Vyššia kapacita, vyššia rýchlosť. Stavte na externé disky Western Digital!

Potešili ste sa novou konzolou, no už vám nestačí jej kapacita či rýchlosť? Na to máme ľahké riešenie, doprajte si kvalitné externé disky značky Western Digital!

Spoľahnite sa na SSD externý Western Digital WD_Black P50 Game Drivekapacitou 500 GB, ktorý zvýši výkon aj kapacitu vášho počítača či hernej konzoly. Má štýlové, no najmä odolné vyhotovenie, takže budú vaše súbory a hry v bezpečí. Chcete hrať nové hry, no už na ne nemáte priestor? Dajte zbohom mazaniu hier, tento parťák rozšíri kapacitu počítača a konzoly až o 500 GB. Poteší vás aj famózna rýchlosť čítania až 2 000 MB/s, takže pri načítavaní hry či iných súborov nestrávite celú mladosť.

Chcete radšej pevný disk? Western Digital neotáľa ani v tejto sfére a výborne by vám mohol poslúžiť práve Externý pevný disk Western Digital WD_Black 2TB P10 Game Drive, ktorý je kompatibilný s PlayStation 4, Xbox One, Windows a macOS. Ide o HDD (Hard Disk Drive) za skvelú cenu, na ktorý uložíte desiatky obľúbených hier aj ďalších súborov. Disk ponúka mimoriadnu kapacitu 2 TB, takže si uložíte všetky hry na jedno miesto. Disk zapojíte pomocou USB 3.2 konektora a hneď ho môžete využívať napr. na hranie hier na ktorejkoľvek kompatibilnej konzole a počítači či na zálohovanie.

 

Neobmedzujte sa a vyberte si jeden z externých diskov Western Digital. Neviete, aký je rozdiel medzi HDD a SSD? Mrknite na náš článok, ktorý vám všetko objasní. 


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov