K vybranému lifestylovému TV Samsung dostanete naladený soundbar zdarma

To nie je televízor, to je obraz! Presne takto budete reagovať, keď prvýkrát zbadáte televízory Samsung The Frame alebo Samsung The Serif. Skvele zapadnú do vašej obývačky a krásne v nej vyniknú. Žiadne káble, tlačidlá alebo sloty, len obraz v krásnom ráme s miliardou žiarivých odtieňov, optimálnym jasom a kontrastom v každej scéne. Aj po vypnutí budú TV Samsung The Frame a The Serif váš domov zdobiť. Vďaka režimom Art alebo Ambient sa na ich obrazovke môžete kochať napríklad rodinnými fotografiami alebo exkluzívnym vzorom v podobe štruktúrovanej látky.

Dokonalý umelecký zážitok už je na dosah ruky, ale čo zvuk? O ten sa postaráme my! K nákupu vybraných televízorov Samsung The Frame a The Serif teraz získate dizajnové sounbary Samsung ako darček. Konkrétne k menším uhlopriečkam modelov The Frame a The Serif dostanete buď model HW-S41T, alebo HW-S40T. K väčším uhlopriečkam dostanete model HW-S61T alebo HW-S60T. Od aktuálnej skladovej zásoby závisí, či dostanete model v bielej alebo čiernej farbe.

Ako na to?

1. Kúpte si TV Samsung The Frame alebo TV Samsung The Serif v čase konania akcie.
2. Ak televízor zakúpite v našich predajniach, soundbar vám bude odoslaný na adresu, alebo bude do 7 pracovných dní pripravený na vyzdvihnutie na predajni.
3. Ak televízor zakúpite v e-shope DATART.sk, soundbar vám zašleme spoločne s TV.

Akcia platí od 31. 8. do 30. 9. 2020.


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov