Dýchajte doma čistý vzduch s čističkami vzduchu Dyson, teraz s darčekom!

Ak sa vám doma ťažko dýcha, neustále kýchate a máte alergie, môžu za to škodliviny vo vzduchu. A preto prichádza scénu inovatívna čistička vzduchu Dyson Pure Cool Link TP02, ktorá odstráni až 99,95 % škodlivín od veľkosti 0,1 mikrónu, ako sú alergény, baktérie, plyny a iné, takže sa vám bude lepšie dýchať, zlepší sa stav vašich alergiíbude sa vám lepšie spať! Táto čistička má aj nočný režim a dá sa ovládať na diaľku pomocou Dyson Link. Okrem toho vás poteší aj funkcia ventilátora.

Dyson Pure Cool TP04LCD displejom automaticky rozozná kvalitu vzduchu a poskytuje čistý, rovnomerne rozptýlený vzduch po celej miestnosti. Vďaka HEPA filtru H13 a aktívnemu uhlíku s Tris impregnáciou zachytí až 99,95 % mikroskopických látok, ktoré nevidíte. Doprajte si čistý vzduch bez baktérií, alergénov, vírusov a plynných zlúčenín.

Multifunkčná čistička vzduchu Dyson Pure Hot+Cool HP04 je zariadenie 3 v 1 – slúži ako čistička, ventilátor a na kúrenie. Hodí sa aj do veľkých domácností, kde sa postará o čistý a svieži vzduch, z ktorého odstráni až 99,95 % všetkých prachových častíc, mikroorganizmov, plynov a ďalších škodlivých látok. Pomocou diaľkového ovládania alebo aplikácie si môžete nastaviť časovač či nočný režim. Aj Dyson Pure Hot+Cool Link HP02 zvládne čistiť vzduch, chladiť a kúriť, takže ju využijete počas celého roka. Vďaka funkcii Jet Focus vám poskytne „osobné“ zahriatie na väčšiu vzdialenosť, ale aj kúrenie celej miestnosti. Môžete ju ovládať hlasom a označenie Asthma/Allergy Friendly dokazuje, že čistička umožňuje voľne dýchať aj alergikom, astmatikom, malým deťom a domácim zvieratám.

 

Ku kúpe vybraných čističiek vzduchu Dyson teraz získate náhradný filter v hodnote až 79,90 € ako darček! Darček sa vám v košíku spáruje automaticky.

Akcia platí do 30. 4. 2021 alebo do vypredania zásob


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov