Prebuďte v sebe skrytý filmársky talent s novým stabilizátorom DJI RSC 2

Máte kvalitný fotoaparát, ale zábery sú z neho roztrasené? Tak bude pravdepodobne na vine chýbajúci stabilizátor, ktorý by vám poskytol potrebnú istotu. S tým je koniec, prichádza DJI RSC 2!

Nech už natáčate v akomkoľvek teréne, s týmto stabilizátorom sa môžete spoľahnúť na absolútne plynulé zábery. Zásluhu má na tom Stabilizačný Algoritmus Titan. Špeciálne zámky na ramenách osi celkové vyváženie ešte zlepšujú. Radosť vám bude robiť aj jeho ovládanie, ktoré je vďaka integrovaným tlačidlám pohodlné a intuitívne. Aktuálne nastavenie uvidíte na 1" OLED displeji. Keďže sa dá stabilizátor DJI RSC 2 zložiť na veľkosť formátu A5, zvládne spolupracovať s fotoaparátmi s hmotnosťou až 3 kg!  

Vyrážate na dlhočizné natáčanie? Nemusíte sa báť, batéria vás nezradí. Zariadenie má v sebe ukrytú 30,03 Wh Li-Pol 4S batériu s kapacitou 1 950 mAh, ktorá vydrží až 14 hodín sústavnej práce. A aby ste mohli výhody stabilizátora využívať naplno, budete mať k dispozícii aj smart aplikáciu Ronin. Ponúkne vám napr. funkciu Panoráma, Timelapse alebo Track. Umožní vám však aj zachytávať zábery pri automatickom sledovaní objektu prostredníctvom nakláňania a otáčania mobilného telefónu.

Perfektné zábery si vyžadujú maximálnu kontrolu. Získajte ju s kompaktným a profesionálnym stabilizátorom DJI RSC 2


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov