Zoberte istotu do vlastných rúk, kúpte si stabilizátor FeiyuTech AK 2000C!

Niektoré momenty si jednoducho zaslúžia, aby ste ich prežívali znovu a znovu. Na to potrebujete kameru. Aby boli vaše zábery ostré a neroztrasené, potrebujete stabilizátor FeiyuTech AK 2000C.

Tento šikovný pomocník je vhodný aj pre začiatočníkov. Vďaka prehľadnému dotykovému OLED displeju budete mať všetky informácie o kamere a stabilizátore vždy poruke bez ďalších aplikácií. Vďaka kompaktným rozmerom ho navyše ľahko zložíte aj do batohu, čo oceníte na vašej najbližšej ceste za zážitkami. Ergonomicky tvarovaná rukoväť v spolupráci s 3-osovým stabilizátorom je zárukou bezchybných záznamov. A keďže na rýchlosti závisí, stabilizátor FeiyuTech AK 2000C má vo výbave rýchloupínaciu ARCA doštičku. Teraz už nezmeškáte ani sekundu! Hmotnosť stabilizátora je síce iba 1 078 g, zvládne však pracovať aj so zaťažením až do hmotnosti 2,2 kg. Ruka vás teda nebude bolieť ani pri dlhšom natáčaní. Ramená gimbalu sa dajú ľahko nastaviť, takže si poradia s malými, ale aj veľkými kamerami.

Aby ste mali istotu, že záber omylom nepokazíte nechceným dotykom, určite oceníte aj zámok displeja. A koľko toho zvládne natočiť? Na jedno nabitie stabilizátor vydrží až 12 hodín. A vybrať si môžete z 3 farebných variantov rukoväte.  

Funkčnosť a efektivita, to sú synonymá stabilizátora obrazu FeiyuTech AK 2000C!


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov