuje menej ako 10 % plastov, a odráža tak záväzok spoločnosti Sony znížiť dopad svojich produktov a postupov na životné prostredie.

 


Obsah balenia:


  • Reproduktor
  • Kábel USB-C

Technické parametre

Ďalšie parametre
Farba čierna
Meranie tepu Nie
Detské slúchadlá Nie
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Výdrž slúchadiel 20 hod.
Ovládanie hlasitosti na slúchadlách
Mikrofón Áno
Stupeň krytia IPX4
ANC (Potlačenie okolitého ruchu) Nie
Typ nabíjania USB-C
Typ pripojenia bluetooth
Typ prenosu bezdrôtové - Bluetooth
Prijatie hovoru Áno
Akustický systém otevřený
novinka Áno
Značky Sony
Rozmery balenia
Šírka výrobku 22.9 cm
Výška výrobku 6.5 cm
Hĺbka výrobku 23.3 cm
Hmotnosť výrobku 0.4 kg

Uživateľské recenzie - Bezdrôtový reproduktor na krk Sony SRS-NB10 (SRSNB10B.CE7) čierny

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

0

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 užívateľov

Technické parametre

Farba
čierna
Meranie tepu Nie
Detské slúchadlá Nie
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Výdrž slúchadiel 20 hod.
Ovládanie hlasitosti
na slúchadlách
Mikrofón
Áno
Stupeň krytia
IPX4
ANC (Potlačenie okolitého ruchu)
Nie
Typ nabíjania USB-C
Typ pripojenia
bluetooth
Typ prenosu
bezdrôtové - Bluetooth
Prijatie hovoru Áno
Akustický systém otevřený
novinka Áno
Značky Sony
Šírka výrobku 22.9 cm
Výška výrobku 6.5 cm
Hĺbka výrobku 23.3 cm
Hmotnosť výrobku 0.4 kg

Odporúčame prikúpiť

Poistenie predĺ. záruky + 5rokov 43,20 €
Poistenie predĺ. záruky + 3roky 32,80 €
Poistenie predĺ. záruky + 1rok 16,40 €
Poistenie mobilných zariadení 1 rok 23,80 €
Poistenie mobilných zariadení 2 roky 35,80 €