Nový tablet Lenovo

Jeden z najtenších a najvýkonnejších tabletov je tu a máte sa skutočne na čo tešiť! Nový tablet Lenovo Tab P11 Pro a Lenovo Tab P11 Pro LTE majú výnimočne tenký hliníkový dizajn a vážia iba 485 g, takže ich v kabelke či taške takmer nepocítite. Keď nový tablet zapnete, naskytne sa vám pohľad na pôsobivý 11,5" 2K OLED displej s rozlíšením 2560 × 1600 px a podporou Dolby VisionTM a HDR10. 4 predné stereo reproduktory značky JBL s technológiou Dolby Atmos® vám zaistia príjemný 360° audio zážitok. To ale nie je všetko! Tento tablet ohromí aj svojou rýchlosťou a svojím výkonom, o ktorý sa stará 8-jadrový procesor Qualcomm® SnapdragonTM 730G s frekvenciou až 2,2 GHz. Že je tablet vhodný nielen na zábavu či home office, ale aj na cesty, dokazuje až 15-hodinová výdrž batérie. Maximálnu produktivitu vám potom zaručí voliteľná klávesnica s magnetickým krytom so vstavaným stojančekom. Sami si môžete vybrať, či uprednostníte samotný tablet alebo z neho do pár sekúnd urobíte v podstate plnohodnotný počítač.

Chcete posunúť kreativitu na novú úroveň? Využite pero Lenovo Precision Pen 2, ktoré ponúka zvýšenú presnosť a kontrolu prostredníctvom 4 096 úrovní detekcie prítlaku a náklonu. Budete mať pocit, akoby ste písali obyčajnou ceruzkou na papier. A ak ide o vaše údaje... Prihlasovať sa budete ľahko a pritom bezpečne, a to vďaka snímaču odtlačkov prstov alebo odmykanie pomocou rozpoznania tváre.

Neváhajte a presvedčte sa sami, čo všetko nový tablet Lenovo Tab P11 Pro zvládne! V balení nájdete okrem tabletu aj klávesnicu, dotykové pero a obal.

 


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov