Teraz už upratovanie odkladať nebudete. K vysávačom Electrolux PURE Q9 získate špeciálnu hubicu PowerPro na tvrdé podlahy ako darček!

Tyčové vysávače Electrolux PURE Q9 nie sú len také hocijaké. Na jedno nabitie vám totiž zaistia až 55-minútovú prevádzku, čo je v kategórii tyčových vysávačov skutočne nadštandardná hodnota. Nabité sú pritom už za cca 4 hodiny. Aby neprehliadli jedinú smietku, pýšia sa LED osvetlením, ktoré vám posvieti na nečistoty. Cyklónová technológia navyše zachytí aj tie najmenšie prachové čiastočky. Zamotali sa vám do kefy dlhé vlasy alebo srsť vašich štvornoháčov? Teraz už si nemusíte špiniť ruky! Jediným stúpnutím na pedál bude kefa ako nová. A ani sa nebudete namáhať, vysávače Electrolux PURE Q9 vážia vďaka ľahkej hliníkovej konštrukcii iba 3,5 kg!  

Nízka hlučnosť, jednoduché čistenie kefy, vysoký výkon a dlhá prevádzka – čo viac si priať? Už iba nejaký darček, ktorý by vás potešil... Ako si prajete, k tyčovým vysávačom Electrolux PURE Q9 vás poteší špeciálna hubica PowerPro na tvrdé podlahy ako darček! Zaistí až 7× silnejšie vysatie prachu z podláh a dokonca aj leštiaci efekt. Vy už si budete užívať len vynikajúce výsledky na tvrdých podlahách.  

Tak taký darček chcem! Čo mám pre to urobiť?  

1. Kúpte si jeden z vysávačov Electrolux PURE Q9 na DATART.sk v čase konania akcie.

2. Najneskôr do 14 dní od nákupu sa zaregistrujte tu.

3. Pri splnení všetkých podmienok odošleme váš darček najneskôr do 30 dní na adresu uvedenú v registračnom formulári.

4. Ak by ste sa náhodou rozhodli vysávač vrátiť, stratíte nárok na uvedený darček.  

 Akcia platí od 1. 11. do 31. 12. 2020.


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov