Doprajte si obľúbené hity na každom kroku s novými reprákmi GoGEN!

Plánujete párty alebo večierok? Potom tu pre vás máme nové prenosné reproduktory GoGEN ORBEE a LOOPEE. A rovnako ako na párty sa vám hodia napríklad pri cvičení v telocvični alebo na pikniku s priateľmi. Majú trendy vzhľad, do ktorého sa zamilujete na prvý pohľad, a sú aj praktické.

Prepojenie je jednoduché – reproduktory stačí pripojiť cez Bluetooth ku smartfónu alebo tabletu, potom už len stačí vybrať svoju obľúbenú hudbu a užívať si kvalitného zvuku. Pokiaľ práve u seba nemáte šikovný telefón, nič sa nedeje. Reproduktory majú USB vstup pre flash disky, ale i slot pre microSD karty.

Ďalšou výhodou noviniek GoGEN je bezpochyby výdrž batérie. LOOPEE ponúka až 12 hodín nerušeného počúvania, ORBEE15 hodín, takže nehrozí, že vaša párty skončí v polovici večera. Navyše sa reproduktory vďaka odolnosti IPX5 nezľaknú striekajúcej vody alebo dažďa a zahrajú vám tak aj na párty pri bazéne alebo na pláži. 

Nech už si vyberiete ktorýkoľvek, svojím novým reproduktorom urobíte dojem na všetkých priateľov. Nie je na čo čakať! Kúpte si ho ešte dnes a rozpáľte svoju muziku naplno.


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov