Túto kameru budete milovať! Nová GoPro HERO 9 prichádza!

Hurá! Je tu nový rad obľúbených akčných kamier GoPro s poradovým číslom 9. Dovoľte nám predstaviť vám skutočného dravca medzi športovými kamerami – GoPro HERO 9.

Ponorte sa do neuveriteľne ostrého obrazu s nekompromisným videom 5K/30 fps s ešte lepšou stabilizáciou obrazu HyperSmooth 3.0. Full HD video s 240 snímkami za sekundu zase sľubuje dokonalý zážitok zo sledovania vašich športových záberov. Značka navyše vyslyšala volanie po vyššej kapacite batérie, a tak v novinke HERO 9 nájdete až o 30 % dlhšiu životnosť batérie.  

Zadný dotykový displej je už samozrejmosťou. Najviditeľnejšej zmeny sa dočkala predná strana kamery, ktorá dostala predný farebný displej. Vďaka tomu si tak konečne môžete užívať náhľad na aktuálne natáčané video.  

Radi si zaznamenávate zážitky nielen na videu? Tak vás iste poteší 20 Mpx fotoaparát. V teréne oceníte vodoodolnosť modelu do 10 m, a to aj bez krytu. Lepšiu manipuláciu s kamerou vám zase zaistí možnosť hlasového ovládania. Tešiť sa môžete napríklad aj na vylepšené SuperPhoto + HDR. Nechýba ani obľúbený režim časozberného videa TimeWarp 3.0, či funkcia Slow motion. Ak sa radi delíte o svoje zážitky, využijete  webkameru, možnosť Live Streamingu v rozlíšení 1080p, Wi-Fi a Bluetooth.


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov