Ponorte sa do každého tónu naplno s novými slúchadlami Niceboy Hive 3 Aura ANC

Ako to urobiť? Vy nemusíte robiť vôbec nič, o všetko sa postará technológia Active Noise Cancelling. potlačí všetky okolité zvuky, aby ste si mohli vychutnať obľúbené hity skutočne na 100 %. Oceníte ju však aj ak sa potrebujete sústrediť na prácu. Bezchybné počúvanie hudby, ktoré pohladí vašu dušu aj sluch, zaistí kvalitný zvuk so 40 mm meničmi a technológiou MaxxBass. Na plytké tóny môžete zabudnúť.

A čo výdrž? Tak tá je priam neuveriteľná! Na jedno nabitie vám slúchadlá NiceBoy Hive 3 Aura ANC doprajú až 50 hodín bezdrôtového prehrávania. Keď sa unavia, na celú hodinu prehrávania sú pripravené už po 4 minútach nabíjania cez USB-C konektor. Nemusíte však využívať iba Bluetooth, k slúchadlám dostanete aj audio kábel s 3,5 mm jackom. Potom už vás málo energie nebude trápiť vôbec. Na cestách zase príde vhod praktické puzdro a adaptér do lietadla.  

Je pre vás najdôležitejšia poriadna výdrž a uzatvorená konštrukcia, vďaka ktorej pre vás prestane existovať okolie? Tak sú pre vás slúchadlá Niceboy Hive 3 Aura ANC ako stvorené! Teraz exkluzívne v DATART.  


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov