Rozvoňajte svoj domov s dizajnovými aróma difuzérmi značky ETA

Aj aróma difuzéry môžu byť elegantné. ETA o tom vie svoje, a preto vám ponúka vône do bytu v minimalistickom dizajne, ktorý ulahodí každého oku.

Aróma difuzér ETA Aria 4634 90000ultrazvukovou technológiou je výhodný pre miestnosti do 25 m2. Vytvára vonnú paru, ktorá nielenže rozvonia miestnosť, ale aj efektívne zvlhčí vzduch. Nie je to len originálna dekorácia – prináša úľavu pri prejavoch alergie, astmy, bronchitídy, nachladnutia a iných ochoreniach dýchacej sústavy. Stačí pritom pár kvapiek prírodného esenciálneho oleja. Okrem vône môžete striedať aj farbu osvetlenia. Do zásobníka sa vojde 600 ml vody, čo stačí na 8 hodín nepretržitej a tichej prevádzky. Potom sa aróma difuzér automaticky vypne. A nemusíte sa báť, že by ste iba zháňali baterky, napájanie má totiž na starosti adaptér.

Neoslovil vás tento dizajn? Pozrite si aj ostatné aróma difuzéry ETA, určite si vyberiete ten, ktorý sa u vás doma bude hodiť najviac!  

Navoďte si pocit harmónie napríklad pri čítaní knihy a zároveň urobte niečo aj pre svoje zdravie! Funkčné a dizajnové doplnky sú na túto úlohu ako stvorené.


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov