K vybraným televízorom Hisense vás poteší balíček Lepší TV + HBO GO v hodnote 46 € na 3 mesiace zadarmo

Premýšľate, že si urobíte radosť a kúpite si domov celkom nový televízor? Tak zamerajte svoju pozornosť sem, radi by sme vám totiž predstavili ULED Smart TV od Hisense!

Pod technológiou Hisense ULED sa skrývajú špičkové technológie, patentovaný hardvér a softvér na obraz, ktorý vám vyrazí dych. Opticky väčší displej zaisťuje technológia Quantum Dot, ktorá výrazne rozširuje farebnú škálu. Radi sledujete športové podujatia? S technológiou Ultra Motion a špičkovou obnovovacou frekvenciou 120 Hz si vychutnáte dokonale plynulé vykreslenie každého pohybu, či už budete pozerať napínavé hokejové, alebo tenisové zápasy. Uprednostňujete skôr online hry? Tak vás iste poteší herný režim, ktorý minimalizuje oneskorenie na vstupe, takže vám umožní bleskové reakcie. Aby váš zážitok nerušilo odrážajúce sa svetlo, ULED televízor Hisense má prémiovú úpravu Anti-Glare, ktorá dokáže absorbovať až 98,5 % svetla. A aj zvuk stojí za to, vďaka Dolby Atmos sa budete vždy cítiť ako uprostred akcie.  

Tak už neváhajte, kúpte si vybraný televízor značky Hisense a získajte predplatné balíčka Lepší TV + HBO GO na 3 mesiace v hodnote 46 € zadarmo! Ako na to?

1. Kúpte si vybraný UHD televízor Hisense v čase konania akcie.

2. Aktivujte si predplatné spustením aplikácie Lepsi.TV vo vašom televízore. Pri prvom spustení aplikácie sa vám ukáže okno s možnosťou získania promo kódu na aktiváciu predplatného zadarmo. 

3. Zavolajte na zákaznícku linku Hisense 800 105 505, prípadne napíšte e-mail a požiadajte o promo kód. Operátorovi uveďte model vášho televízora.

4. Získaný promo kód zadajte priamo v aplikácii kliknutím na aktivačné (oranžové) políčko. K tomu zadajte aj e-mail na registráciu/prihlásenie do aplikácie Lepsi.TV.

5. Ďalej postupujte podľa pokynov v aplikácii.  

6. Bližšie informácie nájdete na https://sk.hisense.com/predplatne.

 

Ponuka platí do 31. 3. 2021.


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov