Vyberte si z nových smartfónov Nokia ten svoj

Pokukujete po novom mobilnom telefóne? V tom prípade by vám určite nemali ujsť nové modely legendárnej severskej značky Nokia. Ak sa neradi trochárite, siahnite rovno po vlajkovej lodi s názvom Nokia 8.3 5G. Ako už je jasné z názvu, jej najväčším lákadlom je podpora 5G sietí. O všetko dôležité sa tak podelíte s rodinou a priateľmi ešte rýchlejšie. Ďalším dobrým dôvodom, prečo si kúpiť novú Nokiu 8.3 5G, je krásny 6,81-palcový IPS Pure displej s filmovým pomerom strán 20 : 9, na ktorom sa budú vynímať fotky zo štvornásobného zadného fotoaparátu. Batéria s kapacitou 4 500 mAh sa zase postará o to, aby telefón vydržal až dva dni plynulého používania.

Premiantom nižšej strednej triedy je bez pochýb Nokia 5.3.  Zaujme vás nielen svojím elegantným dizajnom, ale aj bohatou výbavou. Nechýba v nej, samozrejme, 6,55-palcový HD+ displej so skvelým obrazom, štvornásobný fotoaparát či batéria s kapacitou 4 000 mAh, ktorá zaistí až dvojdennú výdrž na jedno nabitie. Ak ste akčný človek, určite špičkovú odolnosť novej Nokie 5.3 oceníte. Jej predná strana sa totiž pýši pevným 2,5D sklom a zadná odolá poškriabaniu.  

O pozornosť všetkých, ktorí hľadajú svoj prvý dotykový telefón, sa hlási Nokia 2.3. Prezentuje sa atraktívnym vzhľadom, výbavou a cenou. Jednou z hlavných predností je 6,2-palcový HD+ displej s pomerom 19 : 9 či dvojitý zadný fotoaparát. Všetko, čo si odložíte do novej Nokie 2.3, bude výborne zabezpečené vďaka biometrickému odomykaniu tvárou. Poteší vás aj výdrž telefónu, ktorá dosahuje až dva dni na jedno nabitie.

Tak čo, ktorý z nových smartfónov Nokia bude ten váš?


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov